Skip to content

5 způsobů, jak můžete mluvit se Santou online

12 de Září de 2021
GettyImages 975605418 5b50df82c9e77c005425b78a 68fbf4a9e4da4c63954d48fa6c2baa60

Potřebujete si popovídat se Santa Clausem? Níže je pět způsobů, jak můžete najít Santa Clause online, ať už se snažíte dostat ze zlobivého seznamu, nebo si jen chcete poslechnout jeho vydatné „ho, ho, ho!“ Můžete mu říct, co chcete k Vánocům, zeptat se na jeho létající soby nebo zjistit, kam všechny ty sušenky chodí každý Štědrý večer.

Napište e -mail dopisu Santovi

Santa je na webu a svůj e -mail pravidelně kontroluje po celý den. Zde je několik možností pro psaní e -mailového dopisu Santovi:

  • E -mail Santovi: Tento interaktivní web vám nebo vašemu dítěti umožní vybrat razítko a poslat Santovi digitální dopis. Až budete hotovi, dostanete okamžitou e -mailovou odpověď nebo si můžete Santovu zprávu prohlédnout hned na webu.
  • Northpole.com: Kromě odeslání e -mailu Santovi se zde dají dělat všechny druhy zábavných věcí. Můžete hrát hry, číst příběhy nebo vyzkoušet vánoční karaoke. Než budete moci psát dopis Ježíškovi nebo posílat pohlednice z webu, musíte si zaregistrovat bezplatný účet (buď dětský účet, nebo rodičovský účet).

Pošlete video dopis od Ježíška

Přenosný web se severním pólem

Přenosný severní pól nabízí bezplatná personalizovaná videopísmena pro všechny věkové kategorie a vztahy s okouzlujícími prvky, díky nimž si příjemce položí otázku, jak Santa ví, co ví. Video dopis může zmiňovat speciální hračky, které jsou na seznamu přání dítěte, ať už se dítěti ve škole daří (nebo možná ne tak dobře) a zda pomáhají s domácími pracemi nebo jsou milí ke svým sourozencům. Můžete vytvořit tolik videí, kolik chcete, pro tolik lidí, kolik chcete.

Zavolejte na Santovu horkou linku

Telefonní číslo na Ježíška

Pokud máte ve svém domě někoho, kdo chce telefonovat Santovi, domluvte si osobní telefon s velkým chlapem na Santově horké lince. Nechte své dítě zavolat na Santovo telefonní číslo a počkejte, až odpoví. Vaše dítě pak může zanechat zprávu Ježíškovi. Když je hovor uskutečněn z mobilního telefonu, Santa odešle textovou zprávu o hovoru. Telefonní číslo Santa Clause na mluvčí angličtiny ve Spojených státech je +1 (605) 313-4000. Jelikož je však podporováno více jazyků a zemí, navštivte webovou stránku, kde si můžete zobrazit seznam telefonních čísel Santa Clause a najít to správné pro místo, kde žijete. Pokud byste chtěli napsat celou zprávu od Santy a poté ho nechat zavolat vašemu dítěti, zkuste ChristmasDialer.com. Dalším způsobem, jak si zavolat se Santou, je použít Santovu aplikaci Magic Phone Call & Text.

Chatujte se Santou online

SnapChats.com

Pokud jsou vaše děti dostatečně staré na psaní, mohou si užít chatování se Santou na webových stránkách Santa Chats. Stačí do textového pole napsat pozdrav nebo otázku a Santa okamžitě odpoví. Ačkoli jsou reakce na chat automatizované a některé odpovědi jsou vybroušené více než jiné, chatování se Santou může být pro vaše děti zábavné.

NORAD Santa Tracker

Web NORAD Santa Tracker

Nemůžete zde nechat dopis Ježíškovi, ale během prázdnin můžete získat spoustu informací v reálném čase. NORAD Santa Tracker je aktivní od 1. prosince každého roku a zvláště aktivní na Štědrý den. Je to zábavný způsob, jak děti sledovat Santa Clause, jak se prochází po světě s dárky. Tato stránka obsahuje videa, zábavné dětské odpočítávání, počítadlo cookies, které sleduje, kolik cukroví Santa Claus dosud snědl, a čtení Noc před Vánocemi.