Skip to content

Co je to PopSocket?

7 de Srpen de 2021
GettyImages 941450946 5bd3668fc9e77c0051df1363

Přesně řečeno, PopSockets je název společnosti, která vyrábí skupinu příslušenství určeného k uložení vašeho telefonu. PopGrip (běžně označovaný jako PopSocket) Je skládací disk, který se připevňuje k zadní části zařízení, aby bylo snazší držet telefon jednou rukou. PopGrip přichází v obrovské škále designů, přičemž web PopSockets nabízí možnost přizpůsobit si jeden vlastní. Pokud hledáte možnosti, které vám pomohou udržet zařízení bezpečně držené, zatímco se budete posouvat pryč, pak pro vás může být řešením PopSockets. PopGrip přilne k zadní části telefonu (nebo v některých případech pouzdrem, ačkoli pokyny varují před silikonem) pomocí lepicího gelu. Lepidlo lze přemístit a lze jej umýt ve vodě a nechat 10 minut zaschnout, pokud přestane lepit. Funkce PopGrip funguje tak, že rozbalíte/sbalíte disk ve stylu akordeonu na zadní straně telefonu. Po roztažení je bod nejblíže telefonu poměrně úzký, aby se kolem něj mohly prsty rozdělit. Rozšířená část se rozšiřuje v kuželu stejně širokém jako disk, takže zařízení přiléhá k vašim prstům. Palec si tak můžete volně posouvat nebo pořizovat selfie bez obav, že vám spadne telefon.

Použití vašeho PopSocketu

Budete se muset rozhodnout, kam chcete umístit PopSocket. Osobně se mi líbí můj ve spodní třetině telefonu, abych se snadno dostal na domovské tlačítko na svém zařízení. Zkuste svůj PopSocket rozšířit, než odkryjete lepidlo a přidržíte jej u telefonu, abyste našli nejlepší místo. Co když se vám nelíbí, kam jste jej vložili poté, co jste jej nalepili? Žádný problém, můžete ho odloupnout a změnit polohu.

Vysychání

Adhezivní gel na PopGrip je opakovaně použitelný a lze jej prát, ale pokud jej vystavíte vzduchu po dobu 15 minut nebo déle, gel vyschne a již se nebude lepit. Pokud měníte polohy nebo zařízení, udělejte to rychle. Původní verze PopGrip vám nedovolí používat indukční nabíjení (iPhone 8, X atd.). Pokud máte zařízení využívající bezdrátové nabíjení, budete potřebovat novější verzi PopGrip, která má vyměnitelné provedení. Disky obsažené v novější verzi lze vyjmout, abyste mohli zařízení nabíjet, aniž byste ohrozili lepidlo.

Více funkcí PopSocket

PopGrip má novější „vyměnitelnou“ verzi, která vám umožňuje změnit design. Tato verze přináší další výhodu umožňující bezdrátové nabíjení a snazší ukládání do kapsy. Původní verze z vašeho telefonu trčí, i když je složená, takže mějte na paměti, že se váš telefon nemusí tak dobře hodit do kapsy nebo peněženky. PopSockets také vytváří dok, který je kompatibilní s PopGrip. The Mount Dodává se ve dvou variantách, z nichž jedna se drží na rovném povrchu a druhá, která zapadá do větracího otvoru ve vašem vozidle. PopGrip se poté zasune do slotu, což vám umožní připojit telefon pro navigaci. Držák lze také použít k připevnění telefonu ke zdi; nebude zasahovat do nabíjecího kabelu.