Skip to content

Jak odstranit Google Voice

12 de Srpen de 2021
delete button on keyboard close up digital enhancement 200133070 001 57c4d2175f9b5855e515bd15

Co vědět

 • Chcete -li odstranit, přejděte na web Google Voice a přihlaste se, vyberte Jídelní lístek > Nastavení > Hlasová schránka.
 • Dále zrušte zaškrtnutí Získejte hlasovou zprávu prostřednictvím zprávy > Telefonní čísla > Vymazat > Pokračovat.
 • Chcete -li obnovit (do 90 dnů), přejděte na web Google Voice> Jídelní lístek > Starší Google Voice > Získejte zpět své staré číslo.

Tento článek vysvětluje, jak odstranit účet Google Voice. Další informace se týkají způsobu obnovení účtu Google Voice. Službu Google Voice nelze zaměňovat s Asistentem Google (dříve známým jako Google Now). Google Assistant je hlasový asistent podobný Siri od Apple nebo Alexě od Amazonu. Google nabízí pokyny k vypnutí Asistenta Google.

Jak odstranit účet Google Voice

Službu Google Voice je možné zcela vypnout nebo se z ní odhlásit. Existuje však několik věcí, které je třeba mít na paměti. Pokud používáte Google Voice s existujícím účtem nebo službou Sprint nebo jste za přenos čísla zaplatili, nemůžete jej smazat. Smazáním čísla Google Voice také nevymažete všechna data spojená s vaším účtem, což znamená, že zprávy zůstanou ve vaší doručené poště. Chcete -li trvale smazat účet Google Voice, postupujte takto.

 1. Přejděte na oficiální web Google Voice.

 2. Přihlaste se ke svému stávajícímu účtu.

 3. Vybrat tři vodorovné čáry nebo Jídelní lístek možnost vlevo nahoře.

 4. Otevřete nabídku a vyberte Nastavení volba.

  Karta Nastavení na snímku obrazovky nabídky Google Voice

 5. U čísel Google Voice deaktivujte podporu hlasové schránky. Vybrat Hlasová schránka v levé nabídce a zrušte zaškrtnutí políčka vedle Získejte hlasovou zprávu prostřednictvím zprávy volba.

  Snímek obrazovky nastavení hlasové schránky na Google Voice

 6. Vyber Telefonní čísla možnost v nabídce.

 7. Vybrat Vymazat možnost pod vámi uvedeným číslem Google Voice.

  Tlačítko Odstranit, jak se zbavit telefonního čísla na snímku obrazovky Google Voice

 8. Systém vás požádá o potvrzení vašeho výběru. Vybrat Pokračovat pro smazání vašeho čísla.

 9. Vaše číslo a účet Google Voice jsou nyní deaktivovány. Pokud nemáte v úmyslu ji znovu použít, odeberte ze svého zařízení aplikaci Google Voice nebo ji odinstalujte z počítače. Pokud jste místo toho použili webovou aplikaci, neměli byste nic odebírat.

Co se stane s mým účtem Google Voice?

Po odstranění čísla nebo deaktivaci účtu Google Voice máte 90 dní na obnovení nebo získání čísla zpět. Poté číslo pravděpodobně připadne někomu jinému. Mějte to na paměti a ujistěte se, že už opravdu nechcete mít přístup ke svému číslu Google Voice.

Obnovte svůj účet Google Voice

Pokud je to do 90 dnů po smazání účtu, přejděte na web Google Voice a vyberte Jídelní lísteka vyberte Starší Google Voice volba. Získejte zpět své staré číslo výběrem Získejte zpět své staré číslo.

Karta Starší Google Voice, kde můžete znovu aktivovat odstraněný snímek obrazovky čísla Google Voice