Skip to content

Jak připojit domovskou stránku Google k reproduktorům Bluetooth

11 de Srpen de 2021
googlehome 5b01bdc13037130037125d7e

Váš domov Google může pomocí Bluetooth přehrávat hudbu na samostatném reproduktoru. Pokud rádi používáte zařízení Google Home k přehrávání médií, ale nevyplňuje místnost tak, jak byste chtěli, nebo máte zcela nový reproduktor Bluetooth, který opravdu chcete použít, je snadné je spárovat. Když připojíte domovskou stránku Google k reproduktorům Bluetooth, veškerá hudba, které zadáte prostřednictvím domovské stránky Google, se bude přehrávat na zařízení Bluetooth. Prostřednictvím vestavěného reproduktoru Google Home se však i nadále přehrávají další věci, jako jsou reakce, alarmy a časovače Google Assistant.

Pokyny k nastavení Bluetooth zařízení Google Home

Zde je návod, jak připojit domovskou stránku Google k některým reproduktorům Bluetooth:

  1. Zapněte Google Home i reproduktor Bluetooth.

  2. Otevřete v telefonu nebo tabletu aplikaci Google Home. Je k dispozici pro uživatele iPhone, iPad a Android.

  3. Na kartě Domů vyberte zařízení Google Home pro připojení k reproduktoru Bluetooth.

  4. Vybrat Nastavení tlačítko (ozubené kolo).

  5. Přejděte dolů a vyberte Výchozí hudební reproduktor.

  6. Přepněte reproduktor Bluetooth do režimu párování. Může mít tlačítko, které musíte jednou stisknout nebo několik sekund stisknout a podržet. Ostatní mohou být připojeni k aplikaci, kde můžete povolit režim párování. Specifika najdete v dokumentaci mluvčího.

  7. Vraťte se do aplikace Google Home a vyberte Spárujte reproduktor Bluetootha poté vyberte reproduktor, když se zobrazí na obrazovce.

    Tlačítko Google Home spárovat bluetooth reproduktor

Tipy pro řešení potíží

Pokud domovská stránka Google nemůže najít váš reproduktor, ověřte, zda je reproduktor v režimu párování, a pokud existuje fyzický přepínač pro povolení Bluetooth, zda je přepínač v na pozice. Pokud vidíte „Nebyla nalezena žádná zařízení“v aplikaci Google Home stiskněte Znovu naskenovat zkusit se podívat znovu. Může to trvat několik pokusů. Pokud má váš domov Google potíže slyšet vás po spárování reproduktoru Bluetooth, ujistěte se, že mluvíte se samotným domovem Google, nikoli s nově spárovaným reproduktorem Bluetooth. Mikrofon je na zařízení Google Home. Domovskou stránku Google můžete připojit k několika reproduktorům Bluetooth současně. Buď přidejte více reproduktorů prostřednictvím aplikace Google Home, abyste si mohli vybrat, na kterém chcete hudbu přehrávat, nebo si vytvořte skupinu reproduktorů pro přehrávání stejné hudby z více reproduktorů najednou. Není důvod znovu připojovat reproduktor Bluetooth pokaždé, když ho chcete použít. Výše uvedené pokyny vám umožní spárovat a připojit reproduktor k domovské stránce Google pouze jednou, takže pokaždé bude hudba pokračovat v přehrávání přes reproduktor Bluetooth, dokud ji nevypnete nebo se neodpojí.