Skip to content

Jak se zúčastnit chatu na Twitteru

7 de Srpen de 2021
smartphone 586944 1920 5c88088846e0fb0001136722

Rozhovory na Twitteru jsou veřejné konverzace zaměřené na hashtag, jako je televizní show, svátek nebo zpravodajská událost. Některé chaty na Twitteru se konají ve vyhrazených dnech a konkrétních časech, zatímco jiné jsou méně formální probíhající konverzace soustředěné kolem hashtagu. Zde je návod, jak najít chaty na Twitteru, abyste se mohli připojit a podělit se o své myšlenky. Pokyny v tomto článku platí pro Twitter.com a mobilní aplikaci Twitter pro iOS a Android.

Jak najít chaty na Twitteru pomocí hashtagů

Mnoho společností a uživatelů vytváří hashtagy, aby zahájilo konverzaci na propagaci televizního pořadu, filmu nebo hry. Nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak se o chatu na Twitteru dozvědět, je vyhledat hashtagy.

 1. Navigovat do Twitter.com na ploše nebo otevřete aplikaci Twitter na svém zařízení iOS nebo Android.

 2. Pomocí Twitteru v prohlížeči najděte vyhledávací pole v pravém horním rohu obrazovky a zadejte hledaný výraz začínající hashtagem. lis Vstupte nebo Vrátit se po dokončení. V tomto příkladu jsme hledali #TheCrown.

  Pomocí Twitteru v prohlížeči najděte vyhledávací pole a zadejte hledaný výraz začínající hashtagem.

  V aplikaci Twitter smartphone klepněte na Zvětšovací sklo zahájit hledání.

 3. Zobrazují se vám probíhající konverzace na téma vyhledávání. Filtrujte výsledky vyhledávání výběrem kategorií, jako je Horní, Nejnovější, Lidé, Fotky, a Videa.

  Zobrazí se vám probíhající konverzace na téma vyhledávání.

Jak najít trendy chaty na Twitteru

Dalším způsobem, jak najít chaty na Twitteru, je zjistit, jaké jsou trendy. Pokud najdete něco, co vás zajímá, snadno do toho skočíte.

 1. Pomocí Twitteru v prohlížeči vyberte Prozkoumat z nabídky vlevo.

  Pomocí Twitteru v prohlížeči vyberte v nabídce vlevo Prozkoumat.

  V aplikaci Twitter smartphone klepněte na Zvětšovací sklo a potom klepněte na Trendy.

 2. Vybrat Trendy z horního menu zobrazíte oblíbená témata dne nebo zvolíte konkrétní kategorii, jako např Sportovní nebo Zábava. Vyberte libovolný trendový předmět a přeskočte do konverzace.

  V horní nabídce vyberte Trendy a zobrazte oblíbená témata dne

Jak najít živé Twitter chaty

Živé chaty obsahují lidi, kteří se připojí k rozhovoru o konkrétním tématu. Tyto typy chatů na Twitteru jsou v určených časech, takže si do kalendáře můžete přidat nadcházející chat. Chcete -li najít živý chat, navštivte rozvrh chatu na Twitteru Twubs, plán chatu na Twitteru TweetReports nebo seznam nadcházejících chatů ChatSalad, abychom jmenovali jen několik zdrojů.

Nástroje Twitter Chat třetích stran

Několik nástrojů pro chatování na Twitteru třetích stran usnadňuje vyhledávání tweetových chatů. Mezi nejoblíbenější patří TwChat, TweetReports, tchat.io a Twubs. Tyto nástroje jsou webové a načítají se rychle, dokonce i v mobilních prohlížečích chytrých telefonů. Tyto nástroje také pomáhají najít „živý chat“, což je organizovaný chat na Twitteru nastavený na určité datum a čas. Některé z těchto nástrojů usnadňují účast na tweetových rozhovorech. Například tchat.io přidá váš hashtag na konec vašeho složeného tweetu, takže stačí na jejich webu stisknout tlačítko Tweet. S TweetDeck můžete filtrovat výsledky chatu na Twitteru ještě více nebo odpovídat na jednotlivé tweety jednoduchým kliknutím. Twubs nabízí tweety s živým rolováním, díky čemuž máte pocit, že jste součástí živé konverzace.

Jak najít chaty na Twitteru pomocí TweetDeck

TweetDeck je příkladem nástroje, který usnadňuje zobrazení zpráv souvisejících s hashtagem.

 1. Jděte na Web TweetDeck a přihlaste se pomocí svého účtu Twitter. Při prvním přihlášení uvidíte stručný přehled toho, jak nástroj funguje. Vybrat Začít pokračovat.

 2. Měli byste vidět několik sloupců, jako například Domov, Oznámení, Zprávy, a Trendy. Vybrat Přidat sloupec (znaménko plus) z levé strany pro přidání dalšího sloupce.

  Chcete -li přidat nový sloupec TweetDeck, vyberte znaménko plus

 3. Vybrat Vyhledávání.

  Hledejte na TweetDeck

 4. Zadejte vyhledávací kritéria a stiskněte Vstupte.

  Chcete -li najít chat na Twitteru, zadejte hledaný výraz do služby TweetDeck

 5. Zobrazí se nový sloupec s hashtagem, který jste hledali. Chcete -li chatovat, odpovězte na jakékoli vlákno konverzace nebo začněte nový tweet pomocí hashtag.

  Měli byste vidět nový sloupec s hashtagem, který jste hledali.

  Chcete -li označit jiného uživatele Twitteru, aby viděl váš Tweet, přidejte @ před názvem účtu uživatele (např. @Jimmy).

Proč se připojit k chatu na Twitteru?

Kromě zábavy jsou chaty na Twitteru skvělým způsobem, jak se propagovat pro zaměstnání, návrh práce, produkt nebo dotaz na článek potenciálnímu redaktorovi. Je to skvělý a levný způsob interakce se zákazníky a přáteli. Pokud například chcete propagovat událost, řekněte všem známým, aby používali stejný hashtag, když o tom mluví na sociálních médiích. Tímto způsobem mohou ostatní uživatelé Twitteru vyhledávat informace o něm a připojit se ke konverzaci.