Skip to content

Jak sledovat přímý přenos fotbalu v pondělí večer

6 de Srpen de 2021
ScreenShot2019 11 20at3.41.04PM 25591555e7bf46d1abdaa782623e0b0a

Možnosti streamování pro sledování pondělního večera jsou rozmanité, takže i když nezískáte ESPN, není důvod zmeškat žádnou z těchto vzrušujících her. Streamovací služby, jako je SlingTV, obsahují v mnoha plánech ESPN, což je vynikající volba pro řezače kabelů. Pokud máte předplatné kabelového nebo satelitního vysílání, nejjednodušší způsob, jak streamovat pondělní večerní fotbal, je použít web ESPN na vašem počítači nebo aplikaci WatchESPN na vašem mobilním zařízení. Podrobnosti o těchto hrách najdete v našich průvodcích fotbalovým nedělním večerem a čtvrtečním nočním fotbalem.

Podrobnosti o fotbale v pondělí večer

Začátek sezóny: 12. září 2021
Čas: 20:20 EST
Kanál: Síť NFL, NBC
Proud: NFL Network, NBC, Amazon Prime Video, Twitch

Jak sledovat oficiální přímý přenos ESPN v pondělí večer

ESPN má nejen práva na vysílání pondělního nočního fotbalu, ale má také práva na jeho streamování. To znamená, že pokud máte předplatné kvalifikovaného poskytovatele kabelové nebo satelitní televize, můžete sledovat oficiální stream každé jednotlivé fotbalové hry Monday Night přímo ve svém počítači. Chcete -li sledovat pondělí večer fotbal online:

 1. K navigaci použijte svůj oblíbený webový prohlížeč espn.com/watch.

 2. Vyberte jakékoli prémiové video nebo živý přenos.

  Prémiový živý stream na ESPN Watch

 3. Vyberte svého poskytovatele kabelového nebo satelitního připojení ze seznamu.

  Logo poskytovatele prémiového živého obsahu ESPN

 4. Přihlaste se ke svému poskytovateli. Vybrat Pokračovat.

 5. V den hry se vraťte na espn.com/watch a vyberte Fotbalové utkání v pondělí večer sledovat to naživo.

Tento proces je přímý, pokud je váš poskytovatel televize stejný jako váš poskytovatel internetu, protože systém dokáže automaticky ověřit vaše připojení. Pokud nejste doma nebo máte oddělené poskytovatele internetu a televize, budete se muset ujistit, že znáte uživatelské jméno a heslo ke svému účtu kabelové nebo satelitní televize. Jakmile úspěšně ověříte své kabelové nebo satelitní informace na webových stránkách ESPN, budete moci sledovat jakékoli prémiové živé nebo dříve zaznamenané video, které chcete. Pokud nejste ve své domácí síti, budete se muset přihlásit ručně.

Živý přenos ESPN v pondělí večer fotbal na vašem telefonu

Kromě toho, že vám ESPN umožňuje streamovat Monday Night Football přímo z jejich webových stránek, má také aplikaci, která vám umožní sledovat hry na vašem telefonu, tabletu a dalších kompatibilních zařízeních. Pokud chcete sledovat prémiový obsah, stejně jako web ESPN vyžaduje aplikace WatchESPN platné předplatné kabelové nebo satelitní televize. Chcete -li streamovat fotbal v pondělí večer prostřednictvím aplikace WatchESPN:

 1. Stáhněte a nainstalujte soubor ESPN živé sporty a výsledky aplikaci v telefonu, tabletu nebo jiném kompatibilním zařízení.

 2. Spusťte a přihlaste se k ESPN živé sporty a výsledky aplikace.

 3. Klepněte na Ozubené kolo ikona.

  ESPN: Živé sporty a výsledky v App Storu, ikona ESPN na domovské obrazovce, ikona ozubeného kola

 4. Klepněte na Spravovat poskytovatele televize.

 5. Vyberte svého poskytovatele kabelového nebo satelitního připojení ze seznamu.

  Obrazovka výběru poskytovatele TV, obrazovka DirecTV

 6. Klepněte na Pokračovat. Pokud vaše zařízení není připojeno k vaší domácí síti Wi-Fi, budete muset zadat své kabelové nebo satelitní uživatelské jméno a heslo ručně.

 7. Klepněte na ikona (tři tečky.)

 8. Hledat Pondělí večer fotbala vyberte hru.

Pokud aplikaci otevřete v den hry, můžete ji přímo streamovat z hlavní obrazovky klepnutím na hlavní obrazovku.

Jak streamovat fotbal v pondělí večer bez předplatného ESPN

Vzhledem k tomu, že ESPN je jedinou společností oprávněnou vysílat nebo streamovat fotbal v pondělí večer, je jediným oficiálním způsobem, jak sledovat fotbal v pondělí večer, prostřednictvím ESPN. Pokud jste zastřihovačem kabelu bez platného předplatného kabelové nebo satelitní televize, máte několik dalších možností.

 1. Přihlaste se k odběru živé televizní streamovací služby, která zahrnuje ESPN.
 2. Pomocí Ace Stream můžete streamovat každou hru samostatně.
 3. Hledejte fungující fotbalové streamy v pondělí večer na neoficiálních streamovacích stránkách.

Jaké služby streamování televize obsahují ESPN?

Mnoho různých společností poskytuje živé televizní streamy jako Hulu a YouTube, ale ne vždy obsahují ESPN. Zde je několik možností, na které se můžete podívat, pokud jste ochotni zaplatit za streamování ESPN pro fotbal v pondělí večer:

 • Sling TV – Všechny tři plány zahrnují ESPN. Pokud vás zajímá hlavně ESPN, přejděte na Sling Orange, což je nejlevnější možnost. Toto je nejlevnější plán streamování ze všech služeb, které obsahují ESPN. Pokud si to chcete vyzkoušet, můžete zde bezplatně vyzkoušet Sling TV.
 • DirecTV Now – Každý plán obsahuje ESPN, takže je bezpečné jít s plánem Live a Little, jejich nejlevnější variantou.
 • Hulu s živou televizí – základní předplatné zahrnuje ESPN.
 • YouTube TV – základní balíček obsahuje ESPN.

Sportovní platforma streamování fuboTV neobsahuje ESPN v žádném ze svých balíčků. Přestože je fuboTV skvělá pro milovníky sportu, nepřihlaste se k odběru, pokud máte v úmyslu sledovat fotbal v pondělí večer.

Online sportovní stránky zdarma ke streamování fotbalu v pondělí večer

Pokud jste vyčerpali všechny své další možnosti sledování pondělního nočního fotbalu, možná budete chtít hledat neoficiální stream na agregačním webu. Tyto stránky zveřejňují odkazy na nejrůznější hry ze všech sportů, které si lze představit, takže obvykle mají fotbalové streamy v pondělí večer. Další informace o těchto a dalších podobných webech naleznete v našem úplném průvodci streamováním bezplatných sportů online.