Skip to content

Jak stahovat aplikace iPad z iTunes do počítače nebo Mac

7 de Srpen de 2021
download apps to ipad using itunes 4103798 358b201368cb4592bb0cfbe6cc26d117

Co vědět

 • Chcete -li stahovat aplikace, spusťte iTunes, vyberte iTunes store, změňte kategorii na Obchod s aplikacemi, vyberte aplikaci a poté vyberte Dostat.
 • Stahování aplikací funguje pouze na starší verzi iTunes, kterou si můžete stáhnout pro Mac a 32bitové nebo 64bitové počítače.
 • Přenášejte aplikace z počítače do iPadu připojením zařízení k počítači PC nebo Mac a synchronizací zařízení.

Tento článek vysvětluje, jak stahovat aplikace iPad z iTunes na váš PC nebo Mac. Tato metoda funguje pouze na starší verzi iTunes, kterou si můžete stáhnout a použít na svém počítači Mac nebo 32bitovém nebo 64bitovém počítači.

Jak stahovat aplikace do počítače

Stažení aplikací do počítače:

 1. Stáhněte si a poté spusťte na PC nebo Mac starší verzi iTunes (12.6.5).

 2. Přihlaste se pomocí stejného Apple ID, jaké používáte ve svém iPadu.

 3. Klikněte na iTunes store v horní části obrazovky. Ve výchozím nastavení iTunes Store obvykle začíná v kategorii Hudba.

 4. Změňte kategorii na App Store kliknutím na Hudba kategorie umístěné na pravé straně obrazovky a vytvoří se rozbalovací nabídka.

 5. Vybrat Obchod s aplikacemi v rozevírací nabídce.

 6. Procházejte aplikace stejně jako na iPadu nebo iPhonu. Na úvodní stránce jsou uvedeny doporučené aplikace, včetně nových aplikací a aktuálně oblíbených aplikací. Pomocí funkce vyhledávání v pravém horním rohu obrazovky můžete vyhledat konkrétní aplikaci nebo změnit kategorii aplikací kliknutím Všechny kategorie v nabídce. To vám umožní vybrat si ze specifických kategorií aplikací, jako jsou aplikace pro produktivitu nebo hry.

 7. Kliknutím na aplikaci získáte o ní více informací.

 8. Kliknutím na cenu aplikaci zakoupíte nebo Dostat ke stažení bezplatné aplikace. Po zakoupení se aplikace automaticky stáhne do vašeho počítače PC nebo Mac.

Jak převést aplikaci na iPad?

Existují dva způsoby přenosu aplikace z počítače do mobilního zařízení.

 • Připojte svůj iPad k počítači PC nebo Mac a synchronizujte zařízení. Pokud chcete proces urychlit, můžete se rozhodnout synchronizovat pouze aplikace.
 • Stáhněte si aplikaci z App Storu do iPadu. Chcete -li to provést, spusťte na iPadu aplikaci App Store a vyberte dříve zakoupenou kartu. Na této kartě uvidíte své nejnovější nákupy, včetně těch, které byly provedeny na PC nebo Macu. Klepnutím na tlačítko cloud vedle ikony aplikace zahájíte stahování. Za aplikace, které jste si již zakoupili, vám již nebudou účtovány žádné poplatky.