Skip to content

Jak vytisknout adresář aplikace Outlook

7 de Srpen de 2021
desk technology office laser home office art 1074957 pxhere.com 5c8e74e9c9e77c0001ac1885

Vytiskněte si svůj elektronický adresář v Outlooku, pokud chcete mít papírovou zálohu, fyzický seznam, který chcete sdílet nebo na něj odkazovat, nebo způsob, jak si vzít adresář s sebou, když není k dispozici elektronika. Zde je postup, jak dostat adresář aplikace Outlook z obrazovky na papír. Pokyny v tomto článku platí pro Outlook pro Microsoft 365, Outlook 2019, 2016, 2013 a 2010.

Tiskněte styl telefonního adresáře v aplikaci Outlook

Kontakty z aplikace Outlook můžete vytisknout několika způsoby. Pomocí možnosti tisku z telefonního adresáře můžete v aplikaci Outlook vytvořit adresář v tištěné podobě pro některé nebo všechny vaše kontakty.

 1. Spusťte aplikaci Outlook.

 2. Vybrat Lidé ve spodní části navigačního podokna otevřete seznam kontaktů aplikace Outlook.

 3. V Moje kontakty v podokně vyberte složku kontaktů, kterou chcete vytisknout.

 4. Kontakty můžete filtrovat tak, aby se zobrazovaly pouze kontakty, které chcete vytisknout. Jděte na Pohled vyberte kartu Zobrazit nastavení, a vyberte si Filtr filtrovat podle kritérií, jako je společnost. Pokud jste svým kontaktům přiřadili kategorie, můžete také filtrovat podle kategorie. Poté, co jste filtrovali kontakty, jsou kroky tisku stejné, jako kdybyste tiskli všechny kontakty.

 5. Vybrat Soubor > Vytisknout. Případně použijte klávesovou zkratku Ctrl + P otevřete stránku Tisk.

  Náhled tisku kontaktů aplikace Outlook.

 6. Vybrat Možnosti tisku.

 7. V Nastavení sekci, vyberte Styl telefonního adresáře pro vytvoření telefonního adresáře v tištěné podobě. Náhled se změní a zobrazí vybraný styl. Pokud si přejete vybrat jiný styl tisku, máte několik možností včetně Styl karty, Styl brožury, a Styl poznámky.

 8. V Vytisknout v dialogovém okně vyberte rozsah stránek, které chcete vytisknout, a počet kopií. Chcete -li změnit písmo, zvolte jinou velikost papíru nebo přidejte záhlaví nebo zápatí, vyberte Nastavení stránky.

  Další možnosti tisku pro tisk kontaktů z aplikace Outlook.

 9. Vybrat Definujte styly > Upravit pokud chcete provést další změny, například výběr jiného písma, polí, která chcete zahrnout, velikost papíru nebo možnosti záhlaví a zápatí.

  Definujte možnosti stylů v nastavení tisku aplikace Outlook

 10. Vybrat Vytisknout.

Protože se nastavení a funkce tiskárny liší, podívejte se do příručky nebo na web výrobce, kde najdete informace o pokročilých možnostech tisku, jako je oboustranný tisk.

Vytiskněte jeden kontakt

V případě potřeby můžete informace vytisknout pro jeden kontakt.

 1. Vyberte složku s kontakty obsahující kontakt, jehož informace chcete vytisknout.

 2. Poklepáním na kontakt jej otevřete.

 3. Vybrat Soubor > Vytisknout a vytiskněte stránku.