Skip to content

Jak změnit Fitbit Charge 2 pásma

9 de Srpen de 2021
Chargeseriesproductimage b43e9c96a4b0480fa91ce963f3fe0258

Pás můžete na Fitbit Charge 2 změnit a přizpůsobit si tak vzhled pro každou příležitost nebo událost. Existuje mnoho oficiálních i neoficiálních možností kapely Fitbit, které se skvěle hodí k různým typům oblečení. Tyto pokyny platí pro Fitbit Charge 2, stejně jako Charge 2 HR a Charge 3. Kroky pro změnu pásma na Fitbit Versa se trochu liší.

Jak změnit 2bitové pásmo Fitbit Charge

Chcete -li vypnout pásmo na vašem Fitbit Charge 2, postupujte takto:

 1. Podívejte se dovnitř svého náramku Fitbit Charge a vyhledejte dva rychloupínací klipy připojené po obou stranách ciferníku Fitbit.

 2. V jedné ruce držte ciferník Fitbit a palcem druhé ruky stiskněte vnější okraj uvolňovací spony (znázorněno červeně). Poté zatáhněte za ciferník směrem k sobě a uvolněte ciferník z klipu. Tento postup opakujte pro druhou stranu pásma.

  Umístění 2 klipů Fitbit Charge

  Při změně pásma nepoužívejte příliš velkou sílu. Pokud se klip zasekne, jemně jím pohybujte a uvolněte jej.

 3. Chcete -li připevnit pásek, v zásadě obrátíte výše uvedené kroky. Chcete -li začít, zkontrolujte polohu ciferníku vůči zápěstí a ujistěte se, že připevňujete řemínky ke správným stranám ciferníku.

 4. Držte ciferník jednou rukou tak, aby vnitřní strana směřovala k vám.

 5. Vezměte druhou stranu řemínku do druhé ruky a připevněte jej zatlačením ciferníku směrem od sebe do rychloupínací spony. Tentokrát klip nemusíte mačkat; prostě to zacvakni.

 6. Tento postup opakujte na druhé straně pásma.

2bitové typy Fitbit Charge

Charge 2 je kompatibilní se širokou škálou stylů a materiálů náramků, včetně:

 • Silikonové pásky: Silikonové pásky jsou k dispozici v duhových barvách a jsou lehké a snadno se nosí pro všechny činnosti, včetně cvičení v posilovně, cvičení venku a pro příležitostné akce.
 • Kožené pásky: I když to pravděpodobně není nejlepší volba pro cvičení, kožené pásky mohou okamžitě změnit váš sledovač aktivity Fitbit na klasické, moderně vypadající hodinky.
 • Pásky z kovové síťoviny: Dobrá alternativa k kůži, náramky z nerezové oceli jsou elegantní a stylové a skvěle se hodí jak do pracovního, tak do neformálního oblečení.
 • Originální náhradní pásy Fitbit: Pokud dáváte přednost originálnímu pásku Fitbit, Fitbit má několik různých stylů pro sérii Charge, včetně vodotěsných pásů Classic a Sports.

Není nutné kupovat náhradní pás od společnosti Fitbit. Místo toho si můžete vybrat ze široké nabídky náhradních pásem na stránkách jako Amazon nebo eBay. Jen se ujistěte, že je konkrétně kompatibilní s Charge 2.