Skip to content

Jak sledovat Twitch na Roku

2 de Červenec de 2023
twitchroku 3a0ff79cf564487b8371dd26fb5f3512

Co vědět

 • Pokud jste již dříve používali Twitch na Roku: přejděte na my.roku.com/account/addtyp twitchtva klikněte přidat kanál.
 • Pokud jste nikdy nepoužili Twitch na Roku: přejděte na my.roku.com/account/addtyp twokua klikněte přidat kanál.
 • Můžete také zrcadlit obrazovku telefonu nebo počítače do svého Roku, pokud to vaše Roku podporuje.

Tento článek vysvětluje, jak sledovat Twitch na streamovacím zařízení Roku. Na Roku neexistuje žádný oficiální kanál Twitch, ale stále můžete sledovat své oblíbené streamery živě s řešením.

Jak mohu streamovat Twitch na Roku?

Existují tři způsoby, jak streamovat Twitch na Roku: oficiální kanál Twitch, neoficiální kanály Twitch a zrcadlení obrazovky z jiného zařízení. Oficiální kanál Twitch je k dispozici pouze v případě, že jste přistupovali k Twitch na Roku předtím, než byl kanál odstraněn, ale další dvě metody jsou přístupné všem.

Jak sledovat Twitch na vašem Roku s oficiálním kanálem

Oficiální kanál Twitch není k dispozici v Roku Channel Store, ale stále jej můžete získat, pokud jste jej někdy v minulosti používali. Zde je návod, jak získat oficiální kanál Twitch na Roku:

 1. Pomocí webového prohlížeče přejděte na web Roku a klikněte Přidejte kanál pomocí kódu.

 2. Typ twitchtva klikněte přidat kanál.

  Funkce Roku přidat kanál se zvýrazněnými Twitch TV a Přidat kanál

 3. Klikněte OK souhlasit s pokračováním navzdory Rokuovu varování.

  Web Roku se zobrazeným varováním a zvýrazněným OK

  Obecně je bezpečné instalovat necertifikované kanály Roku s dobrou pověstí, jako jsou Twitch a TWOKU, ale je s tím spojeno určité riziko. Pokud Roku zjistí, že jste přidali kanál, který porušuje jejich smluvní podmínky, můžete v budoucnu ztratit možnost přidávat necertifikované kanály. Váš Roku by v takovém případě stále fungoval, ale mohli byste používat pouze oficiální kanály z Roku Channel Store.

 4. Klikněte Ano, přidat kanál.

  Ukládání kanálů Roku se zvýrazněnou možností Ano, přidat kanál

Jak streamovat Twitch na Roku s neoficiálním kanálem

Pokud jste nikdy předtím nepoužívali Twitch na Roku, nemáte přístup k ukončenému oficiálnímu kanálu. Další nejlepší možností je přidat neoficiální kanál Twitch. Tyto kanály nejsou dostupné prostřednictvím Roku Channel Store, takže pro přístup k nim musíte zadat kód. Zde je návod, jak přidat neoficiální aplikaci TWOKU do svého Roku, abyste mohli streamovat Twitch:

 1. Pomocí webového prohlížeče přejděte na web Roku a klikněte Přidejte kanál pomocí kódu.

  Web Roku s Přidat kanál se zvýrazněným kódem

 2. Typ TWOKUa klikněte přidat kanál.

  Roku přidat kanál se zvýrazněnými TWOKU a Přidat kanál

 3. Klikněte OK potvrdit Rokuovo varování a pokračovat.

  Zobrazí se varování Roku a zvýrazní se OK

 4. Klikněte Ano, přidat kanál.

  Ano, v obchodě Roku je zvýrazněno Přidat kanál

Jak funguje Screen Mirroring Twitch to Roku?

Zrcadlení obrazovky nebo odesílání funguje tak, že hrajete Twitch na telefonu, tabletu nebo počítači a poté odesíláte nebo zrcadlíte obrazovku do vašeho Roku. Počítače se systémem Windows používají funkci bezdrátového zobrazení, počítače Mac a iPhone používají AirPlay, zařízení Android používají zrcadlení obrazovky, nazývané také screencast, a Samsungy používají chytré zobrazení. Některá zařízení Roku nejsou kompatibilní se zrcadlením obrazovky a některá zařízení nemohou odesílat do Roku. Roku má seznam zařízení, která podporují zrcadlení obrazovky. Pokud nemůžete zrcadlit do svého Roku, zkuste nainstalovat neoficiální kanál Twitch přímo do svého Roku pomocí výše popsané metody. Chcete-li používat Twitch s Roku prostřednictvím zrcadlení obrazovky, nejprve na svém zařízení otevřete aplikaci nebo web Twitch. Poté pomocí bezdrátového displeje, AirPlay nebo zrcadlení obrazovky objevíte svůj Roku. Vaše zařízení vyhledá dostupná zařízení pro streamování, najde vaše Roku a poté můžete vybrat své Roku ze seznamu možností. Když vyberete zařízení Roku prostřednictvím bezdrátového displeje zařízení, Airplay nebo nastavení zrcadlení obrazovky, zařízení Roku bude zrcadlit displej vašeho zařízení. I nadále ovládáte Twitch prostřednictvím svého zařízení a můžete si vybrat možnost celé obrazovky a zobrazit Twitch v režimu celé obrazovky na vaší televizi.

FAQ

 • Jak mohu streamovat na Twitchi z Xboxu?

  Chcete-li používat živé vysílání Twitch na Xboxu, přejděte do obchodu Microsoft Store na Xbox One a stáhněte si aplikaci Twitch. Dále propojte své účty Twitch a Xbox: Přihlaste se na Twitch na svém počítači, poté otevřete Twitch na Xboxu a vyberte Přihlásit se. Zobrazí se kód; zadejte kód na aktivační web Twitch.

 • Jak mohu začít živě na Twitchi?

  Chcete-li streamovat živě na Twitch z PC nebo Mac, otevřete aplikaci Twitch Studio a přihlaste se ke svému účtu. Vybrat Začít a postupujte podle pokynů pro konfiguraci nastavení. Až budete spokojeni, vybírejte Hotovo > Spusťte stream.