Skip to content

Recenze Skagen Falster 3

29 de Duben de 2023
Skagen Faltster 3 SmartWatch HeroSquare b6fbf37a819e4ed7bae11308f005c21c

Skagen Falster 3

Co máme rádi

 • Klasické a stylové
 • Dobré možnosti přizpůsobení
 • Voděodolný
 • USB-C nabíjecí a magnetická nabíjecí stanice
 • Podporuje GPS sledování

Co se nám nelíbí

 • Vychytané sledování kondice
 • Slabá baterie
 • Dotykové rozhraní

Přes některé drobné nedostatky má Skagen Falster 3 klasický styl a klíčové funkce sledování zdraví. Další rekvizity jdou k možnostem přizpůsobení.

4.2

Skagen Falster 3

Skagen Falster 3

v tomto článku

Zakoupili jsme Skagen Falster 3, aby jej náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Pokračujte ve čtení pro naši úplnou recenzi produktu.

Když jsem změnil své cvičení na domácí nastavení, potřebuji nástroj, který mi pomůže sledovat mé fitness aktivity. Chytré hodinky Skagen Falster 3 – se sledováním kondice a spánku, snadným rozhraním a elegantním silikonovým páskem na zápěstí se ukázaly jako ideální volba pro mé fitness potřeby. Přes týden jsem ho nosil nonstop a sledoval jsem jeho výdrž baterie, snadné použití a konektivitu.

Design a pohodlí: Super luxusní silikon

Skagen Falster 3 volí klasický design hodinek s 1,3palcovým kruhovým dotykovým OLED displejem. Obrazovka je opravdu snadno čitelná a je ostrá s rozlišením 416 x 416, které dosahuje až 328 ppi. Má také dostatek ciferníků, které si můžete přizpůsobit stylu, ve kterém se budete cítit úplně sami.

Skagen Falster 3

Celkový vzhled Falster 3 je tradiční ve srovnání s hranatými Fitbit Versa 3 a Apple Watch Series 6. Tělo hodinek je poměrně tenké na 11 mm a obrazovka je obklopena rámečkem z nerezové oceli, což zajišťuje robustní a stylový design. Tři výstupky umístěné na pravé straně nabízejí možnosti přizpůsobení, ačkoli prostřední tlačítko je vyhrazeno jako tlačítko nabídky aplikací. Silikonový řemínek o tloušťce 22 mm nabízí pohodlné nošení s vroubky, které zabrání sklouznutí hodinek k pokožce. I když je pro váš náramek na výběr spousta různých barev a možností, pokud se rozhodnete, že se vám nelíbí barva nebo silikonový omak, můžete je vyměnit za kožené pomocí jakýchkoli náramků značky Skagen. Upřímně řečeno, silikonový pásek, který má dvanáct různých nastavovacích otvorů pro optimální přizpůsobení, je velmi pohodlný.

Falster 3 může používat jakékoli funkce, které jsou ve výchozím nastavení v Google Fit, a řadu aplikací pro Android třetích stran.

Proces nastavení: Nejprve jej nabijte

Jakmile jsem vygooglil a resetoval hodinky, nastavení bylo neuvěřitelně snadné – a rychlé. Do telefonu si budete muset nainstalovat Google Wear OS. Uživatelé Apple to mohou také využít, ale bohužel nedostanou plný zážitek. Klíčem k zážitku pro tyto chytré hodinky je telefon Android. Postupujte podle pokynů na hodinkách a do deseti minut bude Falster 3 připraven k nošení. Nabití je přibližně 50 procent, takže pokud jej chcete okamžitě nosit, můžete. Pozor – Skagen se nedodává s žádným druhem manuálu, který by vám pomohl s nastavením. Upřímně jsem to cítil jako neuvěřitelně časově náročné a otravné, protože jsem musel všechno googlit. Někdy i hledání vyšlo zpočátku naprázdno. Pokud se chcete podívat na všechny funkce hodinek, google bude váš nový nejlepší přítel.

Skagen Falster 3

Výkon a software: Spousta možností aplikací, ale ne příliš bezproblémové

Falster 3 může používat jakékoli funkce, které jsou ve výchozím nastavení v Google Fit, a řadu aplikací pro Android třetích stran. Aplikace, které si můžete nainstalovat, je poměrně slušné množství, vezmeme-li v úvahu jeho 8GB vnitřní úložiště. Chytré hodinky mají vestavěné monitorování srdečního tepu, GPS pro sledování vašich běhů a mohou podporovat sledování spánku pomocí možnosti třetí strany, jako je Spánek pro Android, ale nemají pro to nativní podporu. Máte také přístup k mnoha aplikacím kompatibilním s Wear OS. Vzhledem k tomu, že při práci nechávám telefon na druhé straně místnosti, byla aplikace Spotify jednou z prvních, které jsem si nainstaloval, abych mohl ovládat hudbu. Bohužel nepodporuje přehrávání z vnitřního úložiště chytrých hodinek. Prvních pár dní jsem si s Falsterem 3 pohrával tak, že moje matka začala lámat poznámky, že jsem příliš zíral na hodinky. Na mou obranu Falster 3 nabízí novinky a funkce s klikacími titulky na vašich chytrých hodinkách, které odkazují přímo na články na vašem smartphonu. Pokud jde o kondici, kromě sledování srdeční frekvence jsem sledoval svou kondici prostřednictvím toho, kolik srdečních bodů mi aplikace Google Fit udělila za neustálé procházení mezi gaučem a ledničkou, zatímco jsem trávil více času doma. Je to podobná funkce jako zavírání kroužků Apple Watch a slouží jako zábavná motivace.

Tělo hodinek je poměrně tenké 11 mm a obrazovka je obklopena rámečkem z nerezové oceli, což zajišťuje robustní a stylový design. Jakmile jsem však začal být aktivnější, začaly se ukazovat drobné nedostatky. I když miluji ranní pilates, Falster 3 prostě nezaregistroval moji aktivitu. Dokonce jsem si všiml momentů, kdy jsem právě dokončil kardio, že účet Google Fit propojený s Falster 3 nezaregistroval moji aktivitu. V důsledku toho jsem ztratil body, které jsem chtěl pro ten den získat. Abych mohl začít pracovat, musel jsem přejít do Google Fit a ručně začít a ukončit každý trénink. Vzhledem k tomu, že rozhraní je citlivé na dotyk, někdy jsem omylem narazil do rozhraní a zjistil jsem, že se dívám na aplikaci počasí. Pokud se jedná o trvalý problém, můžete si hodinky také přizpůsobit tak, že k zapnutí rozhraní chytrých hodinek musíte stisknout prostřední tlačítko. Dalším častým problémem, který vyvstává – a Skagen to na své stránce s často kladenými otázkami vyjadřuje přímo a upřímně – je to, že se voda registruje jako dotyk na rozhraní. Můžete jej nosit při plavání nebo ve sprše, ale mějte na paměti, že se může a spustí jako dotyk na vašem rozhraní. Zjistil jsem to tvrdě, když mi hodinky přeskočily moji oblíbenou píseň Kesha, když jsem se chystal do práce.

Skage Falster 3

Přes tyto nedostatky je výkon Skagenu poměrně solidní. Nikdy jsem nezaznamenal žádné výpadky z připojení Bluetooth z mého telefonu a dokonce se snadno spároval a zaregistroval jakékoli změny na mých Samsung Galaxy Buds Live, takže jej můžete křížit, pokud je váš telefon šťastným prostředníkem. A pokud jste pekař jako já, můžete si na hodinkách dokonce nastavit funkční časovač, abyste si mohli procvičit své dovednosti Great British Baking Show.

Životnost baterie: Tak dlouho, jak potřebujete

Skagen Falster 3 přichází se třemi různými možnostmi výdrže baterie s 350mAh baterií. Pokud chcete, aby byly všechny aplikace a funkce neustále dostupné, je pro vás nastavení Denně to nejlepší. To však znamená, že hodinky bylo nutné denně nabíjet. A co je ještě horší, v závislosti na tom, zda je používáte intenzivně, vaše hodinky nemusí fungovat celých 24 hodin, než budou vyžadovat další nabití.

I když miluji ranní pilates, Falster 3 prostě nezaregistroval moji aktivitu. Pokud nějakou dobu nebudete mít přístup k nabíjecímu kabelu USB-C, můžete přejít na nastavení Extended Battery Life. V tomto nastavení se chytré hodinky uspí a používají pouze základní funkce. Jak jsem se tvrdě dozvěděl, znamená to, že pokud si chcete zkontrolovat tepovou frekvenci, nesplní tento požadavek. Je to však příjemná volba, pokud potřebujete, aby Falster 3 vydržel několik dní nebo při víkendové návštěvě s přáteli mimo město. A konečně, pokud nemáte zájem o každodenní nošení, ale potřebujete znát svou tepovou frekvenci nebo kroky, můžete přejít do hodinek a přizpůsobit si, co zůstane zapnuté a co nepotřebujete, čímž získáte personalizovanou sadu možnosti. Je hezké, když vás nezajímají některé aplikace, jako je počasí nebo co je ve zprávách.

Skagen Falster 3

Cena: Těžší než hodinky

Nejprve jsem si myslel, že cenovka 295 dolarů je vtip. Koneckonců, existují i ​​jiné, výkonnější chytré hodinky, které můžete získat za zlomek ceny, a mnohé z nich nabízejí robustnější sadu funkcí sledování fitness s méně náročnými problémy. Pokud však máte zájem konkrétně o hodinky Wear OS, jsou to jedny z nejlepších dostupných.

Skagen Falster 3 vs. Apple Watch Series 6

Falster 3 má velkou konkurenci s mnoha soupeři, kteří dokážou odvést lepší práci za podobnou nebo lepší cenu. Vezměte si například Fitbit. Za 179 dolarů za Versa 2 získáte 6 dní výdrže baterie, monitorování srdce a pro ty, kteří se s nimi musí vypořádat, sledování menstruace. Falster 3 umí všechny tyto věci, ale je mnohem omezenější, s výdrží baterie jen pár dní a bez sledování menstruace.

Skagen Falster 3

Apple má podobně navrch s Apple Watch Series 6, které se mohou pochlubit hladinou kyslíku v krvi a dokonce mohou pomocí hodinek provádět EKG. Nicméně, v souladu s produkty Apple přichází také se strmou cenou 400 $, ačkoli Apple Watch SE jsou dobrou a dostupnější alternativou. Pokud dáváte přednost všem dostupným funkcím chytrých hodinek, jsou pro vás Versa to nejlepší. Pokud chcete mít výraznou značku s nejnovějšími technologiemi a funkcemi sledování kondice zabudovanými do chytrých hodinek, je Apple správnou cestou. Pokud však hledáte styl a zachování tradičního vzhledu, pak Skagen umí základy těchto hodinek, i když za vyšší cenu. Podívejte se na našeho průvodce nejlepšími chytrými hodinkami pro ženy, které si dnes můžete koupit.


Konečný verdikt

Základní chytré hodinky s tradiční estetikou. Zatímco cena je poměrně vysoká a možnosti sledování nejsou tak silné jako jeho konkurenti, chytré hodinky Skagen Falster 3 jsou pěkným doplňkem každého šatníku. I když jsou v designu nějaké chyby a prodloužená baterie by byla fajn, není to dost nevýhod, abych ji nemohl používat.

Podobné produkty, které jsme recenzovali:

 • Ticwatch Pro 4G
 • Samsung Galaxy Watch

brejle

 • jméno výrobku

  Falster 3

 • Značka produktu

  Skagen

 • Cena

  295,00 $

 • Datum vydání

  ledna 2020

 • Model číslo.

  SKT5202

 • OS

  Google, Android, Apple

 • Konektivita

  Bluetooth povoleno

 • Paměť

  8 GB

 • Voděodolnost

  Až 50 metrů pod vodou