Skip to content

Recenze Swagtron Swagboard T1

28 de Červenec de 2022
hero 4068650 1 5c925bf9c9e77c0001ff0bc1
Co máme rádi

 • Těsné otáčení
 • Stabilní při vyšších rychlostech

Co se nám nelíbí

 • drahý
 • Minimální dosah
 • Těžký

Swagtron Swagboard T1 přichází s cenovkou, která by měla obsahovat mnohem více, ale místo toho ponechává mnoho přání.

3.5

Swagtron Swagboard T1

Swagtron Swagboard

v tomto článku

Zde recenzovaný produkt je z velké části vyprodaný nebo byl ukončen, což se odráží v odkazech na produktové stránky. Pro informační účely jsme však recenzi nechali živou.

Zakoupili jsme Swagtron Swagboard T1, aby jej náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Pokračujte ve čtení pro naši úplnou recenzi produktu.

Od elektrických kol až po hoverboardy, spotřebitelé plně využívají náhlého nárůstu sofistikovaných pojízdných vozů narážejících na pulty. Swagtron Swagboard T1 je jeden takový hoverboard, který vám umožní zip z jednoho místa na druhé se stabilním a citlivým ovládáním. Nedávno jsme testovali Swagtron Swagboard T1 v ulicích Portlandu v Oregonu, abychom zjistili, zda jeho relativně krátký dosah zaručuje vysokou cenu.

Design: Nic moc okázalého

Swagboard T1 obsahuje poměrně vanilkový a troufáme si říci nudný design za poměrně tučnou cenu. Zatímco mnoho novějších modelů obsahuje rozsáhlé sady LED světel podél předních, zadních a dokonce i podběhů kol, Swagboard udržuje tato světla na naprostém minimu. Přední část jednotky je vybavena dvojicí světlometů, každý s 8 modrými LED diodami, které osvětlují cestu před vámi. Dvě protiskluzové žebrované podložky zajišťují pevné uchopení během používání a indikátor baterie uprostřed paluby umožňuje jezdcům změřit životnost baterie při projíždění terénu pod nohama. Kupodivu Swagboard T1 vypadá téměř identicky jako MegaWheels Hoverboard, který je v současné době k dispozici pouze za zlomek ceny (123 $).

Bez reproduktoru Bluetooth, aplikace a poměrně tradiční konstrukce jednotka doslova nevyčnívá v konkurenčním davu. Jediný skutečný fyzický rozdíl kromě dostupných barev je design blatníku. Blatníky na Swagboard T1 pokrývají horní část 6,5palcových pneumatik a rychle tryskají směrem k palubě a odhalují přední a zadní část pneumatiky. To umožňuje pneumatikám fungovat jako nárazníky a minimalizovat oděrky a rýhy během ostrých zatáček. Může to znít jako irelevantní designový bod, ale odhalená pneumatika na základně paluby dělá zázraky, pokud jde o zachování jemného laku. Jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je, že s více než 20 librami je Swagboard obrovským surovcem. Bez rukojeti nebo dokonce vybrání pod palubou pro snadné uchopení může být tato jednotka docela nákladná na přenášení mezi jednotlivými použitími a obecně není vhodná pro přenositelnost.

Proces nastavení: Swagboard je připraven k odvalení, ale berte to pomalu

Jakmile je jednotka plně nabitá, je s Swagboard T1 spojeno jen málo nastavení. Pokud jde o jízdu na hoverboardu poprvé, je zde strmá křivka učení a začátečníci by měli cvičit vedle židle nebo dveří, aby pomohli se stabilizací. Není to špatný nápad, když při prvních pár nastupování a vystupování z hoverboardu asistuje další osoba.

Swagtron Swagboard

Jakmile se jezdci pohodlně postaví na hoverboard, je důležité trénovat základní řidičské dovednosti v těch nejoptimálnějších podmínkách. Rovný, pevný, vnitřní povrch je ideální během procesu učení. Jakmile zvládnete změny vpřed, vzad a směr, vezměte si tento Swagboard T1 na cestu. Investovat také do helmy a ochranných vycpávek je asi chytrý nápad. Protože, jak jsme se dozvěděli, pokud jedete na hoverboardu jakkoli delší dobu, spadnete. Věř nám. Několikrát jsme se tvrdě učili.

Výkon: Stabilní maximální rychlost, ale minimální dojezd

Jedna věc, které jsme si všimli během našich nedávných testů hoverboardu, je, jak nestabilní se některé hoverboardy cítí i při rychlostech hluboko pod uvedenou maximální rychlostí. Tento pocit zvláštně připomíná kolísání rychlosti, které zažívá mnoho skateboardistů na sjezdových úsecích. V důsledku toho mohou jezdci na hoverboardu kvůli bezpečnosti a pohodlí jezdit mnohem nižší rychlostí, než by si přáli. Je příjemné, že to nebyl případ Swagboard T1, běžně jsme jeli plnou rychlostí vpřed rychlostí 8 mil za hodinu (mph) rovnoměrně. Hoverboard se ovládá stejně rovnoměrně při rychlosti 4 mph jako 8 mph bez sebemenšího zakolísání pod nohama. Díky konstrukci se dvěma platformami funguje každé kolo nezávisle na druhém. To umožňuje jezdcům provádět ostré zatáčky a snadno procházet i těmi nejužšími koridory. Swagboard T1 je však určitě určen pouze k projíždění těch nejideálnějších podmínek na silnici, protože sebemenší oblázek nebo prasklina podél chodníku může pro jezdce snadno znamenat katastrofu, stejně jako nedotčený lak na hoverboardu.

Swagtron Swagboard

Celková jízda je navíc trochu hrbolatá, a to i na syntetických pogumovaných površích. Větší gumové pláště by jistě pomohly s tlumením nárazů a zvýšily trakci, ale zase jsou na trhu modely s těmito vlastnostmi pro ty, kdo mají sklony. Stejně jako mnoho jiných modelů s menšími pneumatikami je Swagboard T1 spíše vnitřním vozidlem než jakýkoli skutečný multiterénní marod, ale dobře zvládá dobře zpevněné povrchy. Jen buďte opatrní při přechodu z jednoho povrchu na druhý, zejména na jakýkoli povrch se silnějšími betonovými hřebeny.

Baterie: Neodvažujte se příliš daleko od domova

Testovali jsme elektrická kola, elektrická horská kola, elektrické skateboardy a samovyvažovací koloběžky, a pokud existuje jedna podobnost napříč všemi těmito produkty, byly to značně přehnané odhady dojezdu. Bohužel, Swagboard T1 není jiný. Zatímco Swangtron tvrdí, že Swagboard T1 má dojezd 11 mil, nikdy jsme na jedno nabití necestovali dále než 4 míle. Kromě toho údaj o stavu baterie ve skutečnosti začal blikat červeně a pípat kolem značky tří kilometrů.

Trh s hoverboardy je v tuto chvíli příliš konkurenční na to, aby racionalizoval tuto cenovku vedle tohoto nudného listu specifikací. Bez ohledu na to jsme pokračovali v hučení (nepřetržité pípání pod nohama) další míli. Je alespoň důležité poznamenat, že ani během této poslední míle nedošlo k žádnému znatelnému poklesu výkonu, a to ani ve strmějších stoupáních. Podobně jako u modelu MegaWheels, který jsme testovali, je indikátor baterie téměř zbytečný, aby byl dokonale tupý. Malá kontrolka ve tvaru baterie bude při nabíjení blikat žlutě a poté se změní na zelenou, což znamená, že hoverboard je plně nabitý, a bude blikat zcela červeně, když je baterie vybitá nebo téměř vybitá.

Swagtron Swagboard

Bohužel neexistuje žádná střední cesta a indikátor existuje buď jako plně zelený, nebo bliká červeně, což znamená, že není absolutně žádný způsob, jak zjistit, zda je baterie plně nabitá nebo zda se válíte ve výparech. Stejně jako u každého nespolehlivého vozu si změřte počet najetých kilometrů při prvních pár objížďkách, a jakmile zjistíte rozsah na jedno nabití, budete vědět, kdy se obrátit.

Cena: Cenovka, kterou je těžké ospravedlnit

Swagtron Swagboard T1 se s cenou 250 USD určitě umístil nad dostupnějšími konkurenty s cenou pod 150 USD. Upřímně řečeno, je v tuto chvíli poněkud obtížné racionalizovat tuto cenovku. Stále více modelů obsahuje reproduktory, robustnější kola pro stabilitu a spoustu prostoru pro personalizaci. Některé modely s podporou aplikací umožňují jezdcům přizpůsobit LED osvětlení pro další personalizaci. Jen pro srovnání, Swagtron v současné době nabízí Vibe s tímto vestavěným Bluetooth reproduktorem, doprovodnou aplikací a elegantnějšími LED za 200 $. Bez Bluetooth reproduktoru nebo aplikace a spíše tradiční konstrukce jednotka Swagboard T1 doslova nedělá nic, čím by vynikla v konkurenčním davu.

Hoverboard Swagboard T1 vs. The MegaWheels

V jednu chvíli si lidé mohli vybrat pouze mezi několika značkami a modely hoverboardů. Nyní je na Amazonu stránka za stránkou plná nabídek, ze kterých si můžete vybrat, což je skvělé pro spotřebitele na hoverboardu, ale celý tento proces je o měření srovnávacích specifikací produktu. Nákup jakéhokoli pojízdného, ​​zejména hoverboardu, je o nalezení sladkého místa pro každého spotřebitele na základě použití a potřeb.

Stejně jako mnoho jiných modelů s menšími pneumatikami je Swagboard T1 spíše vnitřním vozidlem než skutečným multiterénním marodem, ale dobře zvládá dobře zpevněné povrchy. Jak již bylo zmíněno dříve, Swagboard vypadá téměř identicky jako 230 $ (MSRP) MegaWheels Hoverboard až na celkové LED diody a dokonce i tvar světlometů. Bez bystrého oka nebo trojitého záběru nelze tyto dva modely odlišit mimo barevné schéma. Zatímco Swagboard T1 dokázal během našich testů zdvojnásobit dojezd na jedno nabití oproti Hoverboardu MegaWheels, model MegaWheels se může pochlubit reproduktorem Bluetooth jako sladidlem. Přečtěte si další recenze nejlepších hoverboardů, které lze zakoupit online.


Konečný verdikt

Nedostatek funkcí, které by ospravedlnily cenu.Pro zařízení s minimem LED diod, bez Bluetooth reproduktoru nebo Bluetooth připojení nemá Swagboard T1 nic jiného než dosah a jízdu. Trh s hoverboardy je v tuto chvíli příliš konkurenční na to, aby racionalizoval cenu 250 dolarů vedle tohoto nudného listu specifikací.

brejle

 • jméno výrobku

  Swagboard T1

 • Značka produktu

  Swagtron

 • Cena

  280,00 $

 • Hmotnost

  22 liber

 • rozměry produktu

  23 x 4 x 7 palců

 • Maximální hmotnost jezdce

  220 liber

 • Minimální hmotnost jezdce

  44 liber

 • Odhadovaný rozsah

  7 až 12 mil

 • Kola

  6,5palcové gumové pneumatiky

 • Nejvyšší rychlost

  8 mph

 • Doba nabíjení

  Méně než dvě hodiny