Skip to content

The Ultimate PSP Guide to PSP Hardware

14 de Srpen de 2021
psps 5bf873bd46e0fb0051abec0d

Přenosný hardware PSP společnosti Sony

PSP-1000, PSP-2000, Xperia Play a PSPgo.

Společnost Sony vyrobila pět modelů PSP: PSP-1000, PSP-2000, PSP-3000, PSP-Go N1000 a PSP-E1000. Společnost Sony Ericsson navíc vydala Xperia Play, smartphone s certifikací PlayStation, který vypadá a působí jako PSP. Řada PSP byla přerušena v říjnu 2011, ale mnoho telefonů zůstává k dispozici online. Nástupce řady PSP – PS Vita – byl představen v prosinci 2011. V této příručce je popsán každý z modelů PSP, Xperia Play a PS Vita.

Všechny modely PSP

 • Co je to PSP? Tento článek se ptá, zda je PSP přenosná PlayStation nebo malé zábavní centrum.
 • Specifikace PSP pro všechny modely. Toto je rejstřík s odkazy na seznam specifikací PSP. Specifikace pro každý model jsou také uvedeny na příslušné stránce v této příručce.
 • Vyberte si PSP, který je pro vás nejlepší. Různé modely jsou v různých věcech lepší, proto si toto přečtěte, aby vám výběr usnadnil
 • Silné a slabé stránky různých modelů PSP. Skoro to, co říká název. Tento článek představuje stejné informace jako výše, ale je uspořádán podle modelu a nikoli podle zamýšleného použití.
 • Co je v krabici? Kompletní seznam obsahu pro všechny různé balíčky a balíčky, do kterých PSP přišel.

Průvodce PSP-1000

Hardware PSP-1000

Hardware PSP-1000.

Původní PSP se nyní může zdát velký a neohrabaný, ale když vyšel poprvé, byl elegantní, výkonný a … drahý. PSP-1000 má stále spoustu fanoušků, zejména mezi lidmi, kteří chtějí vytvořit svůj vlastní software známý jako homebrew nebo kteří používají některé skvělé doplňkové příslušenství, které vyšlo, když bylo nadšení z PSP vysoké, ale které ne t pracovat s novějšími modely.

 • Specifikace PSP-1000. Surový seznam toho, co má PSP-1000 uvnitř i vně, plus některé další zvažované informace o tom, co tyto specifikace znamenají v reálném životě.
 • Nejlepší věci, které je třeba dělat s vaším PSP kromě hraní her. Podívejte se, co dalšího můžete se svým PSP dělat.
 • Nejlepší příslušenství PSP pro PSP-1000. Podívejte se na to nejlepší z příslušenství, které vyšlo při prvním vydání PSP.

Průvodce PSP-2000

PSP 2000

PSP 2000.

PSP-2000 se nijak zásadně neliší od PSP-1000, i když je tenčí a lehčí a trochu schopnější. Také může běžet Skype. Fanoušci tomu v Americe přezdívali „PSP Slim“ a v Evropě „PSP Slim and Lite“, protože je snazší vydržet při delším hraní. Nejlepší přidanou funkcí, která si zasloužila upgrade, byla možnost výstupu videa, která vám umožní přehrát cokoli uložené na vašem PSP na vašem televizoru.

 • Specifikace PSP-2000. Surový seznam toho, co má PSP-2000 uvnitř i vně, a jaké spekulace o tom, co data skutečně znamenají, jakmile budete mít zařízení ve svých rukou.
 • Jak hrát hry PSP na televizi. PSP-2000 přidal možnost výstupu videa a postup, jak jej používat. Funguje to u her i filmů.

Průvodce PSP-3000

Hardware PSP-3000

PSP-3000.

Hlavní aktualizací pro PSP-3000 byla jasnější obrazovka, která si vysloužila název „PSP Bright“. Někteří hráči s ostrýma očima si všimli skenovacích čar na obrazovce s nejranějšími verzemi, což vedlo mnoho k tomu, že se rozhodli držet se PSP-2000, ale to bylo vyřešeno pozdějšími verzemi modelu.

 • Specifikace PSP-3000. Surový seznam toho, co má PSP-3000 uvnitř i vně.

Průvodce PSP Go (PSP-N1000)

PSP Go

PSP Go.

PSP Go byl svým způsobem experiment. Zdálo se, že Sony zkouší některé věci, například vyjmutí jednotky UMD a přidání vestavěné paměti. Formální faktor se značně lišil od předchozích modelů, i když vnitřnosti byly srovnatelné. PSP Go bohužel propadl, i když má věrné fanoušky.

 • Specifikace PSP Go. Surový seznam toho, co má PSP Go uvnitř i vně.

Průvodce PSP-E1000

PSP E1000

PSP E1000.

Někdo ve společnosti Sony rozhodl, že svět potřebuje levný model PSP, navzdory postupným cenovým poklesům, které PSP-3000 zaznamenával. PSP-E1000, svlečený model, který si zachovává jednotku UMD, ale ztrácí velikost, reproduktor a Wi-Fi, byl oznámen v roce 2011.

 • Specifikace PSP-E1000. Některé funkce byly vynechány nebo pozměněny, aby se vytvořil tento rozpočet PSP. Navíc si můžete přečíst základní seznam toho, co PSP-E1000 nabízí uvnitř i vně.

Průvodce Xperia Play

Hardware Xperia Play

Xperia Play.

Technicky je Sony Ericsson Xperia Play smartphone s certifikací „PlayStation“ a vůbec ne PSP. Může však spouštět hry PSP, takže si v tomto seznamu zaslouží zmínku.

Průvodce PS Vita

Hardware PS Vita

PS Vita.

PS Vita nahradil řadu PSP. Jistě, je o něco větší, ale je také podstatně výkonnější. Vita používá rozhraní dotykové obrazovky a obsahuje funkce sociálních sítí.

 • Kompletní průvodce PS Vita. Všechno, co jste vždy chtěli vědět.