Skip to content

6 nejlepších počítačových her pro děti v roce 2021

7 de Září de 2021
rocket league screenshot 5c29a4abc9e77c000138d9f6

Naši redaktoři nezávisle zkoumají, testují a doporučují nejlepší produkty; zde se můžete dozvědět více o našem procesu kontroly. Můžeme obdržet provize za nákupy provedené prostřednictvím námi zvolených odkazů. The Rundown Best overall: Classic platforming 2D run-and-gun action game stylized like an old cartoon from 1930s. Nejlepší pro kreativitu: Terapeutická hra vhodná pro děti, kde lze postavit cokoli, včetně replik celých měst. Nejlepší hra pro řidiče: Tato hyperrealisticky vyhlížející hra s řízením se může pochlubit úžasnou grafikou, která je realistická, a její děti závodí v nádherně vykresleném otevřeném světovém plátku Velké Británie. Nejlepší akční adventura: pastva pro oči pro děti i rodiče. Nejlepší pro trpělivost: Dobrodružství, které na rozdíl od jiných počítačových her určitě zvýší jejich práh trpělivosti. Best for Puzzles: Prequel k hlavnímu stejnojmennému filmu. Když si koupíte jeden z nejlepších notebooků pro děti, musíte si pořídit ty nejlepší počítačové hry pro děti! Počítačové hry jsou skvělé pro děti. Tyto videohry jsou vzdělávací, ale zábavné. Pomáhají podvědomě učit cenné lekce, zatímco vaše dítě hraje výzvy a plní mise. Hry jako Mojang AB Minecraft (pohled na Amazonu) učí děti využívat svou kreativitu, protože pomocí nástrojů budují své vlastní světy. Mezi další lekce, které je třeba se naučit, patří trpělivost. Maximum Games MudRunner na Amazonu pomůže vašim dětem naučit se brát věci pomalu, protože při příliš rychlém přesunu herního zařízení se snadno dostanete do virtuálního nebezpečí. Nejlepší počítačové hry pro děti přicházejí s cennými životními lekcemi, nepředvídatelnou grafikou a hodinami zábavy!

Celkově nejlepší: Studio MDHR Cuphead

Cuphead je klasická 2D plošinovka akční hra typu run-and-gun stylizovaná jako stará karikatura ze 30. let minulého století. Je to celkově nejlepší počítačová hra pro děti díky poutavému zábavnému faktoru, pohlcující hratelnosti a krásným ručně kresleným a napuštěným animacím, akvarelovým pozadím a originálně složenému jazzovému soundtracku. Obtížný, ale úžasný, Cuphead je inovativní a vizuálně působivá hra, která vám umožní vylepšovat vaši postavu super pohyby a útoky, jak postupujete v každé úrovni. Na začátku přichází s jednoduchým návodem, který umožňuje dětem zvládnout různé pohyby a zbraně, aby taktně porazili různé šéfy hry. Je to také multiplayer, takže vy a vaše děti můžete hrát společně a překonat náročné (ale obohacující) úrovně hry.

Nejlepší pro kreativitu: Mojang AB Minecraft

Minecraft

Pro dítě jsou Lego tou nejlepší hračkou – můžete postavit cokoli. Minecraft je stejný způsob bez nákladů: terapeutická hra vhodná pro děti, kde lze postavit cokoli, včetně replik celých měst. Minecraft je dokonalá hra pro představení počítačové gramotnosti a uvolnění představivosti vašeho dítěte. Minecraft je druhou nejprodávanější videohrou všech dob, která za svůj kreativní herní styl získala řadu ocenění a ocenění, a je důležitou hrou v rámci současných her. Hratelnost v hranatém kresleném stylu umožňuje vašemu dítěti vybrat si ze dvou režimů: přežití (kde hráči musí sbírat přírodní zdroje a chránit se před příšerami a nebezpečím pro životní prostředí-nic krvavého) a sandbox (kde může hráč použít nekonečné zdroje ke stavbě čehokoli) .) Ačkoli může vašemu dítěti trvat několik pokusů, než věci pochopí, není to příliš složité na to, aby to bylo nehratelné. Existuje řada tutoriálů a návodů, které hra obsahuje, aby vaše dítě porozumělo nejlepším způsobům hraní. Minecraft se může trochu opakovat, ale nikdy vám nedojdou věci na stavbu.

Nejlepší hra pro řidiče: Turn 10 Studios Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Nejsou dost staré na to, aby mohly řídit, ale vaše děti se budou cítit jako za volantem s Forza Horizon 4, nejlepší řidičskou počítačovou hrou na seznamu. Hyperorealisticky vyhlížející hra s řízením se může pochlubit úžasnou živou grafikou a nechává děti závodit v krásně vykresleném otevřeném světovém plátku Velké Británie. Ve hře Forza Horizon 4 děti nejen závodí – přizpůsobí si vše podle charakteru řidiče, osobního vozidla a dokonce i zvuku klaksonu. Forza Horizon 4 poskytuje dětem úplnou kontrolu a děti si budou moci vybrat z obrovského výběru více než 450 automobilů, od nákladních vozů Ford a Teslas po Ferraris a Mercedes-Bens. Děti si mohou dokonce streamovat vlastní hudební sbírku a hrát s přáteli online, protože se přizpůsobí jedinečné stylizované hře, kde překážky prostředí, jako jsou skoky na znamení nebezpečí, konvoje a zóny driftu, je vyzývají, aby se přizpůsobily vzrušujícímu závodnímu zážitku. Zahrnutí ročních období znamená, že se krajina Horizontu 4 neustále mění a s každou sezónou přicházejí nové události, výzvy a vozidla, která se odemykají. Je to hra, která zabaví vaše děti na velmi, velmi dlouhou dobu, zejména s neustále rostoucí knihovnou dalšího obsahu ke stažení.

Nejlepší akční adventura: Vyprodáno Yooka-Laylee

10 nejlepsich detskych her pro Xbox 360 a Kinect

Yooka-Laylee, zachycující podstatu her jako Banjo-Kazooie, je pastvou pro oči jak pro děti, tak pro rodiče. Rozmarná přátelská adventura se odehrává ve velkém světě 3D platforem, který je naplněn roztomilými nezapomenutelnými postavami se zábavnou a uvolňující herní mechanikou, která umožňuje dětem hrát vlastním tempem. Yooka-Laylee je kamarádské duo dobrodružství, kde hráči hrají za chameleona i netopýra, kteří musí spolupracovat a začlenit své vlastní speciální dovednosti. Cíle hry se zaměřují hlavně na hledání různých sběratelských předmětů a power-upů, které budují schopnosti jejich mnoha postav za účelem dalšího postupu v příběhu. Yooka-Laylee přináší dětem obrovskou poklidnou atmosféru k prozkoumání se zvukovým doprovodem složeným z veteránů videoher, kteří pracovali na Banjo-Kazooie a Donkey Kong Country.

Nejlepší pro trpělivost: MudRunner

10 nejlepsich detskych her pro Xbox 360 a Kinect

Měli byste být na své děti hrdí, pokud se jim podaří dostat se přes Spintires: Mudrunner, konečnou počítačovou hru, která naučí děti trpělivosti. Vysoce detailní realistická hra využívá řadu metrik s pokročilým fyzikálním systémem, kde se hráči pustí do ovládání 19 různých terénních vozidel. Každá akce vede ve Spintires k následku: Mudrunner; děti musí být ohleduplné a ohleduplné při nárazu na plynový pedál na hrbolatém terénu a při ostrých zatáčkách. Pohlcující prostředí sandboxu ve hře je plné spousty ekologických rizik, jako jsou zuřící řeky a jámy, které trvají na tom, aby si hráči udělali lehkost a prodloužili potěšení z vítězství. Je na vašich dětech (a jejich kamarádech v multiplayeru), aby splnily nebezpečné cíle a dodávky v dobrodružství, které na rozdíl od jakékoli jiné počítačové hry na seznamu určitě zvýší jejich práh trpělivosti.

Nejlepší pro Puzzles: Encore Goosebumps The Game

10 nejlepsich detskych her pro Xbox 360 a Kinect

Hra Goosebumps pro PC vychází z (uhodli jste) slavných monster RL Stine v knihách Goosebumps a je prequelem ke stejnojmennému filmu. Pokud vaše děti baví strašidelné (ale ne příliš strašidelné) příšery, řešení hádanek a záhady, pak je to počítačová hra na jistotu, která je dostane. Jejich cílem je přelstít příšery, které napadly místní sousedství, a zbavit je jednou provždy analytickým a kreativním řešením problémů. I přes zábavné a náročné hádanky, pokud se vaše dítě snadno bojí nebo nemá rád mluvící panenky, je rozumné poohlédnout se po jiné hře na našem seznamu.