Skip to content

Co byste měli vědět, než si objednáte GPS s půjčeným vozem

12 de Červenec de 2021
gps navigational system on dashboard of car 137788228 593df2d25f9b58d58a33d8e8

Pokud cestujete a neznáte cestu městem, hodí se GPS jednotka do auta. Ve většině půjčených automobilů nejsou standardní, ale můžete o ně požádat, obvykle za příplatek. Díky jasným navigačním pokynům využijete svůj čas, ať už cestujete služebně nebo za zábavou. Ve většině případů zadáte, že chcete možnost GPS, když si rezervujete auto, ať už si rezervujete online nebo telefonicky.

Hertz NeverLost

Společnost Hertz posouvá své služby GPS o krok za hranice jiných půjčoven automobilů se systémem Hertz NeverLost. Neverlost Navigator + je k dispozici na většině hlavních trhů, zatímco NeverLost Magellan GPS je k dispozici na všech ostatních trzích. NeverLost Navigator + je přenosný systém podobný smartphonu, který obsahuje GPS jízdní pokyny, cestovní průvodce, jazykový překladač a ETA v reálném čase. Domácí a mezinárodní hovory a Wi-Fi jsou k dispozici za příplatek. GPS NeverLost Magellan poskytuje pokyny, volání handsfree, cestovní průvodce a režim přenosné chůze. Služba NeverLost je k dispozici na základě rezervace při rezervaci vozidla.

Avis kde2

Systém Avis where2 používá GPS přijímače Garmin, které vám pomohou najít hotely, restaurace a firmy. Poskytují dopravní upozornění ve více než 100 městech a alternativní směrování, aby vám vždy poskytly nejrychlejší trasu. Jednotka Garmin od společnosti Avis je vybavena funkcí handsfree, pokud má váš telefon Bluetooth. Poskytuje také podrobné verbální pokyny. Avis where2 vám umožní naplánovat si cestu online předem stažením vaší agendy na zabezpečenou paměťovou kartu SSD. Kartu vložíte do jednotky where2, když vyzvednete auto. Při rezervaci vozidla a sebevědomém cestování v novém městě požádejte o místo kde2. Služba je zpoplatněna.

Národní

National nabízí pronájem GPS jednotek na základě populárních GPS zařízení Garmin. Tyto přijímače se vyznačují jednoduchým rozhraním dotykové obrazovky s automatickým výpočtem trasy k libovolnému cíli. Převod textu na hlas poskytuje mluvené pokyny a navigátor obsahuje podrobné mapy a zajímavá místa, jako jsou hotely, čerpací stanice, restaurace, bankomaty a turistické destinace. Přijímače také obsahují funkci zpětného nájemného spojení jedním dotykem pro snadný návrat automobilu. Jednotky GPS jsou doplňkovým vybavením a jsou k dispozici za poplatek.

Podnik

Podnikové GPS navigační systémy nabízejí přizpůsobenou verzi Garmin 265W. Tato jednotka GPS obsahuje pokyny pro převod textu na řeč a hands-free volání s technologií Bluetooth. Většina míst na letištích Enterprise nabízí systém GPS, nebo jej lze rezervovat kdykoli při rezervaci automobilu. Za jednotku se platí příplatek za den.

Rozpočet a Alamo

Budget a Alamo nabízejí systém Garmin where2 (stejný jako Avis) za volitelný denní poplatek. Další informace najdete na webových stránkách Budget nebo Alamo. Všechny hlavní agentury pro půjčování automobilů poskytují určitý typ volitelné služby GPS, ale nejsou všechny stejné. Většina jednotek GPS je rezervována při rezervaci vozidla a do té doby není vždy k dispozici mnoho informací. Rychlé volání na místo k zapůjčení auta by vám mělo poskytnout konkrétní odpovědi na otázky týkající se dostupnosti GPS.