Skip to content

Jak blokovat nechtěné e -maily od odesílatelů v Yahoo Mail

11 de Říjen de 2021
block sender yahoo 1174455 e14d9f2a049443838aab39de59cdd530

Co vědět?

 • Klikněte Nastavení > Více nastavení > Zabezpečení a soukromí. Jít do Blokované adresy a vyberte Přidat. Zadejte adresu odesílatele a vyberte Uložit.
 • V Základní vyberte Účet rozevírací šipka, vyberte Možnostia vyberte Jít. Jít do Blokované adresy, zadejte e -mailovou adresu a vyberte +.

Tento článek vysvětluje, jak blokovat nechtěné e -maily až z 500 adres v Yahoo Mail. Pokyny v tomto článku platí pro webové verze Yahoo Mail.

Blokovat e -maily od nechtěných odesílatelů v Yahoo Mail

Chcete -li blokovat e -mailové zprávy ve službě Yahoo Mail, postupujte takto:

 1. Ve webovém prohlížeči přejděte na Yahoo Mail, přihlaste se ke svému účtu a vyberte Nastavení ikona ozubeného kola v pravém horním rohu okna.

 2. Vybrat Více Nastavení ve spodní části podokna Nastavení.

 3. Vybrat Zabezpečení a soukromí kategorii v levém podokně a poté vyberte Přidat v Blokované adresy sekce. Všechny e -mailové adresy, které zablokujete, se zobrazí v sekci Blokované adresy.

  Yahoo Mail neoznámí odesílatelům, že jste je zablokovali.

 4. V Chcete -li blokovat, přidejte e -mailovou adresu přejděte do sekce Adresa do textového pole a zadejte e -mailovou adresu, kterou chcete zablokovat.

 5. Vybrat Uložit.

Chcete -li odesílatele odblokovat, přejděte na Nastavení > Více nastavení > Zabezpečení a soukromí a vyberte Odpadky vedle e -mailové adresy, kterou chcete odblokovat.

Blokovat e -maily od nechtěných odesílatelů ve službě Yahoo Mail Basic

Přidání e -mailové adresy do seznamu blokovaných odesílatelů v Yahoo Mail Basic:

 1. Vyberte šipku rozevíracího seznamu vedle názvu účtu.

 2. Vybrat Možnosti z rozevíracího seznamu a poté vyberte Jít.

 3. Vybrat Blokované adresy v levém podokně.

 4. V Přidejte adresu do textového pole zadejte e -mailovou adresu, kterou chcete zablokovat.

 5. Vyberte znaménko plus (+) pro přidání adresy do vašeho blokovaného seznamu.

Blokování nežádoucích odesílatelů neblokuje nevyžádané e -maily

Blokování e -mailových adres není efektivní strategií, jak zabránit spamu, protože spammeři často používají novou adresu (nebo název domény) pro každý nevyžádaný e -mail, který odešlou. Yahoo Mail má vestavěný blokátor nevyžádané pošty, který si můžete přizpůsobit.

Můžete blokovat odesílatele z aplikace Yahoo Mail?

Ve webových verzích Yahoo Mail můžete blokovat pouze nechtěné e -mailové adresy. V prohlížeči v telefonu otevřete verzi pro stolní počítače nebo použijte počítač. Chcete -li zprávy z konkrétních e -mailových adres sledovat, nikoli je blokovat, nastavte ve svém účtu Yahoo Mail filtr pro automatické odesílání zpráv od konkrétního odesílatele do jiné složky.