Skip to content

Jak nastavit tapetu na pozadí iPadu

5 de Červenec de 2021
shutterstock 457422505 ipad restart 583da88c3df78c6f6af71b8d

Máte možnosti přizpůsobit svůj iPad, včetně nákupu rozlišovacího případu a přizpůsobení zvuků pro e-mailové a textové zprávy, ale zdaleka nejjednodušší způsob, jak přidat svůj iPad do určité osobitosti, je nastavit vlastní obrázek na pozadí pro uzamčení obrazovky a domovskou obrazovku. Máte na to dva způsoby: výběr obrázku pomocí aplikace Fotky a použití Nastavení.

Změňte pozadí obrazovky iPadu ve Fotkách

Aplikace Fotografie poskytuje snadný způsob, jak vybrat obrázek na pozadí (tzv. Tapetu) pro uzamčení obrazovky, domovskou obrazovku nebo obojí.

 1. Otevři Fotky aplikace a poté přejděte do Alba nebo Knihovna záložka. Klepněte na Fotoaparáta poté vyhledejte obrázek, který chcete použít jako pozadí.

 2. Klepnutím vyberte fotografii.

 3. S vybraným obrázkem klepněte na tlačítko Sdílet v horní části obrazovky. Je to ten, který vypadá jako čtverec s vystrčeným šípem.

  Tlačítko Sdílet na iPadu

 4. Klepněte na Použít jako tapetu.

  Tlačítko Použít jako tapetu na iPadu

 5. Pohybujte fotografií po obrazovce přetažením prstem. Pro přiblížení a oddálení obrázku můžete také použít gesto přiblížení / oddálení, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Klepněte na Perspektivní přiblížení ve spodní části obrazovky k Na pozice. Toto nastavení způsobí, že se fotografie pohne, když pohnete iPadem.

  Možnost Perspective Zoom na iPadu

 6. Po dokončení umisťování fotografie vyberte z Nastavte zamykací obrazovku, Nastavit domovskou obrazovkunebo Nastavte obojí.

  Možnosti Nastavit obrazovku na iPadu

 7. V závislosti na zvolené možnosti se obrázek zobrazí jako pozadí na domovské obrazovce, na uzamčené obrazovce (která se zobrazí při prvním probuzení iPadu, ale před jeho odemknutím) nebo obojí.

Změňte obrazovku iPadu v Nastavení

Dalším způsobem, jak přizpůsobit tapetu na pozadí, je aplikace Nastavení. Není to tak snadné jako používání aplikace Fotografie, ale nabízí vám výběr statických obrázků od Apple a dynamické obrázky, které animují pozadí vašeho iPadu.

 1. Otevři Nastavení aplikace.

  Aplikace Nastavení iPadu

 2. Klepněte na Tapeta na zeď.

  Nastavení tapety na iPadu

 3. Vybrat Vyberte novou tapetu.

  Na iPadu vyberte nové nastavení tapety

 4. Klepněte na Dynamický použít animované bubliny a klepnutím na jednu z možností vybrat barvu bublin, které dáváte přednost. Klepněte na Fotografie zobrazit obrázky vhodné pro tapetu. Pokud máte zapnuté sdílení fotografií na iCloudu, můžete si vybrat fotku ze kteréhokoli ze svých sdílených streamů fotografií.

  Možnosti tapety Dynamic a Stills na iPadu

 5. Po výběru obrázku nebo motivu můžete obrázek pohybovat po obrazovce prstem nebo pomocí přiblížení nebo oddálení přiblížit a oddálit fotografii. Chcete-li nastavit pozadí, klepněte na Nastavte zamykací obrazovku vidět to při prvním probuzení iPadu, Nastavit domovskou obrazovku aby se fotografie objevila pod ikonami aplikací, nebo Nastavte obojí použít obrázek jako globální pozadí pro váš iPad.

Vše, co potřebujete, je skvělý obrázek na pozadí. Uložte fotografii z webu do iPadu. Můžete také vyhledat obrázek Google pro pozadí iPadu.