Skip to content

Jak obnovit aplikace a hry na váš iPhone nebo iPad

7 de Červenec de 2021
games on ipad 57d9417f3df78c583361bb49

Jednou z velkých výhod digitální kolekce aplikací je schopnost obnovit vaše nákupy, aniž byste za ně znovu platili. Cyklování aplikací dovnitř a ven je skvělé, pokud jste měli problém a obnovili jste iPhone nebo iPad na výchozí tovární nastavení nebo upgradovali na novější zařízení. Můžete také odstranit aplikace, abyste ušetřili místo na iPadu nebo iPhone, protože si je můžete v budoucnu kdykoli stáhnout. Stažení aplikace, kterou jste si již zakoupili, je docela jednoduché. Ani si nemusíte pamatovat jeho přesný název. Tyto pokyny platí pro zařízení se systémem iOS 5 a novějším.

  1. Nejprve spusťte Obchod s aplikacemi. Pokud máte do svého iPadu staženu spoustu aplikací a nechcete pátrat po ikoně App Store, můžete použít funkci Spotlight Search.

  2. Klepněte na svůj profilový obrázek v pravém horním rohu obrazovky. Tlačítko profilu se nezobrazí na obrazovce vyhledávání, takže možná budete muset klepnout Dnes na kartě dole, aby se zobrazila.

  3. Klepněte na Zakoupeno z nastavení profilu. Pokud máte rodinné sdílení zapnuté, možná budete muset klepnout Moje nákupy z druhé obrazovky.

    Zakoupené tlačítko v účtu App Store na iPadu

  4. V horní části zakoupeného seznamu klepněte na Na tomto iPhone není nebo Ne na tomto iPadu. Tyto možnosti zužují aplikace na ty, které již v zařízení nemáte nainstalované.

  5. Posuňte seznam dolů, dokud nenajdete aplikaci, a klepněte na ikonu tlačítko cloud obnovit do iPadu.

    Tlačítko iCloud pro opětovné stažení dříve zakoupené aplikace na iPadu

  6. Pokud máte starší zařízení nebo jste neprovedli upgrade na nejnovější verzi operačního systému iOS, můžete obdržet upozornění, že aplikace není kompatibilní s vaším zařízením. Před stažením si můžete stáhnout poslední verzi aplikace, která podporovala váš operační systém, nebo aktualizovat iOS na nejnovější verzi.

Můžete také vyhledat aplikaci k opětovné instalaci v App Store. Aplikace, které jste zakoupili, budou mít místo cloudu tlačítko cloudu. Ve Spotlight Search můžete dokonce vyhledávat aplikace, aniž byste museli otevírat App Store.