Skip to content

Jak odstranit kryt Kindle 3

4 de Červenec de 2021
amazon kindle 3 458103287 5b1e8c7eba61770037b9a229

S třetí generací Kindle neponechal Amazon nic náhodě, včetně možnosti vypadnutí ikonické e-čtečky z ochranného krytu. Design obsahuje dva speciální sloty na boku e-čtečky, které umožňují bezpečné zasunutí do krytu určeného pro Kindle. Funguje to skvěle, ale rychlý pohled na diskusní fóra Kindle ukazuje, že i když je zabezpečení Kindle 3 k novému krytu hračkou, více než několik lidí narazilo na problémy, které se pokusily kryt později odstranit.

Jak sejmout kryt Kindle 3

K odstranění krytu z vašeho Kindle je malý trik, ale vše, co musíte udělat, je postupovat podle níže uvedených jednoduchých kroků.

  1. Položte Kindle na stůl nebo jiný stabilní povrch a otevřete kryt.

  2. Všimněte si kovového výčnělku, který trčí asi dvě třetiny cesty od horní části Kindle. Toto je uzamykací mechanismus, který vám brání vyskočit z Kindle.

  3. Zatlačte kovový výstupek (nebo západku) dolů ve směru spodní části Kindle. Měl by sklouznout dolů o zlomek palce. Tím se uvolní západkový mechanismus.

  4. Zatlačte horní část Kindle vodorovně, pryč od kovového hrotu. Tato akce uvolní horní část vaší e-čtečky, ale spodní slot Kindle je stále připevněn k háku ve tvaru půlměsíce.

  5. Otočte Kindle směrem od horního závěsu, pomocí spodního závěsu jako čepu nebo bodu otáčení uvolněte Kindle 3 krytu.

Se zavedením novějších modelů je Kindle 3 obtížné najít. Ačkoli Amazon neoznámil konec podpory pro Kindle 3, uživatelé starších modelů mohou mít potíže s připojením k síti. Může být čas hledat novější model. Aktuální řada elektronických čteček společnosti Amazon obsahuje několik vynikajících možností Kindle.