Skip to content

Jak opravit chybu časového limitu požadavku 408

17 de Září de 2021
408 request timeout 2622937 4e97e76cbdb348aabe122f25e7c55d12

Chyba 408 Časový limit požadavku je stavový kód HTTP, což znamená, že požadavek odeslaný na server webové stránky – např. Požadavek na načtení webové stránky – trval déle, než byl server webové stránky připraven na čekání. Jinými slovy, vaše spojení s webem „vypršelo“. Nejčastější příčinou chyby 408 Žádost o vypršení časového limitu je nesprávná adresa URL. Příčinou může být také pomalé připojení nebo problémy s připojením.

408 Požádat o chyby časového limitu

Tyto chybové zprávy jsou často přizpůsobovány jednotlivými webovými stránkami, zvláště velmi velkými, takže se tato chyba může projevovat více způsoby než tyto běžné:

  • 408: Žádost o časový limit
  • Chyba HTTP 408 – časový limit požadavku

Chyba se zobrazuje v okně internetového prohlížeče, stejně jako to dělají webové stránky.

Jak opravit chybu časového limitu 408 požadavku

  1. Opakujte webovou stránku výběrem tlačítka Obnovit nebo zkuste adresu URL znovu z adresního řádku. Pomalé připojení mnohokrát způsobí zpoždění, které vyvolá chybu 408 Request Timeout, a to je často jen dočasné. Zkusit stránku znovu bude často úspěšné. Pokud se během procesu platby u online obchodníka zobrazí chybová zpráva, duplicitní pokusy o platbu mohou vést k vytvoření několika objednávek – a opakovaných poplatků! Většina obchodníků chrání před těmito chybami, ale někteří menší nemusí.

  2. Vaše internetové připojení by mohlo vynutit zpoždění načítání stránky. Navštivte jiný web, jako je Google nebo Yahoo. Pokud se stránky načítají tak rychle, jak jste zvyklí, že se načítají, problém s chybou 408 Žádost o vypršení časového limitu je pravděpodobně na webových stránkách.

  3. Pokud však všechny webové stránky běží pomalu, může být nepříznivě ovlivněno vaše internetové připojení. Spusťte test rychlosti internetu a porovnejte svou aktuální šířku pásma nebo se obraťte na svého poskytovatele internetových služeb o technickou podporu.

  4. Přijď později. Toto je běžná chybová zpráva na velmi populárních webech, když ohromný nárůst návštěvnosti návštěvníků (to jste vy!) Přemáhá servery. S tím, jak návštěvníci web opouštějí, se zvyšuje šance na úspěšné načtení stránky.

  5. Ohledně chybové zprávy kontaktujte webmastera nebo jiný kontakt na web. Webmastera většiny webových stránek lze kontaktovat e -mailem, pokud napíšete webmaster@website.com, nahrazující website.com se skutečným názvem webové stránky. Dále zkuste vyměnit první část za Pomoc nebo admin.

Chyby jako 408 Žádost o časový limit

Následující zprávy jsou také chybami na straně klienta, a jsou tedy do určité míry spojeny s chybou 408 Časový limit požadavku: 400 špatný požadavek, 401 neoprávněný, 403 zakázán a 404 nebyl nalezen. Několik na straně serveru Občas se objeví stavové kódy HTTP, včetně 500 interních chyb serveru. Podívejte se na všechny z nich v našem seznamu chyb stavového kódu HTTP.