Skip to content

Jak používat internetové připojení vašeho iPhonu na iPadu

6 de Červenec de 2021
iTethering resized 56a532c53df78cf77286dec1

Jediná věc lepší než přenášení internetu s sebou v kapse je používání tohoto připojení k internetu na zařízení s větší obrazovkou. Zatímco Apple prodává iPady, které jsou schopné se přihlásit k sítím 4G LTE, můžete také použít datové připojení vašeho iPhonu s iPadem, který může používat pouze Wi-Fi. Používání datového připojení vašeho iPhonu je bezpečnější než používání služby Wi-Fi pro hosty, díky které se dostanete do stejné sítě Wi-Fi jako ostatní „hosté“ využívající tuto službu. Tyto pokyny platí pro zařízení se systémem iOS 7 nebo novějším.

Kolik to bude stát?

To bude záviset na poskytovateli služeb. AT&T, T-Mobile, Sprint a Verizon mají balíčky, které zahrnují použití smartphonu jako hotspotu. Většina vám poskytne povolenou rychlost připojení hotspotů, než rychlost zpomalíte nebo úplně zastavíte. Množství je obvykle dostatečné, pokud neděláte hodně streamování videa, které se do něj vžene docela rychle. Požádejte svého poskytovatele služeb o další podrobnosti o poplatcích za hotspot a službách.

Jak zapnout hotspot vašeho iPhone

 1. Spusťte svůj iPhone Nastavení aplikace a klepněte na Osobní hotspot.

 2. Na stránce hotspotu přepněte horní přepínač z polohy Vypnuto do polohy Zapnuto. Možná budete muset zavolat na číslo nebo navštívit webovou stránku a nastavit si hotspot ve svém mobilním účtu.

  Zapněte osobní hotspot na iPhone

 3. Váš hotspot má výchozí heslo, ale pro jeho přizpůsobení klepněte na Heslo Wi-Fi a zadejte alfanumerické heslo, které má alespoň osm znaků.

  Obrazovky osobních hotspotů a změn hesla na iPhonu

 4. Vaše heslo zůstane, i když funkci hotspotu vypnete. Při každém použití této funkce nemusíte vytvářet nové.

Jak se připojit k hotspotu na iPadu

Připojení iPadu k hotspotu je téměř totožné s připojením k jakékoli jiné síti Wi-Fi.

 1. Přejděte do nastavení iPadu.

  Aplikace Nastavení iPadu

 2. Klepněte na Wi-Fia vyhledejte název svého iPhone pod Osobní hotspoty.

  Nabídky a nabídky Wi-Fi na iPadu

 3. Chcete-li se připojit k síti, zadejte heslo.

Pokud se váš hotspot nezobrazí, vypněte a znovu zapněte Wi-Fi na iPadu. Někdy je třeba aktualizovat seznam dostupných připojení. Používání hotspotu stále využívá vaše mobilní data. Pokud máte maximální limit dat, streamování filmů přes hotspot nemusí být dobrý nápad. Průměrný HD film může streamovat více než 1 GB, což může rychle vypálit váš datový limit. Dokonce i neomezené plány obvykle omezují data hotspotu, ale tento limit je obvykle vyšší. Zkontrolujte podrobnosti bezdrátového připojení.