Skip to content

Jak se odhlásit z Netflixu na Roku

26 de Září de 2022
002 How To Change the Payment Method on Netflix 1ffd9b779c1d484aba6bef260bc56c7c

Co vědět

 • Domovská obrazovka Netflix > šipka doleva > Získejte pomoc > Odhlásit se.
 • Roku 2/LT: Domov > Netflix > * > Odebrat kanál > Odebrat kanál.
 • Roku 1: Domov > Nastavení > Nastavení Netflix > Deaktivujte tento přehrávač z mého účtu Netflix > Ano.

Tento článek vysvětluje, jak se odhlásit z Netflixu na Roku a jak se přihlásit k jinému účtu Netflix. Kroky se mírně liší v závislosti na vašem zařízení. Tato příručka pokrývá všechny streamovací přehrávače Roku a také Roku TV pro tyto značky a možná i další: Haier, Hisense, Insignia, Sharp a TCL.

Jak se mohu odhlásit z Netflixu?

Na novějších streamovacích přehrávačích Roku a chytrých televizorech je odhlášení z Netflixu snadné z domovské obrazovky aplikace. Pokud si nejste jisti, jakou verzi Roku máte, projděte si nejprve tyto kroky; pokyny pro starší modely jsou níže.

 1. Na domovské obrazovce Netflix pomocí šipky doleva otevřete nabídku a poté stisknutím šipky dolů vyberte Získejte pomoc.

  Pokud to nefunguje, zkuste místo toho použít šipku nahoru a poté vyberte možnost nastavení (zde není na obrázku; některá zařízení to mají). Pokud ani to nefunguje, další pomoc naleznete níže. Pokud jsou nastaveny profily Netflix, budete je muset nejprve projít, než budete moci provést tyto kroky.

 2. Vybrat Odhlásit se.

 3. Potvrďte pomocí Ano.

Pokud tyto kroky nefungují, začněte z aplikace Netflix a stiskněte následující šipky na dálkovém ovládání v přesném pořadí: Nahoru, Nahoru, Dolů, Dolů, Vlevo, odjet, Že jo, Vlevo, odjet, Že jo, Nahoru, Nahoru, Nahoru, Nahoru. Vybrat Odhlásit se, Začít znovu, Deaktivovatnebo Resetovat.

Roku 2 a Roku LT

Zkuste tyto kroky, pokud máte Roku 2. generace (tj. Roku 2 HD, XD, XS nebo LT).

 1. Přejděte do nabídky Home stisknutím tlačítka Domov knoflík.

 2. Najděte a zvýrazněte aplikaci Netflix a poté stiskněte hvězdičku na dálkovém ovládání.

 3. Vybrat Odebrat kanála poté jej opětovným výběrem potvrďte.

  Netflix odstraní kanál na Roku

Roku 1

Tyto kroky jsou pro starší zařízení Roku vydaná v letech 2008 až 2010.

 1. Použijte Domov přejděte do domovské nabídky Roku.

 2. Jít do Nastavení > Nastavení Netflix.

 3. Vybrat Deaktivujte tento přehrávač z mého účtu Netflix.

 4. Vybrat Ano po výzvě.

Televizory Roku

Pokud jste přihlášeni k Netflixu na Roku TV, musíte udělat toto: Je potvrzeno, že to funguje pro televizory TCL, Sharp, Insignia, Haier a Hisense, ale může to platit i pro ostatní televizory Roku.

 1. Na domovské obrazovce v aplikaci Netflix stiskněte Zadní na dálkovém ovládání.

 2. Vyberte ikonu nastavení/ozubeného kola vpravo.

 3. Vybrat Odhlásit se.

 4. Potvrďte pomocí Ano.

Jak se vzdáleně odhlásit z Netflixu na Roku

Pokud již nemáte přístup k zařízení Roku nebo vám výše uvedené pokyny nefungují, stále se můžete odhlásit z Netflixu. Existují dva způsoby, jak to udělat, v závislosti na vaší konkrétní situaci.

Z vašeho účtu Netflix

Pokud nevlastníte Roku, například pokud jste přihlášeni k Netflixu v domě někoho jiného, ​​můžete postupovat podle těchto kroků. Navštivte oblast Odhlásit ze všech zařízení svého účtu Netflix a poté vyberte Odhlásit se pro okamžité odhlášení z každého zařízení pomocí vašeho účtu. Bohužel neexistuje způsob, jak se selektivně odhlásit pouze z Roku, musíte je udělat všechny najednou.

Odhlaste se Netflix z obrazovky všech zařízení

Z vašeho účtu Roku

Pokud je Roku vaše (tj. původně jste si jej nastavili pod svým vlastním účtem Roku), ale z jakéhokoli důvodu se nemůžete odhlásit ze svého účtu Netflix, odpojení celého účtu Roku od zařízení vás v podstatě odhlásí z Netflixu. (a vše ostatní, ke kterému byste mohli být přihlášeni). To se provede odpojením zařízení od vašeho účtu Roku. Tím se odpojí vaše identita od zařízení, takže všechny aplikace, které jste do něj přidali, již nebudou dostupné a každý, kdo se pokusí je použít, se bude muset přihlásit ke svému účtu Roku a nakonec ke svému účtu Netflix, pokud tak si vyber. Kroky jsou jednoduché: Přihlaste se ke svému účtu Roku ve webovém prohlížeči, přejděte dolů na seznam propojených zařízení a vyberte Odpojit vedle Roku pomocí vašeho účtu Netflix.

Seznam propojených zařízení Roku

Jak se přihlásím k jinému účtu Netflix?

Chcete-li se přihlásit k jinému účtu Netflix na Roku, použijte k odhlášení výše uvedené kroky. Po zobrazení výzvy zadejte přihlašovací údaje k druhému účtu Netflix, který chcete použít. Jiný způsob, jak lze účet Netflix interpretovat, je jako Netflix profil. Jde samozřejmě jen o mini účty v rámci toho hlavního, takže přepínání mezi profily je ještě jednodušší. Navštivte domovskou obrazovku Netflix a pomocí šipky doleva otevřete postranní nabídku a poté několikrát pomocí šipky nahoru vyberte profil (pokud nějaký vidíte). Volba úplně nahoře v menu, tzv Přepnout profilyzobrazí seznam všech profilů, ze kterých můžete vybírat.

Seznam profilů Netflix

Co to znamená odhlásit se z Netflixu

Je důležité, abyste věděli, co to znamená odhlásit se z Netflixu. Odhlášení nebo odhlášení (totéž) znamená, že odpojíte svůj účet od aplikace. Nic víc nic míň. To znamená, že odhlášení z Netflixu nemá žádný vliv na stav vašeho předplatného Netflixu. Ani vypnutí televizoru, smazání profilů Netflix nebo dokonce odebrání Roku nebo smazání celé aplikace Netflix ze zařízení. Podívejte se, jak zrušit Netflix, pokud je to to, co opravdu chcete. Můžete to udělat z počítače nebo telefonu.

FAQ

 • Proč Netflix nefunguje na mém Roku TV?

  Existuje několik oprav, když Netflix nefunguje na Roku. Zkontrolujte, zda samotný Netflix není vypnutý, ujistěte se, že je vaše zařízení Roku správně připojeno, a ujistěte se, že je Roku připojen k Wi-Fi. Zkuste restartovat Roku, aktualizovat aplikaci Roku na svém mobilním zařízení, resetovat dálkové ovládání Roku nebo resetovat zařízení Roku.

 • Jak změním svůj účet Netflix na Roku?

  Chcete-li změnit uživatelský účet Netflix na vašem Roku, budete muset odstranit aplikaci Netflix z vašeho Roku a znovu ji přidat s požadovaným účtem. Z domovské obrazovky Roku přejděte na Moje kanály > Netflixzmáčkni hvězdný klíč na dálkovém ovladači a vyberte Odebrat kanál. Poté přejděte do Roku Channel Store, znovu přidejte Netflix a přihlaste se pomocí nového účtu.

 • Jak změním profil Netflix na Roku?

  Chcete-li změnit profil sledování Netflix na Roku, ukončete Netflix na svém Roku a poté znovu otevřete kanál Netflix. Vyberte jiný profil a pokračujte na Netflix. Netflix umožňuje až pět profilů sledování pro každý účet.