Skip to content

Jak sledovat Sling TV na Chromecastu

7 de Červenec de 2021
GettyImages 944229752 7f7456b5ac8c43baa938f306bc5d9d8d

Sledování Sling TV na počítači, telefonu nebo tabletu je hezké, ale sledování Sling TV s Chromecastem na velké televizi je ještě lepší. Váš televizor je vaše největší obrazovka a je pravděpodobně připojen k vašim nejlepším reproduktorům, takže zde získáte nejlepší zážitek ze Sling TV. V Chromecastu je sledování streamovací služby Sling TV na vašem televizoru otázkou několika klepnutí.

Jak nastavit Sling TV na Chromecastu

Chcete-li sledovat Sling TV na Chromecastu, proveďte nastavení podle těchto počátečních kroků:

 1. Připojte Chromecast k jednomu z portů HDMI televizoru a připojte Chromecast ke zdroji napájení.

 2. Pokud to ještě není nastaveno, nastavte si Chromecast hned. Chromecast podporuje zařízení iOS se systémem iOS 11 a novějším a zařízení Android se systémem Android 5.0 a novějším. V počítačích Mac a PC použijte Google Chrome a nemusíte instalovat žádný další software. Má integrovanou podporu Chromecastu.

 3. Ujistěte se, že zařízení, ze kterého chcete přenášet Sling TV do svého Chomecast, je připojeno ke stejné síti Wi-Fi jako Chromecast.

 4. Pokud ještě nemáte aktivní předplatné Sling TV, zaregistrujte se.

 5. Nainstalujte si do smartphonu nebo tabletu aplikaci Sling TV a přihlaste se ke svému účtu. Na počítačích Mac nebo PC nemusíte nic instalovat.

  Stáhnout pro:

Jak sledovat Sling TV na Chromecastu pro iOS a Android

Chcete-li začít sledovat Sling TV přes Chromecast z mobilu, postupujte takto:

 1. Ujistěte se, že jsou Chromecast i TV zapnuté a vstup televizoru je nastaven na stejný HDMI, do kterého je Chromecast zapojen.

 2. Na smartphonu nebo tabletu otevřete aplikaci Sling TV.

 3. Na smartphonu klepněte na Obsazení ikona a potom klepnutím na název Chromecastu odešlete Sling TV.

  Odesílání Sling TV do televize ze systému Android

 4. Když je hotovo, vše, co sledujete ve Sling TV, by se nyní mělo objevit na vaší televizi. Pokud to nefunguje, můžete zkusit vyřešit problém s Chromecastem a připojením, aby vše fungovalo správně, a pak to zkuste znovu.

Jak sledovat Sling TV na Chromecastu pomocí prohlížeče

 1. Ujistěte se, že jsou Chromecast i TV zapnuté a vstup televizoru je nastaven na stejný HDMI, do kterého je Chromecast zapojen.

 2. V počítači přejděte na web Sling TV a začněte hrát svůj film nebo televizní pořad.

 3. Klikněte na ikonu tři svislé tečky ikona v pravém horním rohu prohlížeče Chrome.

  Další ikona v Google Chrome

 4. Klepněte na Obsazení.

  Možnost odesílání v Google Chrome

 5. Klikněte na název svého Chromecastu. Když je hotovo, vše, co sledujete ve Sling TV, by se nyní mělo objevit na vaší televizi.

  Seznam podporovaných zařízení Cast v Google Chrome

Jak používat Sling TV na Chromecastu

S Sling TV na Chromecastu můžete sledovat Sling TV jako obvykle. Zde je několik běžných akcí, které byste mohli použít:

 • Procházejte živé televizní vysílání: Přejeďte přes výběr pořadů vysílaných živě v daném okamžiku, které jsou roztříděny do kategorií. Chcete-li jeden sledovat, klepnutím na něj přejděte na stránku s informacemi o show. Klepněte na Hodinky.
 • Průvodce kanálem: Chcete-li procházet všechny pořady na všech kanálech dostupných ve vašem předplatném, klepněte na nabídku v horním rohu a poté na Průvodce. Přejeďte nahoru a dolů kanály a ze strany na stranu časovými sloty. Když najdete pořad, který chcete sledovat, klepněte na něj.
 • Sportovní: Chcete sledovat hru? Klepněte na nabídku v horním rohu a poté na Sportovní. Procházejte právě vysílané hry a klepněte na tu, kterou chcete sledovat.
 • Vyhledávání: Chcete-li vyhledat pořady, kanály nebo filmy, klepněte na nabídku, klepněte na Vyhledávání, pak zadejte hledanou věc.