Skip to content

Jak spárovat naslouchátka s iPhone

28 de Prosinec de 2022
hearing aid 0fd1ad17caf541ef827ab6b9daa58de5

Co vědět

 • Přepněte naslouchátko do režimu párování a poté: Nastavení > Přístupnost > Slucha vyberte Sluchadlaklepněte na své zařízení a vyberte Pár.
 • Ujistěte se, že je vaše sluchadlo kompatibilní s vaším iPhonem.
 • Některá sluchadla Made for iPhone se připojují stejně jako jakékoli jiné zařízení Bluetooth.

Tento článek vysvětluje, jak propojit naslouchátko kompatibilní s iPhonem s iPhone. Chcete-li používat naslouchátka Made for iPhone, budete potřebovat naslouchátko kompatibilní s iPhonem a kompatibilní zařízení iPhone nebo iOS. Tyto pokyny platí pro sluchadla MFI (Made for iPhone). Pokud jste dlouholetým uživatelem sluchadel, je pravděpodobné, že již máte sluchadlo MFI, protože sluchadla MFI mají po připojení k iPhone mnoho praktických funkcí. Pokud máte sluchadlo jiné než MFI, které je kompatibilní s vaším iPhonem, jednoduše ho připojte jako jakékoli jiné zařízení Bluetooth.

Jak připojit naslouchátka k iPhone

Jakmile se ujistíte, že váš iPhone a vaše sluchadlo jsou kompatibilní, připojení sluchadla je stejně snadné jako připojení jakéhokoli jiného zařízení Bluetooth k vašemu iPhone, což znamená, že to trvá jen několik sekund a několik klepnutí.

 1. Nejprve se ujistěte, že je na vašem iPhone zapnuté Bluetooth.

 2. Na iPhonu přejděte na Nastavení > Usnadnění > Slucha poté vyberte Sluchadla.

 3. Otevřete dvířka baterie na sluchadle a poté je zavřete. Tím se vaše sluchadlo přepne do režimu párování, zatímco jej váš iPhone hledá.

 4. Vaše sluchadlo se objeví pod Naslouchátka MFI nadpis. Až se tak stane, klepněte na své zařízení a poté vyberte Pár. Pokud použijete dvě pomůcky, tj. jednu pro levé ucho a jednu pro pravé ucho, zobrazí se jednotlivě a obě bude potřeba vybrat a spárovat. Oba bude také nutné nejprve zadat do režimu párování, jak je popsáno výše.

 5. Párování může trvat až celou minutu a budete muset spárovat obě zařízení, takže to může pár minut trvat. Po spárování můžete začít používat sluchadlo jako obvykle.

Odstraňování problémů s připojením naslouchátek k iPhone

Ne všechna sluchadla jsou konstruována tak, aby byla kompatibilní s iPhony. A je důležité se nejen ujistit, že jsou vaše sluchadla kompatibilní s iPhonem, ale že máte také zařízení se systémem iOS, které sluchadla podporuje. Pokud máte problémy, nejprve třikrát zkontrolujte, zda je vše kompatibilní. Pokud máte sluchadlo kompatibilní s iPhonem, ale nejedná se o sluchadlo MFI, možná budete muset nahlédnout do návodu ke sluchadlu, abyste zjistili, jak uvést zařízení do režimu párování. Za druhé, je důležité si pamatovat, že zatímco většina, ne-li všechna, sluchadel používá k připojení k iPhonu Bluetooth, sluchadla Made for iPhone nejsou připojena v tradiční nabídce Bluetooth na iPhonu a místo toho se připojují prostřednictvím nabídky Sluch. Při pokusu o připojení sluchadla se ujistěte, že jste na správném místě.

FAQ

 • Jak spáruji sluchadla ReSound s iPhonem?

  Digitální sluchadla ReSound jsou sluchadla Made for iPhone (MFI), takže je spárujete se svým iPhone podle výše uvedených pokynů.

 • Jak spáruji sluchadla Phonak Marvel s iPhonem?

  Technologie společnosti Phonak vyžaduje, aby bylo s vaším iPhonem spárováno pouze jedno z vašich sluchadel. Chcete-li připojit sluchadlo Phonak Marvel k vašemu iPhone, otevřete Nastavení aplikaci na vašem iPhone a klepněte na Bluetooth. Ujistěte se, že je Bluetooth zapnuto. Vypněte sluchadlo, které spárujete, a poté jej znovu zapněte. Zobrazí se pod Moje zařízení v nastavení Bluetooth. Vyberte své sluchadlo, které chcete spárovat s iPhonem, a klepněte na Pár ve vyskakovacím okně pro potvrzení.

 • Jak připojím sluchadla ReSound k zařízení Android?

  Na svém zařízení Android navštivte Obchod Google Play a vyhledejte Aplikace ReSound Smart 3Da poté aplikaci stáhněte a nainstalujte. Otevřete aplikaci, klepněte na Začíta podle pokynů spárujte sluchadlo se zařízením Android.