Skip to content

Jak stahovat aplikace na Fire TV Stick

12 de Červenec de 2021
firetvdownloadapps 5bf310dc46e0fb002d8290e2

Co je třeba vědět

 • Na domovské obrazovce přejděte na Aplikace > Vyberte aplikaci, klikněte Dostat a počkejte na dokončení stahování. Až budete připraveni, otevřete aplikaci.
 • Na stránce amazon.com/appstore vyberte ikonu Fire TV Model > vybrat aplikace > vyberte svou Fire TV pod Doručit a klikněte Získejte aplikaci.

Tento článek vysvětluje, jak stahovat aplikace na Fire TV Stick pomocí zařízení nebo webu Amazon, a také typy aplikací, které si můžete stáhnout. Následující pokyny platí pro všechna zařízení Fire TV.

Jak procházet a stahovat nové aplikace na Fire Fire Stick

Sekce aplikace rozhraní Fire TV Stick je uspořádána podle kategorií. Při stahování aplikace postupujte takto:

 1. Připojte zařízení Fire TV Stick k internetu. Jinak nebude moci stahovat aplikace.

 2. Přejděte na Domovská obrazovka vašeho zařízení Fire TV.

 3. Stiskněte doprava na dálkovém ovladači, dokud se nedostanete k Aplikace sekce.

 4. Stisknutím na dálkovém ovladači přejděte do Aplikace a poté pomocí směrového ovladače vyhledejte aplikaci, která vás zajímá. Když je tato aplikace zvýrazněna, vyberte ji stisknutím tlačítka ve středu směrového ovladače.

 5. S Dostat zvoleno, stiskněte tlačítko uprostřed směrové podložky.

 6. Počkejte na dokončení stahování, aby se aplikace spustila, nebo se vraťte do Aplikace v části později můžete aplikaci kdykoli použít.

Pokud jste ovladač Fire TV Stick nesprávně umístili, můžete telefon kdykoli použít jako dálkový ovladač, dokud jej znovu nenajdete. Budete si muset nainstalovat aplikaci, ale instalace a použití je snadné.

Jak používat funkci vyhledávání k hledání a stahování aplikací na Fire TV Stick

Pokud nevidíte aplikaci, kterou hledáte, v sekci Aplikace na vašem rozhraní Fire TV, můžete pomocí vyhledávací funkce vyhledat konkrétní aplikace. Tuto funkci můžete také použít, pokud máte širší kategorii aplikací, které hledáte. Pokud si nepamatujete název aplikace, ale pamatujete si, co dělá nebo jaký typ obsahu obsahuje, můžete také vyhledat. Zde je návod, jak použít funkci vyhledávání na Fire TV Stick nebo jiném zařízení Fire TV k vyhledání a stažení aplikací:

 1. Přejděte na domovskou obrazovku zařízení Fire TV Stick nebo jiného zařízení Fire TV.

 2. Stisknutím levého tlačítka na směrovém panelu přejděte do vyhledávací sekce.

  Screenshot obrazovky vyhledávání Fire TV.

  Sekce vyhledávání je představována lupou. Pokud máte dálkový ovladač Fire TV se zabudovaným mikrofonem, můžete vyhledávání provádět také stisknutím tlačítka mikrofonu na dálkovém ovladači.

 3. Pomocí směrové podložky zadejte název aplikace, kterou hledáte, a poté ji vyberte ze seznamu.

  Snímek obrazovky s vyhledáním aplikace na Fire TV.

  Možná nebudete muset zadávat celý název aplikace. Pokud vidíte aplikaci, kterou hledáte, a nedokončíte psaní, jednoduše stiskněte dolů na směrové klávesnici, dokud nedosáhnete názvu požadované aplikace.

 4. Vyhledejte aplikaci, která vás zajímá, a stisknutím tlačítka uprostřed směrové klávesnice ji vyberte.

  Snímek obrazovky s výsledky vyhledávání na Fire TV.

 5. S Dostat je-li vybrána, aplikace se stáhne stisknutím tlačítka uprostřed směrové klávesnice.

  Snímek obrazovky se stažením aplikace Fire TV.

 6. Počkejte, až se aplikace stáhne, a poté ji spusťte, nebo se vraťte do Aplikace část později jej použít, kdykoli budete chtít.

Jak stahovat aplikace na Fire TV Stick pomocí webu Amazon

Druhým způsobem, jak najít a stáhnout aplikace pro zařízení Fire TV, je použít web Amazon. Tato metoda je o něco méně pohodlná, protože místo Fire TV Stick musíte použít počítač. Je to však také jednodušší, protože k vyhledávání nemusíte používat klávesnici Fire TV na obrazovce. Když použijete tuto metodu, vyhledáte aplikaci na webu Amazon a poté řeknete Amazonu, které zařízení by si aplikaci mělo stáhnout. Kromě toho je to všechno automatizované, takže si nemusíte dělat starosti s žádnými dalšími komplikovanými kroky. Zde je návod, jak najít a stáhnout aplikace Fire TV pomocí webu Amazon:

 1. Pomocí webového prohlížeče podle vašeho výběru přejděte na amazon.com/appstore.

  Screenshot z obchodu s aplikacemi Amazon.

  Svou aplikaci můžete jen vyhledat na hlavním webu Amazonu, ale navigace přímo do obchodu s aplikacemi poskytuje relevantnější výsledky vyhledávání.

 2. Přejděte dolů, dokud nenajdete Fire TV Model v levém postranním panelu a zaškrtněte políčko vedle typu zařízení Fire TV, které máte.

  Snímek obrazovky obchodu s aplikacemi Amazon s možností modelu Fire TV.

  Pokud nevíte, jaký typ Fire TV máte, tento krok přeskočte. Výsledky vyhledávání vám mohou ukázat aplikace, které nejsou kompatibilní s vaším zařízením, ale to zjistíte dříve, než se pokusíte něco koupit nebo stáhnout.

 3. Vyhledejte aplikaci, která vás zajímá, a klikněte na ni.

  Snímek obrazovky s aplikacemi Fire TV v obchodě Amazon App Store.

  Pokud hledáte konkrétní typ aplikace nebo máte na mysli konkrétní aplikaci, můžete zúžit rozsah výsledků výběrem kategorie z levého postranního panelu nebo vyhledáním aplikace pomocí vyhledávacího panelu v horní části strana.

 4. Klikněte na rozbalovací seznam umístěný přímo pod Doručit.

  Snímek obrazovky aplikace Fire TV v obchodě s aplikacemi Amazon.

 5. Vybrat Fire TV že si chcete aplikaci stáhnout, a klikněte na ni.

  Snímek obrazovky s nabídkou výběru zařízení v obchodě s aplikacemi Amazon.

  Pokud své zařízení Fire TV v této nabídce nevidíte, ujistěte se, že jste přihlášeni ke správnému účtu Amazon. Pokud jste přihlášeni ke správnému účtu, aplikace není kompatibilní s vaším zařízením Fire TV. Některé aplikace jsou navrženy pouze pro práci s tablety Fire.

 6. Klepněte na Získejte aplikaci.

  Snímek obrazovky s nákupem aplikace v obchodě s aplikacemi Amazon.

  Zrkadlovka na čiernom pozadí

 7. Počkejte, až si Fire TV stáhne aplikaci, a poté ji vyhledejte v Aplikace sekce.

Jaké aplikace si můžete stáhnout na Fire TV Stick?

Aplikace Fire TV Stick jsou primárně zaměřeny na doručování video obsahu a všechny hlavní streamovací služby mají aplikace. Můžete získat aplikace pro Netflix, Hulu, Paramount + (dříve CBS All Access), HBO Go a HBO Now a většinu dalších streamovacích služeb. Najdete také aplikace pro hudbu, jako je Spotify, aplikace pro sport, zprávy a většinu dalších typů obsahu, které můžete streamovat z počítače a dalších zařízení. Existují dokonce i webové prohlížeče, jako je Firefox, které můžete používat na Fire Fire Stick, a také některé hry. Většina aplikací Fire TV Stick je zdarma, ale existují některé, které vyžadují nákup předem, a jiné fungují pouze v případě, že platíte měsíční poplatek nebo máte kabelové předplatné. Pokud jste ochotni udělat nějakou práci navíc a je vám příjemné kopat pod kapotou Fire TV Stick, můžete si také stáhnout aplikace z boku. Jedná se o trochu složitější proces, ale většina uživatelů jej nikdy nebude muset používat.