Skip to content

Jak vypnout Siri na obrazovce zámku iPadu

17 de Srpen de 2021
GettyImages 458923897 9edc366f5dd44157b9b85f49061b4746

Zamykací obrazovka na vašem iPadu může lidi zdržovat, ale i tak mohou získat přístup k hlasově aktivovanému inteligentnímu asistentovi Apple podržením tlačítka Domů. Mít po ruce Siri může být výhodné pro ty, kteří chtějí používat Siri bez odemykání zařízení, ale může to být také místo vstupu do některých funkcí iPadu. Tyto pokyny platí pro iPady 3. generace a novější.

Používejte Siri bez odblokování iPadu

Možnost přístupu k Siri z uzamčené obrazovky může být dobrá věc, ale pro lidi, kteří si uvědomují bezpečnost, je to stále způsob, jak získat přístup k iPadu. Můžete upravit nastavení, které toto zapne nebo vypne, aniž byste Siri úplně vypnuli.

 1. Otevřete aplikaci Nastavení iPadu.

 2. Klepněte na Stiskněte ID a heslo. Tato nastavení otevřete zadáním hesla.

  Ovládací centrum na iPadu

 3. V Povolit přístup při uzamčení zapněte sekci Siri přepnout spínač.

  Siri na uzamčené obrazovce

 4. Siri budete moci i nadále používat, i když je iPad odemčený.

Úplně vypněte Siri

Pokud Siri nikdy nepoužíváte, vypněte jej. To zabrání komukoli, včetně vás, v jeho používání na obrazovce uzamčení nebo kdykoli jindy. Zde je návod, jak to udělat.

 1. Otevřeno Nastavení.

  Jak odstranit filmy z iPadu

 2. Klepněte na Siri a hledání.

  iPad Siri

 3. V Zeptej se Siri sekci vypněte všechny přepínače.

  Nastavení iPadu Siri a vyhledávání

 4. Když jsou všechny tyto přepínače vypnuté, nebudete moci Siri aktivovat hlasovým příkazem nebo podržením tlačítka Domů, čímž se funkce skutečně vypne.

Jak dále zabezpečit zamykací obrazovku

Vypnutí Siri na obrazovce uzamčení nemusí stačit. Můžete také přistupovat k oznámením a zobrazení Dnes, což je snímek kalendáře, připomenutí a všech nainstalovaných widgetů. IPad také zobrazí nová oznámení. Pro ty, kteří chtějí rychlý přístup k těmto informacím, je praktické mít k nim přístup na obrazovce uzamčení. Pokud ale nechcete, aby měl přístup cizinec, spolupracovník nebo přítel, vypněte oba ve stejné sekci nastavení Touch ID a hesla, které jste použili k vypnutí Siri.

Povolit přístup, když je uzamčen

Inteligentní zařízení ve svém domě můžete také ovládat, aniž byste odemkli iPad. Home Control funguje se světly, termostaty a dalšími gadgety, které jste si doma udělali chytře. Pokus o otevření inteligentního zámku nebo zvednutí inteligentních garážových vrat vyžaduje váš přístupový kód, pokud jste na obrazovce uzamčení. Pokud si ale uděláte čas na uzamčení Siri a oznámení, zamkněte také Home Control.