Skip to content

Kde koupit iPad (kromě Apple Store)

8 de Srpen de 2021
GettyImages 487430142 resize 56a536123df78cf77286f3b5

Pokud plánujete koupit iPad, vaší první myšlenkou může být nákup v místním obchodě Apple Store nebo na webových stránkách společnosti Apple. Ale mnoho dalších obchodů to také prodává a nakupování v okolí by vám mohlo přinést exkluzivní propagaci nebo slevu.

Poznámka ke slevám a výprodejům

Ve většině případů může srovnávací nakupování požadované položky v několika obchodech často vést k úspoře peněz nebo k nákupu dalších produktů nebo služeb. To u iPadu obecně neplatí. Apple přísně kontroluje ceny svých produktů, včetně toho, za co je mohou prodávat jiné obchody, takže je jen zřídka vidět výrazně odlišné ceny v různých obchodech. Mezi obchody pravděpodobně uvidíte malé rozdíly v ceně iPadu, ale obecně řečeno, rozdíl bude jen pár dolarů. Rozdíl dokonce 10% mezi obchody je extrémně vzácný (to by byl docela velký prodej pro produkt Apple). S větší pravděpodobností najdete doplňkové položky, které jsou součástí zařízení, například pouzdro nebo další sluchátka.

iPad Pro.

Kde koupit iPad

Zde jsou někteří další prodejci, na které byste měli při nákupu nového iPadu pamatovat:

Amazonka

U největšího internetového prodejce můžete koupit cokoli, co chcete, takže rodina iPadů je samozřejmě součástí. Můžete si koupit přímo z Amazonu a zaplatit téměř plnou cenu. Chcete -li dosáhnout dohody, podívejte se na Amazon Marketplace, kde třetí strany a jednotlivci prodávají nové a použité modely. Ale pozor: Marketplace je stále více doménou podvodníků a klamavých prodejců. Před nákupem si udělejte průzkum a nakupujte vždy od vysoce hodnocených prodejců.

Jablko

Velké překvapení, že? IPad si můžete koupit od jeho výrobce, prostřednictvím maloobchodních prodejen Apple a online. Nečekejte zde žádné velké úspory, pokud nekupujete repasované nebo nečekáte na vzácné (obvykle prázdninové) výprodeje.

Specializovaní prodejci Apple

Jedná se o nezávislé obchody, které se specializují na prodej a podporu Apple a produktů kompatibilních s Apple. Tyto podniky neexistují ve všech oblastech, ale často je najdete ve větších městech nebo univerzitních městech nebo online.

Nejlepší nákup

Zatímco zhruba dvě třetiny obchodů v USA Best Buy prodaly během svého uvedení původní iPad, všechny obchody řetězce nabízejí od debutu iPadu 2. celou řadu iPadů. Zavolejte svému místnímu Best Buy a zkontrolujte si zásoby nebo nakupujte online.

Telefonní společnosti

Mnoho obchodů, které prodávají smartphony, prodává i iPad. To platí zejména o velkých mobilních telefonních společnostech. Rádi vám prodají iPad spolu s měsíčním tarifem mobilních dat pro modely s podporou 4G.

Samův klub

Rameno nákupního klubu Walmart nabízí všechny modely pro nákup v obchodě. Najděte si místní Sam’s Club.

cílová

Všechny modely iPadu jsou k dispozici ve více než 1 800 obchodech společnosti Target. Najděte si nejbližší cíl.

Walmart

Největší světový prodejce nabízí všechny modely iPadů v obchodech i online, často za mírně zlevněnou cenu. Najděte si svůj místní obchod Walmart.