Skip to content

Mohou hodinky Apple Watch fungovat bez iPhone?

8 de Srpen de 2021
can you use apple watch with ipad 1994095 b76791d942274cd081674dd0d625752e

Apple Watch jsou navrženy tak, aby šly ruku v ruce s iPhone. Aplikaci Watch na iPhonu používáte k nastavení Apple Watch a poté si přizpůsobíte nositelnost stažením aplikací, výběrem nových ciferníků a výběrem komplikací. Nejnovější operační systém pro Apple Watch, watchOS 6, vyžaduje k dokončení procesu nastavení iPhone 6s nebo novější se systémem iOS 13 nebo novějším. Aplikace Watch není k dispozici pro iPadOS. Se svými hodinkami Apple Watch však můžete udělat hodně, i když s sebou nemáte svůj iPhone. Podívej se!

Co mohou hodinky Apple dělat bez iPhonu?

Chcete -li používat hodinky Apple Watch, aniž byste museli mít svůj iPhone, potřebujete model hodinek s možností připojení GPS + mobilní. Poté můžete na hodinkách přijímat telefonní hovory, přijímat textové zprávy a streamovat hudbu, aniž byste museli používat iPhone. Všimněte si však, že to dělá rychlejší vybíjení baterie hodinek a není doporučeno pro celodenní používání. Apple Watch ale dokážou hodně, aniž by byly připojeny k vašemu iPhonu, a to i bez mobilního připojení:

  • Sledujte své kroky.
  • Změřte svůj srdeční tep.
  • Analyzujte svůj spánek.
  • U některých aktivit vám poskytne odhady spalování kalorií.
  • Monitorujte své srdce pomocí elektrického snímače srdce a aplikace EKG (Apple Watch Series 3 a novější).
  • Poslouchat hudbu. (Apple Watch mohou ukládat 2 gigabajty nebo více hudby, kterou můžete streamovat do sluchátek Bluetooth.)
  • Použijte Apple Pay a Passport.
  • Nastavte budík nebo časovač.
  • Hodinky používejte jako stopky.
  • Připojte se k internetu bez iPhone, pokud jste se připojili k konkrétní síti Wi-Fi předtím, než jste měli s sebou svůj iPhone i Apple Watch.

Mnoho aplikací třetích stran (tj. Od jiných společností než Apple) bude fungovat bez iPhonu, ale některé stále vyžadují iPhone pro zvedání těžkých břemen.

Budou hodinky Apple Watch někdy fungovat s iPadOS?

Apple Watch jsou navrženy jako doprovodná technologie pro iPhone. IPad není tak přenosný jako iPhone, ale není žádný technický důvod, proč by Apple Watch nemohly fungovat s iPadOS jako s iOS. Díky současným omezením Apple Watch je jejich spárování s iPhonem lepším zážitkem – pro Apple vždy na prvním místě. V budoucnu by Apple Watch mohly fungovat i s iPadem, stejně jako s iPhonem, ale ne dříve, než Apple Watch s GPS + mobilním připojením mohou dosáhnout celodenního výkonu při používání 4G nebo mobilní sítě. Teprve poté budou Apple Watch nezávislé na iPhonu, zatímco budou stále zpracovávat telefonní hovory, textové zprávy a všechny další funkce, pro které je iPhone aktuálně vyžadován.