Skip to content

Nejlepší aplikace pro streamování filmů a TV pro iPad

13 de Srpen de 2021
001 top ipad movie streaming apps 1994456 5c05dabc46e0fb000191d811

Pro iPad existuje mnoho skvělých využití a pro činnosti, jako je čtení knih, časopisů a novin a hraní her v konzolové kvalitě, je výjimečný. Je to ve své schopnosti streamovat video, ale iPad skutečně září. Než však budete moci naplno využívat možnosti streamování iPadu, musíte si stáhnout ty nejlepší aplikace pro streamování filmů a televizních pořadů, které si užijete.

Sony Crackle

Crackle může být nejlepší aplikací, o které většina lidí neví. Nemusí to být přesně Netflix, pokud jde o samotný počet filmů a televizních pořadů, které můžete streamovat, ale oproti nejznámější streamovací službě má jednu zásadní výhodu: je zdarma. Crackle používá model podporovaný reklamou, což znamená, že uvidíte reklamu před začátkem show a několik během filmu nebo televizní show, ale ne tolik, kolik byste viděli, kdybyste sledovali televizní vysílání. Crackle má dobrou řadu filmů a dokonce i několik originálů můžete vidět pouze na Crackle. Jedná se o bezplatné stažení bez předplatného.

Netflix

Obrazovka aplikace Netflix na iPadu

V tuto chvíli už o Netflixu slyšel téměř každý. To, co začalo jako služba půjčování filmů poštou, se rozrostlo v titána, který dominuje podnikání se streamováním videa. Kromě filmů si však možná neuvědomujete, kolik skvělého originálního programování Netflix v dnešní době produkuje. Původní programování se stalo ústředním prodejním místem streamování. HBO, Starz a další prémiové sítě se do něj začaly přesouvat, když Netflix začal přebírat streamovací průmysl, a teď, když jsou na vrcholu, Netflix naskočil na pomstu původního obsahu. To zahrnuje špičkové hity jako „Stranger Things“ a „OC“ vedle obsahu Marvel Cinematic Universe (MCU) jako „Daredevil“ a „Jessica Jones“. Pro Netflix je na výběr několik možností předplatného, ​​včetně té, která streamuje obsah v kvalitě 4K.

Video Amazon Prime

Obrazovka aplikace Amazon Prime Video na iPadu

Amazon Prime ušel dlouhou cestu od doby, kdy byl jednoduše bezplatnou dvoudenní přepravní službou nabízenou největším internetovým obchodem na světě. Vaše předplatné Amazon Prime vám nyní poskytuje přístup ke službě Amazon Prime Video, která zahrnuje sbírku filmů a streamování televize, která je na druhém místě za Netflixem. Podobně jako Netflix produkuje Amazon svůj vlastní originální obsah. Neprodukují tolik originálního obsahu jako Netflix, ale kvalita pořadů jako „Man in the High Castle“ soupeří s tím nejlepším z Netflixu. Jako další výhodu si můžete předplatit prémiové kabelové kanály jako HBO a Starz prostřednictvím předplatného Amazon Prime, což je skvělé pro ty, kteří přestřihli kabel. Předplatné Amazon Prime může být výhodnější než některé jiné streamovací služby, zejména pokud jsou placeny ročně. A samozřejmě také získáte bezplatnou dvoudenní dopravu a řadu dalších služeb.

Hulu

Obrazovka aplikace Hulu na iPadu

Hulu se velmi dobře páruje s Netflixem, Amazon Prime Video nebo s obojím. Zatímco Netflix a Amazon se soustředí na práva na streamování filmů a televize zhruba ve stejnou dobu, kdy mohou vyjít na DVD a Blu-ray, Hulu se zaměřuje především na to, aby vám přinesl některé z nejpopulárnějších současných televizních pořadů. Ačkoli Hulu nepokrývá vše v televizi, zahrnuje širokou škálu pořadů z různých sítí. Navíc můžete obvykle streamovat nové epizody pořadů den po jejich vysílání, ačkoli některé sítě mohou zpozdit vystoupení pořadu na Hulu až o týden nebo déle. Hulu je téměř jako mít DVR pro kabelovou televizi, aniž byste měli předplatné kabelové televize, a proto je oblíbený jak u kabelů, tak u kabelů. První úroveň předplatného Hulu je model podporovaný reklamou-to znamená, že budete dostávat reklamy na začátku a během show. Existuje služba vyšší úrovně, která eliminuje reklamy, a poskytuje vám tak nepřerušovaný zážitek ze sledování, jaký ve vysílané televizi nemůžete získat. Hulu má také balíček živé televize, který začíná na 40 $ měsíčně a může nahradit vaše kabelové předplatné.

Youtube

Obrazovka aplikace YouTube na iPadu

Když mluvíte o videu poskytovaném prostřednictvím webu, nemůžete vynechat YouTube. Abyste si však mohli užívat své oblíbené kanály YouTube, nemusíte spouštět webový prohlížeč. Pokud často streamujete videa z YouTube, měli byste si stáhnout aplikaci YouTube, která má přehledné rozhraní a poskytuje vám přístup ke všemu, co můžete na webu vidět. Milovat hudbu? Nenávidíte reklamy? Sledujete hodně YouTube? YouTube Red je služba předplatného, ​​která odstraní reklamy a poskytne bezplatné streamování hudby spolu s videi YouTube bez reklam a původním obsahem, který není dostupný pro zbytek YouTube.

FunnyOrDie.com

Obrazovka Funny or Die na iPadu

Nemusíte používat aplikaci, abyste na iPadu získali vynikající službu streamování videa, a FunnyOrDie.com to dokazuje. Stejnou skvělou komedii, kterou najdete na webových stránkách, lze snadno zobrazit na iPadu, a protože web podporuje video z iPadu, podporuje možnosti výstupu videa z iPadu prostřednictvím AirPlay. FunnyOrDie.com nabízí také HD verzi svých videí, takže pokud je streamujete do televize, budou vypadat fantasticky.

TED

Obrazovka aplikace TED na iPadu

V TED, kde se konají proslovy a prezentace těch nejzajímavějších lidí na světě, si každý najde to své. Od Stephena Hawkinga přes Steva Jobse po Tonyho Robbinse až po divy mladistvých chlapců hrajících bluegrass, TED je skvělá vzdělávací aplikace, která zkoumá širokou škálu témat do hloubky a pomáhá zjednodušit složité problémy.

Google Play

Aplikace Filmy a TV Google Play na iPadu

Google Play se může zdát jako zvláštní volba pro řadu aplikací pro streamování filmů pro iPad, ale pro ty, kteří přešli z Androidu a kteří již vytvořili knihovnu Google Play, je to aplikace, kterou musíte mít. Ve skutečnosti se mnoho uživatelů iPadů a iPhonů přestěhovalo z iTunes, aby si jako zdroj streamování zvolily služby velkého obsahu, jako je Amazon nebo Google. I když jste nikdy nevlastnili zařízení Android, je vybudování knihovny na Google Play životaschopnou možností při přechodu na streamování obsahu.

Kabelové sítě a televizní vysílání

Aplikace HBO Now na iPadu

Kromě prémiových služeb, jako jsou Netflix a Hulu, a bezplatných filmů z Crackle a bezplatného videa z míst, jako je YouTube a TED, si můžete také stáhnout aplikace pro vysílání a kabelové sítě, včetně ABC, CBS a NBC, stejně jako SyFy a ESPN. Tyto aplikace fungují nejlépe s kabelovým předplatným, které vám umožní přístup ke streamování nejnovějších epizod a (pro některé) dokonce k sledování živé televize prostřednictvím aplikace. Přihlášení pomocí účtu poskytovatele kabelových služeb vám umožní v zásadě používat vaše kabelové předplatné jako průchod pro podporované aplikace. S vysíláním a kabelovou televizí je televizní aplikace pro iPad skvělým pomocníkem. Může agregovat obsah z těchto aplikací, stejně jako ze streamovacích služeb předplatného, ​​jako jsou Hulu a Netflix, a dát tak veškerý svůj obsah na jedno místo, abyste mohli najít, co chcete sledovat dále, aniž byste museli při lovu otevírat každou jednotlivou streamovací aplikaci pro filmy a televizní pořady.

Kabelová televize přes internet

1625167659 228 Jak snizit kabel a zrusit kabel

Nejnovější trend v řezání kabelů nevylučuje výhody kabelové televize. Pokud je váš největší problém se samotnými kabelovými společnostmi nebo s dvouletými smlouvami, se kterými se snaží spojit zákazníky, může být pro vás dobrým řešením kabelové připojení přes internet. Tyto služby jsou přesně takové, jaké znějí: kabelová televize, která je poskytována prostřednictvím vaší internetové služby spíše než kabelové boxy a kabely potřebné od kabelové společnosti. Ještě lépe, jsou to služby z měsíce na měsíc, které vám umožňují kdykoli přestat bez sankcí. A většina nabízí „hubené“ balíčky, které pomohou snížit náklady na kabely.

  • Sling TV. Snad nejlevnější způsob, jak získat živou televizi bez poskytovatele kabelové televize, byl Sling TV jedním z prvních řešení kabelového připojení přes internet.
  • PlayStation Vue. Nenechte se zmást názvem. PlayStation Vue je k dispozici na celé řadě zařízení mimo konzolu PlayStation. Může to být také nejlepší celková služba kabelového připojení přes internet.
  • DirecTV nyní. Ano, zapojují se velcí chlapci. DirecTV Now je trochu hádanka. Web vám o tom řekne velmi málo. Rozhraní aplikací je přinejlepším matoucí. Pokud ale dokáže dohnat svoji satelitní službu, může skončit tak, že bude soutěžit s těmi nejlepšími ze skupiny.

Připojte svůj iPad k HDTV

IPad je skvělou přenosnou televizí, když si do něj nahrajete všechny tyto aplikace, ale co když je chcete sledovat na velkoplošné televizi? Existuje číslo. ze snadných způsobů, jak můžete zobrazit obrazovku iPadu na HDTV.