Skip to content

Rychlý přehled editoru videa YouTube

8 de Srpen de 2021
Youtube video editor 5bfc0c16c9e77c00262a986f

YouTube ukončilo editor videa v září 2017. Tyto informace zůstávají pro účely archivace. Před rokem 2017 YouTube nabízel vestavěný nástroj, který uživatelům umožňuje upravovat svá videa před jejich zveřejněním. Editor videa na YouTube byl jednoduchý a pohodlný, ale YouTube nakonec nástroj přestal používat, protože poskytoval pouze základní funkce. Zde je ohlédnutí za editorem videa na YouTube.

Možnosti editoru videa YouTube

Editor videa na YouTube usnadnil úpravu a remix vašich videí. Funkce úprav postrádaly jakékoli složité funkce a vy jste mohli upravovat pouze video nahrané na váš účet YouTube. Video editor YouTube měl omezený rozsah efektů a přechodů, včetně černobílého filtru, stabilizace obrazu, jasu a kontrastu. Přechody zahrnovaly obvyklé, jako crossfade a wipe, stejně jako srdce, hvězda a jack-o-lucerna.

Jednoduché online úpravy

Video editor YouTube přidal po svém představení další funkce. Původně jste mohli pouze oříznout klipy, uspořádat je do časové osy, vložit základní přechody a přidat zvukový doprovod. Editor nakonec umožnil uživatelům vytvářet více projektů a přidávat efekty, které mění vzhled videa. Editor YouTube zůstal jednoduchým nástrojem a někteří uživatelé ocenili jeho jednoduchost a rychlost, zpracování videí rychleji než jiné online video aplikace. Omezení editoru videa na YouTube nakonec vedlo k jeho zániku. Dnes mnoho výkonných a bezplatných editorů videa třetích stran pomáhá uživatelům YouTube vylepšovat a vylepšovat jejich videa.