Skip to content

Trendy Snapchat, o kterých byste měli vědět

13 de Červenec de 2021
GettyImages 1140608006 bd7e83fd1127480bae301b7d0fdb990f

Snapchat je aplikace pro rychlé zasílání zpráv a sociální sítě, která se odlišuje od konkurenčních aplikací, jako je Facebook, Twitter a Instagram. Je to jedna z nejpopulárnějších aplikací, které dnes používají dospívající a mladí dospělí, aby řekli svým přátelům, o co jim jde, a chatovali tam a zpět. Pokud nejste obeznámeni s Snapchatem, podívejte se na následující shrnutí a odkazy, abyste získali přehled o tom, jak skočit na některé z největších trendů Snapchat.

Začněte se Snapchatem

Nejprve si stáhněte nejnovější verzi Snapchatu, abyste měli jistotu, že máte všechny aktuální funkce. Po vytvoření účtu přidejte některé přátele ručně nebo skenováním jejich kódů snap. Pokud rádi sledujete příběhy, přidejte také několik velkých značek na Snapchat. Nyní je čas začít chatovat tam a zpět se svými přáteli pořizováním fotografií a videí nebo zveřejňováním fotografií a videozáznamů ve svém příběhu. Čím více budete snap s přáteli, tím vyšší bude vaše skóre Snapchat. Vaši nejlepší přátelé Snapchatu jsou přátelé, se kterými se nejvíce chytáte, což se může časem měnit podle toho, koho chytíte, a podle vaší frekvence přitahování. Čím více s nimi zacvaknete, tím více emodži a pruhů přátel uvidíte na kartě konverzací.

Využijte nejlepší funkce Snapchat

Jakmile začnete cvakat, nebudete chtít přestat. Nezapomeňte vyzkoušet selfie objektivy, které vašim snapům dodají kreativní nádech, a vyzkoušejte některé vtipné snapové nápady, díky kterým se vaši přátelé rozesmějí a nahlas. Přetažením přímo na objektivy se dostanete k Snappable hrám, které můžete hrát se svými přáteli. Některé objektivy mají zabudované hudební a zvukové efekty. Přesto můžete pořizovat videozáznamy s hudbou přehrávanou z telefonu. Můžete také přejetím prstem doleva nebo doprava před odesláním použít zábavné filtry. Ačkoli Snapchat byl navržen pro okamžité sdílení fotografií a videí, můžete nahrát uložené fotografie a videa a odeslat je jako snímky a uložit fotografie a videa dříve, než je odešlete pomocí funkce nazvané Paměti. A pokud po zhlédnutí snímek zavřete příliš rychle, můžete jej okamžitě přehrát a naposledy zkontrolovat. Chcete na Snapchatu získat více sociálních sítí? Uspořádejte skupinový videohovor s partou svých přátel prostřednictvím aplikace nebo použijte mapu pro zobrazení vaší polohy a prohlédněte si další veřejné snímky a příběhy od ostatních uživatelů v okolí.

Udržujte svoji bezpečnost a soukromí

Je důležité zajistit vaši bezpečnost a soukromí v sociální aplikaci, jako je Snapchat. Existují například důsledky pro ty, kteří pořizují snímky snímků, které dostávají. Možná budete litovat nedávno odeslaného snímku, takže v tomto případě možná budete chtít vědět, zda existuje něco, co můžete udělat, abyste odstranili snímek, který byl odeslán. Můžete také blokovat uživatele na Snapchatu, odblokovat je a zjistit, zda vás někdo nezablokoval. Snapchat neumožňuje a není možné změnit vaše uživatelské jméno z bezpečnostních důvodů. A už nemůžete Snapchat používat s aplikacemi třetích stran, i když to v minulosti bylo možné.

Vyzkoušejte několik alternativ Snapchat

Snapchat je skvělý, ale jiné aplikace mají podobné funkce. Podívejte se na těchto pět alternativ Snapchatu s filtry pro sledování obličeje rozšířit používání legračních obličejů.