Skip to content

Ušetřete peníze v iTunes pomocí možnosti „Complete My Album“

8 de Červenec de 2021
eb8a84dc33684b730412c0eb4bc78ff1 970 80 5afbba0c3037130037968faa

Nákup alba může být někdy doplňkem, když jste si již zakoupili několik skladeb od stejného umělce. Pokud již máte v knihovně iTunes skladby, které částečně tvoří hudební album umělců, nemusíte kupovat celou věc v iTunes Store, abyste sbírku dokončili. V iTunes existuje možnost s názvem „Complete My Album“, která by vám mohla ušetřit spoustu peněz. Tuto velmi užitečnou, ale často přehlíženou funkci lze použít k zakoupení zbývajících skladeb v albu, než k opětovnému zakoupení celé kolekce za vyšší celkovou cenu. Kromě úspory času na ručně vybíraných skladbách třešní za účelem dokončení vybraného alba se cena sníží tak, aby odrážela počet zbývajících skladeb. Ve srovnání s nákupem celého alba za běžnou maloobchodní cenu je tato možnost obvykle mnohem levnější. Pamatujte však, že ne všechna alba jsou nabízena tímto způsobem. Můžete také zjistit, že tato metoda není vždy tak nákladově efektivní jako nákup jednotlivých skladeb k dokončení alba. Stále je tedy nejlepší porovnat obě metody, abyste získali nejlepší nabídku.

Pokyny

„Complete My Album“ je k dispozici v Obchod v iTunes na vašem PC nebo Macu.

  1. Přihlaste se ke svému účtu Apple přes Účet> Přihlásit se … možnost v iTunes.

  2. Vstupte do Obchod v horní části iTunes.

  3. Vybrat Hudba z rozevírací nabídky v levém horním rohu programu.

  4. Vyhledejte HUDEBNÍ RYCHLÉ ODKAZY v pravé části iTunes a vyberte Vyplňte Moje album odkaz.

  5. Vyberte album ze seznamu na další stránce. Něco zde uvidíte, pouze pokud máte alba, která lze touto metodou dokončit.

  6. Použijte Koupit tlačítko pod obrázkem alba k dokončení alba. Porovnáním této ceny s cenou vedle uvidíte, co šetříte Běžná cena.

Album můžete také dokončit ze svého iPhonu, iPadu nebo iPodu touch prostřednictvím aplikace iTunes Store.

  1. Vyhledejte album v aplikaci iTunes Store, které chcete koupit se slevou.

  2. Klepněte na tlačítko, které představuje sníženou cenu. Budete vědět, že je snížena, pokud pod položkou uvidíte také vyšší cenu Vyplňte Moje album text.