Skip to content

Vyřešte problémy se zvukem na iPadu

16 de Srpen de 2021
shutterstock 468314327 sound problems 59849be56f53ba0011b54b91

Odstraňování problémů se zvukem na iPadu může být obtížné, protože jeden den můžete slyšet zvuk z jedné aplikace, ale další je ztlumen. Nebo možná používáte aplikaci na okamžik, otevřete jinou aplikaci a poté se vraťte k té první, abyste zjistili, že najednou už nevydává žádný zvuk. Tyto kroky pro řešení potíží upravují všechny aktuálně podporované iPady s jakoukoli podporovanou verzí iOS.

Jak opravit ztlumený iPad

Pokud jste se již pokusili restartovat iPad, ale zjistili jste, že to nepomohlo, a víte, že do konektoru pro sluchátka nejsou zapojeny žádné sluchátka, můžete vyzkoušet několik dalších věcí.

 1. Zrušte ztlumení iPadu: Vzhledem k tomu, že přímo ve snadno přístupném ovládacím centru je tlačítko pro ztlumení iPadu, je snadné pochopit, jak byste mohli omylem ztlumit iPad. Zvláštní je, že i při ztlumeném iPadu mohou některé aplikace stále vydávat hluk bez ohledu na toto nastavení.

  1. Otevřeno Kontrolní centrum. Pokud máte iPad bez Face ID, otevřete Control Center přejetím zespodu nahoru, ale pokud váš iPad Face ID má, potáhněte prstem dolů z pravého horního rohu.
  2. Hledejte tlačítko ztlumení. Je -li zvýrazněn, je ztlumený, pouhým klepnutím na iPad zrušíte ztlumení. Tlačítko ztlumení vypadá jako zvon (na některých iPadech může mít lomítko).
 2. Zvyšte hlasitost přímo v aplikaci: Je možné, že je hlasitost systému zvýšena a iPad není ztlumen, ale samotná aplikace potřebuje zvýšit hlasitost. K této závadě dochází, pokud používáte jednu aplikaci k přehrávání zvuků, ale poté otevřete jinou, která také vyžaduje zvuk, a poté se vrátíte k první.

  1. Otevřete aplikaci, která nevydává žádný hluk.
  2. Použijte zvýšit hlasitost tlačítko na strana iPadu zvýšíte hlasitost, ale nezapomeňte to udělat s otevřenou aplikací.

  Zvýšení hlasitosti v aplikaci na iPadu

 3. Zkontrolujte zvuk v nastavení aplikace: Většina aplikací pro videohry má vlastní ovládání hlasitosti, a když je tomu tak, obvykle vám umožní ztlumit zvuky hry nebo dokonce jen hudbu na pozadí. Je možné, že máte zapnuté jedno nebo obě z těchto nastavení, čímž aplikaci efektivně ztlumíte. Otevřete nastavení pro danou aplikaci (tj. Otevřete aplikaci a vyhledejte oblast „Nastavení“) a zjistěte, zda můžete zvuk znovu zapnout.

  Tlačítko hlasitosti v konkrétní aplikaci na iPadu

 4. Zkontrolujte boční spínač: Starší modely iPadů mají na straně vypínač, který může tablet ztlumit a zapnout. Přepínač je hned vedle ovládacích prvků hlasitosti, ale pokud neztlumí iPad, když jej přepnete, může být místo toho nakonfigurován tak, aby uzamkl orientaci obrazovky. Chování postranního přepínače iPadu je možné změnit v nastavení, pokud ho chcete použít k ztlumení nebo zapnutí zvuku iPadu.