Skip to content

Zábavné hry pro iPhone a iPad jako „The Room“ a „Myst“

12 de Červenec de 2021
the room 56cc7f225f9b5879cc590941

Je tu něco na překonání obrovské výzvy, která přidává úroveň vzrušení a pocit úspěchu, které se v běžnějších hrách prostě nevidí. To je důvod, proč Myst byl tak populární na počátku 90. let a proč Pokoj byl tak populární pro iPhone a iPad. Skvělá a náročná hra s několika tipy, jak překonat hádanky, Pokoj přinutil nás použít naši mysl k vyřešení hry. Prozkoumali jsme logické hry pro iPhone a iPad, abychom vám přinesli tento seznam skvělých her. Nejde však jen o výzvu, která tyto hry odlišuje. Je to také krása této hry. Je to soundtrack. Tyto malé dotyky odlišují hru. A přesto, stejně jako všechny hry podobné Myst a The Room, je hotovo, je hotovo. Naštěstí The Room vytvořila The Room 2 a The Room 3, ale pokud jste prošli pokračováním a hledáte další velkou výzvu, je zde několik skvělých logických her ke stažení.

realMyst: Free-Roaming Exploration

Můžeme také začít s volně se pohybující verzí kmotra všech skvělých logických her. The realMyst pokračování nejprodávanější hry 90. let bylo přetvořením originálu, který vás přivedl do světa 2D a umožnil vám prozkoumat ji v celé své kráse. Pokud jste milovali Pokoj a nikdy nehrál Myst, tohle je nutnost.

Machinarium: Nejlepší pro celkové zaměření

Screenshot z Machinarium.

Je to puzzle-dobrodružství splňující Wall-E. Tato zábavná hra vás přiměje hrát roli robota, který dokáže roztáhnout své tělo dohromady a protáhnout se, což vám umožní řešit jedinečné hádanky. Známý svou vysokou úrovní obtížnosti, není určen pro ty, kteří chtějí procházet hádankami a závratnými rychlostmi.

The Silent Age: Nejlepší pro cestování v čase

Screenshot z The Silent Age

Nenáročný Joe Instalatér se chystá na dobrodružství svého života … nebo možná dva životy. Tato dobrodružná hra, která cestuje v čase, vás posouvá tam a zpět v letech 1972 až 2012, kdy lidstvo vyhynulo. Pěkný zvrat v logické adventuře, tato opravdu zaklíná „současnost“ roku 1972.

Shadowmatic: Nejlepší kreativní logická hra

Screenshot z hry Shadowmatic.

Krásná hra, Shadowmatic bere Skrytý objekt hru a promění ji v hru typu make-the-object. Hra prochází řadou místností, z nichž každá má jiné osvětlení, a vyzývá vás k otáčení podivných tvarů visících uprostřed místnosti, aby vrhaly stíny do konkrétní podoby.

House of Da Vinci: Nejlepší pro krmení vaší potřeby pro „The Room“

Screenshot z House of Da Vinci

Dům Da Vinciho je asi tak blízko Pokoj a jeho pokračování, jak můžete získat, aniž by byl vyvinut Fireproof Games. Tenhle je pro ty, kteří se opravdu, opravdu nemohou dočkat dalšího Pokoj série. Ale i když se jedná zjevně o klon místnosti, nemýlejte si ho s tím, že byl levně vyvinut. Dům Da Vinciho je vysoce kvalitní hra, která určitě uspokojí vaši potřebu dobrého řešitele hádanek.

Agent A: Nejlepší pro pohodlné řešení hádanek

Screenshot agenta A

Řešitel hádanek, díky kterému se budete cítit jako v komiksové verzi filmu Jamese Bonda, Agent A nedělá příliš mnoho nového, ale téměř všechno dělá velmi dobře. Najdete tu stejnou základní mechaniku poklepávání a řešení s množstvím předmětů, vodítek a hádanek rozmístěných po domě.

Zařízení 6: Nejlepší příběhová linie v logické hře

Screenshot zařízení 6

Zařízení 6 přebírá klasické téma probuzení bez vzpomínek a mísí se s vysokými dávkami nostalgické textové hry spolu s mobilním světem obrázků a videí. Toto je dobře napsaný příběh, který vás přiměje k smíchu, když pomalu objevujete více o Anně, protagonistce problémů s pamětí.

Příběh Tiny Bang: Nejlepší pro rodinné aktivity Prázdná položka seznamu

Screenshot Tiny Bang Story

Krásná směs hry skrytých předmětů a obtížných hádanek, které jsou zabalené v kresleném kouzlu vhodném pro batole, je to perfektní hra, kterou si můžete zahrát s rodinou. Hádanky mohou být pro 8letého hráče příliš tvrdé, ale děti se mohou zapojit do zábavy tím, že pomohou odhalit některé kousky skládačky, které mohou snadno zapadnout do prostředí, zatímco dospělí si užijí náročnou hru.