Skip to content

10 nejlepších bezplatných plážových tapet z roku 2021

5 de Srpen de 2021
tropical beach wallpaper beach backgrounds 587fbb765f9b584db3241860

Ať už je zima nebo léto, dovolená na pláži je vždy klidným útěkem. Pokud nemůžete navštívit písečnou pláž osobně, ozdobte si stolní nebo mobilní zařízení jednou z těchto bezplatných tapet na pláž. Najděte více bezplatných tapet na pláž z nejlepších bezplatných webů s tapetami. Pokud chcete méně písku a více vody, prohlédněte si několik bezplatných tapet na oceán. Také vedeme seznam nejlepších letních tapet.

Pozadí tropické pláže na pláži

Toužíte po jasně modré vodě a bílém písku? Unikněte na tuto malebnou tropickou pláž. Stáhněte si toto pozadí pro svůj stolní monitor, duální monitory nebo mobilní zařízení.

Palm Beach od Desktop Nexus

Zdarma plážová tapeta s osamělou palmou sklánějící se nad pláží

Představte si, že hledáte stín z této nádherné palmy na bílé písečné pláži. Ještě lepší je, že Desktop Nexus automaticky detekuje rozlišení vašeho monitoru a poskytuje správnou velikost pro stahování.

Chci dovolenou od WallpaperStock

Zdarma plážová tapeta se dvěma prázdnými bílými židlemi na pláži

Tyto prázdné plážové židle volají vaše jméno. Stáhněte si zdarma tuto plážovou tapetu pro svůj monitor v rozlišení 1024×768 nebo 852×480. Vyberte si mobilní nebo titulní fotografii pro svůj profil smartphonu nebo sociálních médií.

Úžasný západ slunce od WallpaperStock

Zdarma plážová tapeta s oranžovým západem slunce s palmami nad pláží

Udělejte si relaxační chvilku pro sebe s tímto úžasným západem slunce na pláži. Stáhněte si tento obrázek v mnoha rozlišeních pro stolní počítače a mobilní zařízení nebo jej použijte jako titulní fotografii pro sociální média.

Pláž Ageeba Egypt od EskiPaper.com

Zdarma plážová tapeta s výhledem na jeskyni na pláž v Egyptě

Tato tapeta zobrazuje nádhernou pláž Ageeba v Egyptě z jedinečného vyhlídkového místa. Stáhněte si Ageeba Beach v původním rozlišení 1440 x 900 nebo si vyberte z několika dalších možností.

Barevné židle na WallpaperFX

Zdarma plážová tapeta s barevnými židlemi na bílé písečné pláži

Přijměte atmosféru letních prázdnin s touto kolekcí barevných židlí Adirondack. Vyberte si jednu z velikostí mobilních zařízení nebo standardní, širokoúhlé a rozlišení HD pro stolní počítač.

Plážový slunečník Sunset od společnosti Desktop Nexus

Zdarma plážová tapeta s červeným slunečníkem při západu slunce

Pokud milujete západy slunce na pláži, tento umělecký deštník zachycuje krásu jedinečným způsobem. Nechte práci na hledání nejlepšího rozlišení na Desktop Nexus, když si ji stáhnete na plochu.

Sand Ripples od WallpaperStock

Zdarma tapeta na plochu s vlnkami v plážovém písku před vodou

Pokud máte rádi trochu textury s vaší plážovou scénou, tato bezplatná tapeta s vlnkami v písku se hodí k účtu. Stáhněte si tuto bezplatnou plážovou tapetu v několika rozlišeních pro stolní a mobilní zařízení a použijte ji jako titulní fotografii pro weby sociálních médií.

Shell on the Sand od WallpaperStock

Zdarma plážová tapeta s detailním záběrem lastury ležící v hrubém písku

Přiveďte pláž k vám s tímto detailním záběrem mušle na písku. Vybírejte z různých velikostí, které fungují pro sociální média, mobilní zařízení a stolní počítače.

Ocean Beach při západu slunce od WallpaperStock

Zdarma plážová tapeta s pláží při západu slunce

Pokud milujete pulzující západy slunce a mraky, stáhněte si Ocean Beach at Sunset na plochu. Najděte mu domov i na jiných zařízeních, mimo jiné s dostupností v širokém rozlišení pro tablety, mobily a titulní fotografie.