Skip to content

Opravdu studenti Amazon Prime získají dobrou nabídku?

5 de Říjen de 2021
amazon prime students 59d27ea9af5d3a0011294386

Je to dobrý obchod? Sakra, ano! Zde je důvod. Vysoká škola je drahá. Když pracujete na titulu, vždy hledáte způsoby, jak ušetřit pár peněz. Koneckonců těch pár dolarů navíc může znamenat rozdíl mezi tím, když si k večeři dáte pizzu nebo nudle Ramen (opět). Amazon může být skvělý způsob, jak ušetřit peníze na věcech, jako jsou učebnice a školní potřeby, ale doprava může vážně snížit vaše úspory, pokud nejste členem Prime (Prime však není úplně zdarma). Amazon má však plán Prime Student, díky kterému je používání Prime pro studenty mnohem dostupnější, existuje také měsíční platební plán, takže za službu nemusíte vydělat spoustu peněz předem.

Kdo je způsobilý pro Amazon Prime Student?

Amazon Prime Student je k dispozici výhradně pro studenty vysokých škol a univerzit. Pokud chcete službu využívat, budete muset být zapsáni do školy pro vyšší vzdělání a mít buď e -mailovou adresu .edu, nebo jinou dokumentaci, která to dokazuje. Amazonská studentská sleva není k dispozici pro studenty středních škol nebo pro ty, kteří stále chodí na střední nebo základní školu.

Kolik stojí Amazon’s Prime Student?

Amazon Prime Student je k dispozici jako bezplatná 6měsíční zkušební verze, poté se můžete rozhodnout službu získat za 59 $ ročně, což odpovídá 4,92 $ měsíčně, nebo platit měsíčně. Měsíční poplatek je 6,49 USD, což je o něco dražší než platit za všechno najednou (při nákupu Prime za rok získáte 20% slevu). Pokud již máte účet Amazon Prime, než se zaregistrujete na Amazon Prime Student, Amazon vám vrátí peníze, které jste zaplatili za zbývající část vašeho stávajícího předplatného, ​​než vás zaregistruje do studentské verze programu. Studenti v Arizoně, Kalifornii, Floridě, Kentucky, Michiganu, New Jersey, New Yorku, Severní Karolíně, Ohiu, Pensylvánii, Tennessee, Texasu, Západní Virginii a Wisconsinu musí ze svého členství platit také daně.

Jaký je rozdíl mezi studentem a běžným účtem Amazon Prime?

Z velké části není žádný rozdíl mezi účtem Amazon Prime Student a tradičním účtem Amazon Prime. U obou typů účtů získáte bezplatnou dvoudenní dopravu, neomezené množství filmů a televizních pořadů, neomezené čtení na jakémkoli zařízení, neomezené úložiště fotografií a v některých oblastech bezplatné doručení do jednoho dne. Největší rozdíl mezi účtem Prime Student a tradičním účtem Prime je v podobě neomezeného streamování hudby. Účty předškolních studentů mohou za malý poplatek přidat neomezené streamování hudby přes Amazon Music Unlimited. Běžní členové Prime získají přístup ke 2 milionům skladeb bez reklam. Uživatelé zkušební verze Prime Student také ztratí přístup k výpůjční knihovně Kindle Owner’s a 20% slevu na plenky. Obrovská výhoda pro studenty Amazon Prime: S firmou můžete obchodovat s použitými učebnicemi a získat zpět až 80% jejich hodnoty. Tato hotovost přichází ve formě dárkové karty, ale můžete se otočit a použít tyto peníze na nákup dalších učebnic nebo dokonce na zaplacení měsíčního účtu Prime. Amazon také běžně nabízí speciální nabídky pro studenty na položky specifické pro vysoké školy, které by mohly být použity v koleji. Účty Prime Student také nelze sdílet s přáteli a rodinou. Tento je právě pro vás.

Kolikrát se můžete zaregistrovat?

Do Prime Student se můžete přihlásit tolikrát, kolikrát chcete, celkem až na čtyři roky. Pokud tedy získání diplomu trvá osm let, budete moci využít slevu Prime Student pouze na čtyři z nich (i když kdo ví, věci se mohou za pár let změnit). Chcete -li se zaregistrovat, budete potřebovat e -mailovou adresu .edu a budete muset sdělit Amazonu, kdy je váš očekávaný rok promoce. pokud z nějakého důvodu nemáte e -mailovou adresu .edu, Amazon také přijme následující formy identifikace prostřednictvím e -mailu:

  • Vaše studentské ID zobrazující aktuální termín nebo datum vypršení platnosti; pouze studentské číslo není platné
  • Váš přepis nebo seznam tříd pro aktuální termín s vaším jménem a názvem vaší školy
  • Vaše školné za aktuální termín s vaším jménem a jménem vaší školy
  • Oficiální akceptační dopis pro nadcházející termín (musí obsahovat datum imatrikulace)

Na konci vašich čtyř let vás Amazon automaticky převede na tradiční účet Amazon Prime.