Skip to content

Co byla hra Monster Milktruck aplikace Google Earth?

8 de Říjen de 2021
monxter milk truck 246686ec59be480da38bd8603246b29f

Monster Milktruck aplikace Google Earth byla rychlá a zábavná hra, která hráčům umožnila zabít trochu času a prozkoumat fantazii aplikace Google Earth. Proti této hře nebyl žádný předmět. Tlačítka prohlížeče jednoduše ovládala 3D kamion na mléko, když se přibližoval kolem aplikace Google Earth. Nákladní auto projelo přímo skrz 3D budovy, ale odrazilo se od hor a jiného terénu. Čas od času vyskočila z kamionu hlasová bublina s komentáři.

Jak hrát hru Monster Milktruck

Monster Milktruck byl původně napsán v roce 2008, aby předvedl možnosti aplikace Google Earth, ale tato verze již není společností Google podporována. Později se objevily další verze, například tato hra Monster Milktruck na blogu Google Earth. V prosinci 2015 však Google ukončil rozhraní Google Earth API, takže hra již není k dispozici.

Jak Monster Milktruck fungoval?

Hra vyžadovala stažení a instalaci aplikace Google Earth a pluginu. Stačilo použít tlačítka ke zrychlení a navigaci, například kliknutím na tlačítko plynu nebo vzad přejít dopředu nebo dozadu a levým a pravým tlačítkem řídit. Zadání cíle do vyhledávacího pole by vás tam okamžitě teleportovalo a existovaly předvolby, které by vás mohly jediným kliknutím vyvést na místa jako San Francisco, Whistler, Mount Everest, Tokio a Pismo.

Další hry a funkce aplikace Google Earth

Přestože Monster Milktruck již není k dispozici, v Google Earth můžete dělat i další zábavné věci. Jedním z příkladů je Google Earth Flight Simulator, kde letíte virtuálním letadlem přes Google Earth. Něco jiného, ​​co možná nevíte o Google Earth, je to, že to není fixováno jen na Zemi. Můžete dokonce prozkoumat Mars z Google Earth. Podívejte se na nejlepší místa k návštěvě v aplikaci Google Earth Street View, kde uvidíte další zábavné věci.