Skip to content

10 vtipných nápadů Snapchat, díky nimž budou všichni vaši přátelé LOL

5 de Červenec de 2021
funny snapchat ideas that will make all your friends lol 4065174 dbe7399b6b3f4095b1e1cbe019b32172

Rádi posíláte vtipná videa a fotografie ze Snapchatu, ale dochází vám skvělé nápady, které opravdu předvedou vaši kreativitu? Přichytávání stejných starých věcí začne být opravdu rychlé a pokud jste jedním z těch uživatelů Snapchatu, kteří se snaží udržet sérii, budete chtít věci zatřásat, aby to bylo zábavné a zajímavé! Zde je 10 nápadů, které si může kdokoli vzít a vytvořit si vlastní. Vaši přátelé budou pobaveni i ohromeni.

Pořiďte „ošklivá“ selfie s objektivy, které pokřiví váš obličej

Dobře, takže možná čočka květinové korunky je docela skvělá, a tak je to i s jinými čočkami člověka, které vyhlazují vaši pokožku, ale přiznejme si to – není příliš pravděpodobné, že by se někdo chichotal. Pokřivené čočky jsou místem, kde je skutečná zábava. Odložte svůj nejlepší selfie obličej a odstraňte všechny své nejistoty stranou, abyste mohli plně obejmout čočky, díky nimž budete vypadat bláznivě a ošklivě, na rozdíl od dokonalého. Použijte je k tomu, aby se váš obličej zkroutil a zkreslil do něčeho téměř nepoznatelného, ​​než zaskočí dobrý ve správném úhlu. Bonus vám ukáže, pokud k němu přidáte opravdu zábavný titulek.

Zapojte své domácí mazlíčky

Žena s selfie s velkým psem

Někteří lidé jsou opravdu naštvaní, když každou chvíli vytahujete telefon a snažíte se zachytit vše, co se děje. Naštěstí pro vás váš mazlíček neví, co je Snapchat, a pravděpodobně mu to bude jedno, pokud se jim příliš nedostanete do tváří. Můžete si pohrát s objektivy na svých mazlíčcích tak, že nejprve aktivujete přední fotoaparát a přidržíte obličej, aby se čočky zvedly, poté přepněte na zadní fotoaparát a pokuste se, aby aplikace rozpoznala rysy vašeho mazlíčka. Objektivy jsou pro domácí mazlíčky obtížné, ale je možné chytit dobrý. Snapchat má nyní čočky pro vaši kočku. Zkuste umístit obličej svého mazlíčka do fotoaparátu a aplikace automaticky detekuje jeho obličej a použije čočky vhodné pro kočky.

Go Nuts With Emojis (And Bitmojis Too)

3D hovínko emoji v misce s ovocem

Snapchat umožňuje umístit na svůj snímek jakékoli emodži, což vám dává příležitost kombinovat snímky s ještě více snímky. Můžete dokonce změnit velikost emodži tak, že jej přitisknete na obrazovku ukazováčkem a palcem a posunete prstem i palcem ven. Udělejte déšť s emotikony smíchem obličeje. Dejte si na hlavu obří šálek kávy. Dejte své kočce růžové rty. Možnosti jsou skutečně nekonečné. Snapchat podporuje integraci bitmoji, takže pokud máte vy i vaši přátelé vlastní malou bitmoji postavu, můžete ji přidat jako nálepku k vašim snímkům. A pokud odpovídáte příteli, který má integrované své bitmoji, uvidíte nálepky s oběma vašimi bitmoji postavami, které se spolu baví!

Vyprávějte příběh v sérii snímků

Několik verzí ženy pracující v celém jejím domě

To je ideální pro přidávání příspěvků do vaší sekce Můj příběh na Snapchatu. Jak se událost odehrává, zachyťte ji v sérii snímků a snažte se přehánět, co se děje. I ty nejprostější věci lze proměnit v komediální zlato. Přidejte titulky k popisu toho, co se děje, a přihoďte selfie nebo dvě, abyste ukázali svou reakci. Všechno, od chůze po ulici až po čištění zubů, se může zdát vtipné, když to přehrajete v několika okamžicích.

Předveďte své kreslící dovednosti

Osoba nakreslí dům na okně auta

Než Snapchat představil objektivy, museli jsme se všichni uchýlit k nástroji pro kreslení, aby byly naše snímky trochu kreativnější. Toto je nástroj, který budete chtít použít k rozpoutání svého vnitřního šílenství. I když výběr správných barev a přejetí prstu po obrazovce správným způsobem, který vše vyplní, může chvíli trvat, můžete si vážně vytvořit některá docela směšná mistrovská díla. Vaši přátelé by dokonce mohli pochybovat, proč vás Disney ještě nenajal na svůj další velký film.

Spárujte inspirativní fotografii s trapným titulkem

Barevný západ slunce

Fotografie uklidňujících západů slunce, jiskřivých městských krajin, písečných pláží, načechraných bílých mraků a svěžích zelených lesů jsou docela skvělé, ale jsou ještě lepší, když je pořídíte v mžiku a přidáte veselé titulky, které magii skutečně přeruší. Zadejte něco sarkastického, přehnaného, ​​trapného, ​​trochu strašidelného nebo zcela nesouvisejícího s obrázkem. Teď to bude opravdu inspirovat své přátele.

Swap obličeje s náhodnými neživými objekty

Žena s selfie s růžovým mrakem před hlavou

Musíte uznat, že čočka pro výměnu obličeje je docela skvělá. Ale je to ještě větší, když to uděláte s náhodnými objekty, které mají na sobě obrázky lidí nebo které jednoduše připomínají lidské tváře natolik dobře, aby je Snapchat dokázal rozpoznat. Vyzkoušejte si výměnu tváře s dámou Starbucks na šálku kávy, designem Spiderman na tričku vašeho bratříčka nebo ženou na tomto obraze v umělecké galerii, kterou navštěvujete. Pokud objekt vypadá, jako by mohl mít dvě oči, nos a ústa, proč nezkusit zjistit, jestli si jej Snapchat mýlí s obličejem? Kamkoli se podíváte, věci čekají na výměnu tváří!

Přichytávejte, co sledujete nebo čtete

Pár s světlý make-up vycházející z obrazovky počítače

Studujete kapitolu své učebnice pro školu? Sledujete něco dobrého na Netflixu? Přichyťte jej a přidejte své veselé myšlenky k obsahu s nepředvídatelným titulkem. Můžete dokonce vylepšit obrázky ve své knize nebo na obrazovce přidáním objektivů, kreseb nebo emodži. Jedná se o velmi kreativní způsob, jak dát svým přátelům vědět, co právě děláte.

Zacvakněte s objektivy „Vyzkoušejte to s přítelem“

Podnikatelé potřesení rukou se zvířecími maskami

Výměna obličeje je fantastická, ale čočky „Vyzkoušejte to s přítelem“ jsou stejně zábavné, zejména proto, že se mění každý den. Tyto čočky detekují dvě tváře a na ně dávají nepředvídatelné masky nebo efekty. Zapojte své BFF, svého partnera nebo dokonce svého mazlíčka. Můžete pořídit video, jak oba mluvíte a komunikujete, zatímco vaše tváře jsou zakryty těmito hloupými čočkami, aby bylo ještě zábavnější.

Pořizujte videa s pohyblivými emodži

Muž ležící na gauči s emodži před hlavou

Hádejte, co dalšího můžete dělat s emodži na Snapchatu? Pokud pořizujete video, můžete přidat emodži, přetáhnout je na místo, kam je chcete umístit, a poté je podržte, abyste je zajistili k pohybující se osobě, zvířeti nebo objektu ve videu. Když se osoba, zvíře nebo předmět pohybuje, emodži, které jste k němu právě připojili, se s ním budou pohybovat. To vyžaduje určitou praxi a ne vždy to funguje, ale když se to podaří, vypadá to docela zábavně.