Skip to content

11 nejlepších vyhledávačů práce

1 de Srpen de 2021
GettyImages 769719801 5aa61e90875db90037f2e7e9

Vyhledávače práce jsou specializované vyhledávače, které vám pomohou najít práci. Existuje několik různých typů vyhledávačů práce, takže zatímco jeden se může soustředit pouze na zaměstnání na plný nebo částečný úvazek, jiný může uvádět také online zaměstnání nebo zaměstnání pouze pro osoby se zdravotním postižením. Stránka pro hledání zaměstnání má obvykle několik pokročilých možností vyhledávání, takže můžete filtrovat nabídky práce podle věcí, jako je plat, vzdálenost od místa, kde žijete, úroveň zkušeností a další kritéria. Níže jsou uvedeny nejlepší vyhledávače práce na webu bez ohledu na to, jaký typ práce hledáte. Některé z těchto stránek práce pravděpodobně poznáte, protože jsou online opravdu dlouho, ale doufejme, že pro vás bude několik novinek, které vám mohou pomoci při hledání práce.

Monster.com

Co se nám líbí

 • Přihlaste se k odběru upozornění na práci.
 • Hledejte všechny práce na libovolném místě.
 • Dobrá viditelnost s náboráři.
 • Umožňuje zveřejnit váš životopis online.

Co se nám nelíbí

 • Mnoho nevyžádaných příspěvků od temných náborářů.
 • Obecně slabá správnost webu a jeho obsahu.

Monster.com je jedním z nejstarších vyhledávačů práce na webu. I když část jeho užitečnosti byla v průběhu let snížena kvůli nedostatku dobrého filtrování a příliš mnoha příspěvků od spamových náborářů, stále je to důležitý web, na kterém lze provádět hledání zaměstnání. Hledání práce Monster můžete zúžit podle umístění, klíčových slov a zaměstnavatele. Existuje také spousta doplňků pro hledání zaměstnání, jako jsou desky pro vytváření sítí, upozornění na hledání zaměstnání a online zveřejňování životopisů. Zaměstnavatelé mohou také použít Monster.com k vyhledání zaměstnanců za nominální poplatek, což je užitečný nástroj pro ty, kteří chtějí rozšířit svůj náborový repertoár, najít nového zaměstnance na plný úvazek nebo na smlouvu, nebo shromáždit skupinu potenciálních uchazečů o nadcházející pozici.

Vskutku

Web pro hledání zaměstnání Indeed.com

Co se nám líbí

 • Bonusové funkce, pokud potřebujete vytvořit životopis od začátku.
 • Dobrá expozice náborářům po celé zemi.
 • Hloubka v některých specializovaných odvětvích přináší hodnotu pro některé uživatele.

Co se nám nelíbí

 • Poměrně konzervativní design a funkčnost.
 • E -mailová upozornění mohou být zdrcující, pokud nejsou pečlivě upravena.

Indeed.com je spolehlivý vyhledávač zaměstnání s možností sestavit životopis a odeslat jej na místě pro vyhledávání klíčových slov, zaměstnání, mezer a dalších údajů zaměstnavatelem. Mezi další pozoruhodné funkce patří možnost filtrovat úlohy podle odhadu platu a schopnost provádět vysoce pokročilá vyhledávání. Tato stránka práce odhaluje širokou škálu úloh a oborů, které byste ve většině podobných vyhledávačů běžně nenašli, a dělají dobrou práci, aby jejich funkce hledání byly co nejsnadněji použitelné. Můžete například vyhledávat stáže a dočasná zaměstnání, pokud vás to zajímá, nebo smlouvu, plný úvazek atd. Pro ještě více možností použijte stránku Pokročilé vyhledávání Indeed. Skutečně usnadňuje sledování úkolů, o které jste se ucházejí; vše, co musíte udělat, je vytvořit si účet (je to zdarma) a každá práce, o kterou jste se ucházejí prostřednictvím Indeed.com nebo o kterou jste právě projevili zájem, bude uložena do vašeho profilu. Chcete -li zůstat informováni o pracovních příležitostech, které vás zajímají, můžete se přihlásit k odběru upozornění na zaměstnání prostřednictvím e -mailu (denní nebo týdenní upozornění) a dokonce je nastavit pro určitá klíčová slova a konkrétní umístění.

USA Úkoly

USAJobs vyhledávač

Co se nám líbí

 • Zaměřte se na práci u federální vlády.
 • Vynikající transparentnost konkrétních požadavků na práci.
 • Několik užitečných filtrů, včetně jednoho pro plat.

Co se nám nelíbí

 • Nepomáhá překládat někdy matoucí jazyk a hierarchie federálního systému.
 • Neexistuje žádný skutečný pocit, zda aplikace půjde kamkoli; je to jen vyhledávací stránka.

USAjobs považujte za svou bránu do obrovského světa vládních pracovních míst v USA. Každý příspěvek je extrémně podrobný, abyste přesně věděli, co by tato práce obnášela, jaké požadavky vyžaduje, jaké výhody a další. Hledání práce můžete zúžit podle klíčového slova, cesty náboru (ozbrojené síly, federální zaměstnanec, vedoucí pracovníci atd.), Platu, místa, pracovního plánu, prověrky a procenta cestování. Stejně jako mnoho jiných vyhledávačů práce si můžete vytvořit uživatelský účet (zdarma), aby byl proces podávání žádostí o vládní zakázky extrémně efektivní a snadný.

Kariérista

Vyhledávač zaměstnání CareerBuilder

Co se nám líbí

 • Velká komunita se slušnou mezinárodní expozicí.
 • Další zdroje, které uchazečům o zaměstnání pomohou naučit se a najít nápady pro kariéru.
 • Podporuje obnovení nahrávání.

Co se nám nelíbí

 • Model „Budujte si kariéru“ není dobře optimalizován pro lidi, kteří si jen chtějí najít práci bez dalších zvonků a píšťal.
 • Ne vždy je to nejlepší web pro výkonné náboráře.

CareerBuilder nabízí uchazečům o zaměstnání možnost najít si práci, zaslat životopis, vytvářet upozornění na pracovní místa, získávat pracovní rady a pracovní zdroje, vyhledávat veletrhy práce a mnoho dalšího. Miliony unikátních návštěvníků používají CareerBuilder k hledání nových pracovních míst a získávání kariérních rad. Jedná se o skutečně masivní vyhledávač zaměstnání, který nabízí spoustu dobrých zdrojů pro každého, kdo hledá práci; obzvláště oceňujeme seznam komunit hledajících práci. Po spuštění počátečního hledání práce můžete filtrovat výsledky podle typu úlohy, data zveřejnění, výplaty a podle toho, zda je podporována funkce „Snadné použití“ či nikoli, což je způsob, jak se o práci ucházet během několika sekund .

Kostky

Kostky hledání práce stránky

Co se nám líbí

 • Důraz na technologii.
 • Snadno použitelný web.
 • Pomáhá vám najít práci z domova.

Co se nám nelíbí

 • V některých oblastech dominuje hrstka agentur dočasných zaměstnanců.
 • Pouze aplikace; není plnohodnotným portálem pracovních míst.

Dice.com je vyhledávač zaměstnání zaměřený pouze na hledání technologických zakázek a má desítky tisíc záznamů. Nabízí cílený specializovaný prostor pro nalezení přesně té technologické pozice, kterou byste mohli hledat. Jednou z nejatraktivnějších funkcí, které kostky nabízejí, je schopnost procházet extrémně specializované technologické pozice, což vám dává příležitost najít specializovaná technická zaměstnání, která jsou někdy v jiných vyhledávačích zaměstnání nepolapitelná. Něco jiného jedinečného na používání Dice.com k nalezení práce online je to, že podporuje filtr práce z domova pro snadné hledání pouze online zaměstnání.

Jednoduše najatý

Jednoduše najatý vyhledávač zaměstnání

Co se nám líbí

 • Inovativní algoritmus sazby za práci na povrch příležitostí, které si zamilujete.
 • Dobrá lokalizace.

Co se nám nelíbí

 • Není to prvotřídní cílové místo pro náborové pracovníky nejvyšší úrovně.
 • Tréninkový algoritmus může potlačit některé potenciálně zajímavé příležitosti.

SimplyHired také nabízí velmi jedinečnou zkušenost s hledáním práce: procvičíte si pracovní místo hodnocením zakázek, které vás zajímají. SimplyHired vám také umožňuje vyhledávat platy, přidávat pracovní místa na mapu práce, vytvářet si vlastní životopis a prohlížet si docela podrobné profily různých společnosti. Pokud hledáte dobrý vyhledávač zaměstnání, který se zaměřuje na místní nabídky práce, může být SimplyHired dobrou volbou. Můžete procházet podle města, PSČ nebo státu a najít práci, která by pro vás mohla být to pravé. Jedinou jedinečnou možností, kterou na tomto pracovišti najdete, je filtrování seznamu zakázek tak, aby byly nalezeny pouze zakázky. Samozřejmě zde existují také typické filtry typů pracovních míst, například hledání zaměstnání na částečný úvazek, práce na dohodu, práce na plný úvazek atd.

LinkedIn

Vyhledávač práce na LinkedIn

Co se nám líbí

 • Silné vazby na profesionální síť.
 • Aplikace na jedno kliknutí.
 • Některé výpisy ukazují, kolik dalších žadatelů v současné době existuje.
 • Obrovské množství možností filtrování.

Co se nám nelíbí

 • Otevření vašeho profilu náborářům může váš profil zobrazit náborářům ve vašem aktuálním zaměstnání.

LinkedIn.com spojuje to nejlepší ze dvou světů: schopnost vyhledávat práce na internetu pomocí svého vyhledávače zaměstnání a možnost navázat kontakt s podobně smýšlejícími přáteli a jednotlivci, aby se prohloubilo hledání zaměstnání. Nabídky práce na LinkedIn jsou nejvyšší kvality, a pokud jste v kontaktu s někým, kdo o této konkrétní práci již ví, máte cestu, než vůbec odevzdáte svůj životopis. Jen si vytvořte vynikající profil na LinkedIn. Když se pokusíte najít práci na LinkedIn, máte možnost použít širokou škálu filtrů. Patří sem datum zveřejnění, snadná aplikace, typ práce, umístění, společnost, průmysl, pracovní funkce, seznamy s méně než 10 uchazeči, dojíždění (například vzdálená práce), titul, výhody a úroveň zkušeností.

Skleněné dveře

Stránka pro vyhledávání zaměstnání Glassdoor

Co se nám líbí

 • Přečtěte si recenze a hodnocení společnosti.
 • Najděte zaměstnání po celém světě.
 • Užitečné možnosti filtrování.
 • Podrobná upozornění na práci/společnost.

Co se nám nelíbí

 • Spousta doplňků, což by mohlo být zdrcující.

Charakteristickým rysem webu pro hledání zaměstnání Glassdoor je jeho cíl zvýšit transparentnost pracoviště. Kromě milionů pracovních nabídek jsou zde recenze společností, hodnocení generálních ředitelů, recenze na pohovory a otázky a další pohledy na společnosti nabízející práce, které zde najdete. Glassdoor je mezinárodní vyhledávač zaměstnání, takže můžete najít práci ve Spojených státech, ale také v Kanadě, Mexiku, Brazílii, Francii, Austrálii a na dalších místech. Za zmínku stojí dvě speciální možnosti filtrování: vstupní úroveň a učeň/praktikant; většina vyhledávačů zaměstnání ty nenabízí. Seznam zakázek můžete filtrovat také podle hodnocení společnosti, odvětví, pracovních funkcí, velikosti společnosti a dalších. K dispozici jsou také typické možnosti filtrování, jako je datum zveřejnění, plat a vzdálenost. Pokud vás zajímá práce na dálku, Glassdoor je vhodný i pro hledání online zaměstnání. Stačí vybrat WFH nebo Remote z části filtrování.

Zádrhel

Zachyťte práci

Co se nám líbí

 • Přehledný a jednoduchý design webových stránek.
 • Unikátní možnosti filtrování.

Co se nám nelíbí

 • Na některých pracovištích byly nalezeny chybějící funkce.
 • Vyžaduje, aby se uživatelský účet mohl vztahovat na úlohy.

Snag je jedním z nejlepších míst pro hledání práce pro mládež. Tento vyhledávač úloh má a Teen filtrovat, abyste si mohli být jisti, že všechny výsledky přijímají mladší lidi. Na tomto webu nemusíte ani zadávat hledaný výraz; stačí si vybrat filtr pro teenagery a jakýkoli jiný, který chcete, například vzdálenost nebo průmysl, a poté projít všechny práce pro mládež. Snag samozřejmě najde práci i pro jiné věkové kategorie. K dispozici je naléhavě přijímací filtr, jeden pro aplikace s 1 kliknutím a další pro sezónní, částečný nebo plný úvazek. Všechny úlohy v seznamu lze také seřadit podle těch, které byly přidány naposledy, a zvýšit tak své šance na to, že se stanete prvním uchazečem a přistanete na zakázku.

Craigslist

Craigslist vyhledávač zaměstnání

Co se nám líbí

 • Skvělé pro hledání místních zvláštních zakázek.

Co se nám nelíbí

 • Žádné prověřování podání.
 • Nudný design webových stránek.

Na Craigslistu jsou nejrůznější zajímavé práce. Najděte své město a podívejte se do Pracovní místa sekci se seznamem místních zakázek. Existuje zde mnoho kategorií zaměstnání, včetně vzdělávání, marketingu, státní správy, dopravy, médií, administrativy, kanceláře, technické podpory a dalších. Můžete také nastavit různé kanály RSS, které se týkají jakékoli práce, kterou byste mohli hledat, na jakémkoli místě. Práce na Craigslistu mohou být podvody, buďte proto opatrní a při odpovídání na nabídky práce používejte zdravý rozum.

schopnosti ÚLOHY

web pro vyhledávání práce schopnostíJOBS

Co se nám líbí

 • Specializováno pro osoby se zdravotním postižením.
 • Zaměstnavatelé vás mohou najít, pokud zveřejníte svůj životopis.
 • Podporuje upozornění na úlohy.

Co se nám nelíbí

 • Před zobrazením úloh si musíte vytvořit uživatelský účet.

abilityJOBS je pracovní místo pro osoby se zdravotním postižením. Ve skutečnosti tvrdí, že je pouze vyhledávač práce, kde 100 procent nabídek pochází od zaměstnavatelů, kteří aktivně hledají pouze osoby se zdravotním postižením. Stejně jako většina těchto špičkových pracovních míst může schopnostJOBS třídit seznam zakázek podle pozice, společnosti, umístění a data zveřejnění. Seznam úkolů můžete také filtrovat podle funkce, odvětví, typu úlohy, stavu a mil (až 100) z libovolného PSČ. Toto je další vyhledávač zaměstnání s jedinečnými filtry typu zaměstnání. Kromě běžných filtrů pro práci na plný/částečný úvazek, smluvní zaměstnání atd. Si můžete vybrat dočasně najímané nebo dobrovolně vyhledávající takto označené zaměstnání.