Skip to content

12 nejlepších bezplatných letních tapet z roku 2021

9 de Srpen de 2021
woman using laptop on diving board at poolside 468840349 58d553785f9b584683dfa24c

Letní tapeta je skvělý způsob, jak si letní zábavu přinést přímo do počítače nebo smartphonu. Tyto bezplatné letní tapety nabízejí příjemný útěk během několika sekund. Když chcete nové zobrazení, najděte si svého oblíbeného a změňte si tapetu na počítači s jinou scénou. Hledáte pro svůj desktop více rozmanitosti? Procházejte tyto nádherné oceánské tapety, plážové tapety a další scény ze stránek s bezplatnými tapetami.

Pole slunečnic od DesktopNexus

Jen málo květin zachytí letní sezónu lépe než slunečnice. Užijte si tento sezónní pohled na západ slunce nad polem těchto veselých květů. Stáhněte si tuto letní tapetu pro svůj standardní nebo širokoúhlý monitor nebo mobilní zařízení.

Miluji léto od VladStudio

Zblízka zelené trávy pro pozadí plochy

Tento detailní záběr na zelenou trávu přináší energii léta přímo na vaši obrazovku. Tuto bezplatnou letní tapetu si můžete stáhnout v různých velikostech pro svůj stolní počítač a mobilní zařízení.

Léto na pláži z tapety Abyss

Pozadí plochy se slovem „léto“ napsané v písku

Tato veselá letní tapeta mluví za vše s nápisem „Summer“ v písku. Přineste tuto letní plážovou scénu do svého počítače nebo mobilního zařízení. Vybírejte z mnoha rozlišení, jako jsou tablety, širokoúhlé obrazovky a 2 v 1.

Butterfly Sunshine od DesktopNexus

Pozadí plochy s barevným motýlem na žlutém květu

Krásný modrý a oranžový motýl sedí na slunečnici v této letní tapetě. Toto pozadí plochy můžete získat pro svůj celoobrazovkový nebo širokoúhlý počítačový monitor i pro svůj mobilní telefon.

Bora Bora od WallpaperStock

Tapeta na plochu s plážovou scénou na Bora Bora

Nic nevypovídá o letním útěku, jako je tato malebná tapeta pláže na Bora Bora. Získejte toto malebné pozadí v rozlišení 1024×768, 1152×864, 1280×1024 nebo 1600×1200. Můžete se také rozhodnout pro širokoúhlé, HD a mobilní velikosti.

Barevné pantofle od WallpaperStock

Tapeta na plochu zobrazující žabky na molu u vody

Pokud milujete letní koupání, vodu v této tapetě u bazénu prakticky ucítíte. Stáhněte si toto bezplatné pozadí v různých velikostech pro svůj širokoúhlý monitor, mobilní zařízení nebo standardní displej.

Summerclouds od DJMattRicks

Tapeta na plochu zobrazující jasně zelené pole a modrou oblohu

Tento úžasný design krajiny dělá jasný letní den na dosah, ať jste kdekoli. Získejte tuto letní tapetu v různých rozlišeních na plochu, včetně 1024×768, 1280×960, 1280×1024 nebo 1600×1200.

Ice Lemon od WallpaperStock

Pozadí tapety plátek citronu zmrazené v kostce ledu

Potřebujete se ochladit? Najděte osvěžení na tomto uměleckém obrázku citronu zmrazeného v kostce ledu – jen čekejte na ledový čaj. Stáhněte si tuto bezplatnou letní tapetu v HD kvalitě pro displeje s rozlišením 852×480, 1280×720, 1366×768 nebo 1920×1080.

Summer Ladybug od Wallpaper Cave

Tapeta na plochu scéna Lady brouk lezení stéblo trávy

Přiveďte přírodu do interiéru s touto letní tapetou s roztomilou beruškou šplhající po stéblu trávy. Toto pozadí je k dispozici v jedné velikosti (2880 x 1800) a je nejvhodnější pro monitor počítače.

Heart Island od Wallpaper Abyss

Pozadí plochy rychlého člunu směřovalo k ostrovu ve tvaru srdce

Pokud hledáte zasněnou letní tapetu, zvažte tento nádherný horní ostrov ostrova ve tvaru srdce. Unikněte do ráje se správnou verzí pro vaše zařízení. Tato bezplatná letní tapeta je dodávána v originálních, oříznutých nebo natažených verzích, které se hodí pro různé displeje.

Butterfly Fantasy od Wallpaper Cave

Motýlí fantasy tapeta

Tato tapeta motýla podporuje denní snění. Nechte svou mysl bloudit s touto náladovou scénou motýlů, květin a slunečního svitu. Stáhněte si tuto letní tapetu pro displeje s rozlišením 1920×1080.

Zimní letní tapeta od Wallhaven

Zimní letní tapeta

Nemůžete se rozhodnout, zda se vám více líbí zimní tapety nebo letní tapety? Mají obojí s tímto designem dvou sezón. I když tato tapeta přichází v jedné velikosti (2560 x 1600), můžete ji upravit. Použijte Stažení oříznutí a měřítka nástroj k získání verze, která pro váš monitor funguje nejlépe.