Skip to content

13 nejlepších tapet na Den díkůvzdání

15 de Srpen de 2021
girl with computer during fall 495908462 59834d84845b3400119d374c

Co změnit pozadí na počítači nebo telefonu, aby odpovídalo sezóně? Zde je náš seznam nejlepších tapet na Den díkůvzdání převzatých z nejlepších bezplatných webů s tapetami. Můžete najít motivy pozadí pro každou sezónu, včetně bezplatných podzimních tapet a tapet na Halloween.

Apple Harvest Pie od WallpaperStock

Tato tapeta na zalévání díkůvzdání předvádí jablečný koláč a jablka připravená k jídlu po krůtě. Tuto bezplatnou tapetu na Den díkůvzdání si můžete stáhnout v několika velikostech pro svůj normální, širokoúhlý nebo HD monitor.

Sůl a pepř na Den díkůvzdání od Hannabearra

Tapeta na Den díkůvzdání soli a pepře

Sůl oblečená jako krůta a Pepper oblečená jako dýňový koláč. Jak je to roztomilé? Tuto tapetu na Den díkůvzdání je možné stáhnout pouze v jedné velikosti. Přesto lze snadno změnit velikost ve volném online grafickém programu.

Tapeta díkůvzdání Turecko od BrowCo

Díkůvzdání Turecko tapeta zdarma

Tato tapeta na Den díkůvzdání obsahuje krocana a několik krásných podzimních stromů s oranžovými, žlutými, červenými a zelenými barvami. Je k dispozici ke stažení pouze v jedné velikosti: 1600 x 1200.

Den díkůvzdání od WallpaperStock

Den díkůvzdání tapeta zdarma

Sbírka tykev a kukuřice zdobí farmářský stůl v této tapetě na Den díkůvzdání. Stáhněte si tuto bezplatnou tapetu na Den díkůvzdání pro svůj normální, širokoúhlý nebo HD počítačový monitor.

Díkůvzdání dýně od Desktop Nexus

Díkůvzdání dýně zdarma tapeta

Několik barevných dýní, žaludů a padajících listů zdobí středobod stolu na Den díkůvzdání v této tapetě. Nejlepší na tom je, že se automaticky zmenšuje nebo rozšiřuje, aby odpovídal vašemu pozadí.

Šťastné Díkůvzdání od Desktop Nexus

Šťastná tapeta na Den díkůvzdání

Tato krásná scéna zahrnuje padající listí, oranžové dýně, pole zlata a útulný domov, který je středem této tapety na Den díkůvzdání. Tuto bezplatnou tapetu na Den díkůvzdání si můžete stáhnout pro svůj širokoúhlý monitor počítače.

Rodinná tapeta na Den díkůvzdání od Alpha Coders

Rodinná tapeta na Den díkůvzdání zdarma

Pokud potřebujete na Den díkůvzdání odlehčit atmosféru místnosti, nechte na obrazovce počítače předvést tuto perfektně zachycenou ilustraci rodinného jídla na Den díkůvzdání. Existuje několik rozlišení, ze kterých si můžete vybrat ručně, a můžete zadat velikost, abyste získali vlastní tapetu.

Den díkůvzdání od Desktop Nexus

Šťastná díkůvzdání zdarma tapeta

Zlatá slunečnice připravuje půdu pro tuto veselou tapetu na Den díkůvzdání. Tuto bezplatnou tapetu si můžete stáhnout, aby vyhovovala standardním počítačovým monitorům. Když otevřete stránku pro stahování, změní se velikost vašeho monitoru.

První díkůvzdání od WallpaperStock

Tapeta První díkůvzdání

Tato tapeta je obrazem prvního díkůvzdání, kde poutníci a domorodí Američané sdíleli své první společné jídlo. Tuto bezplatnou tapetu na Den díkůvzdání si můžete stáhnout v normálním, širokém a HD rozlišení pro titulní fotografie svého počítače, tabletu, mobilního telefonu nebo sociálních médií.

Indická kukuřice z WallpaperStock

Tapeta na díkůvzdání kukuřice

Tři klasy indické kukuřice a několik šišek jsou středem pozornosti této tapety na Den díkůvzdání oslavující sklizeň. Tuto bezplatnou tapetu lze stáhnout v normálním, širokém a HD rozlišení pro váš počítač nebo tablet, stejně jako tapetu pro váš telefon nebo titulní fotografie sociálních médií.

Šťastné díkůvzdání z počítače Nexus

Šťastná tapeta na Den díkůvzdání

Zde je další tapeta na Den díkůvzdání ze stolního počítače Nexus, která obsahuje podzimní listí, dýně a zeleninu s názvem „Šťastné díkůvzdání“. Tato tapeta na Den díkůvzdání bude automaticky přizpůsobena velikosti obrazovky, na které ji otevřete, takže se nemusíte starat o to, jaké rozlišení na stránce pro stahování zvolit.

Tapeta Scarecrow by Hip

Strašák Díkůvzdání tapeta

Tato tapeta na Den díkůvzdání se zaměřuje na zábavný obrázek spousty strašáků, kteří jsou tak roztomilí, že víte, že nebudou dělat dobrou práci a vyděsit ty vrány. Tuto tapetu na Den díkůvzdání si můžete stáhnout v rozlišení 1440 x 900 nebo 1366 x 768 pro stolní počítače.

Tapeta na pozadí díkůvzdání od HipWallpaper

Otevřete pozadí zdarma tapetu díkůvzdání

Pokud chcete vidět ikony na ploše i s nainstalovanou tapetou, bude se vám líbit toto pozadí díkůvzdání, které je uprostřed otevřené a ve spodní části má listy obklopující obrazovku a dýně. Tato tapeta na Den díkůvzdání je k dispozici v původním rozlišení 1031 x 768.