Skip to content

4 nejlepší bezplatné editory videa pro YouTube v roce 2021

6 de Červenec de 2021
editing 5c8a53d446e0fb0001336621

Bez solidního editoru videí YouTube budete mít potíže s hlubokými úpravami svých videí. Se základními úpravami, které YouTube poskytuje, vám to může vyjít, ale u některých projektů je třeba přísnější zacházení. Naštěstí existuje spousta alternativních aplikací pro úpravy pro YouTube. Mezi veškerým softwarem pro střih videa existuje mnoho bezplatné a v rámci nich jsou programy, které jsou skvělé zejména pro úpravy videí YouTube. K dispozici jsou editory pro všechny platformy: Windows, Mac, iOS, Android a další. Tyto programy vám umožňují dělat ve videích nejrůznější věci: přidávat text, připojovat klipy, překrývat filtry, vytvářet efekty zeslabení, importovat hudbu, mazat nechtěné části videa, zobrazovat vodoznak, spouštět makra a mnoho dalšího.

HitFilm Express: bezplatný editor videa, který můžete upgradovat

Co se nám líbí

 • Přehledné uživatelské rozhraní.
 • Spousta přizpůsobitelných možností.
 • Aktualizace často s vylepšeními / funkcemi.

Co se nám nelíbí

 • Stahování velkého instalačního souboru může chvíli trvat.
 • Vysoké systémové požadavky.
 • Mnoho funkcí musí být zakoupeno prostřednictvím doplňků.

HitFilm Express má spoustu funkcí, které si každý YouTuber zamiluje. Některé z pokročilejších funkcí, jako je chroma klíč a obraz v obraze, vás budou stát, ale mají slušnou cenu. Navíc si s tímto bezplatným editorem videa na YouTube můžete ještě hodně oblíbit, i když si doplněk nikdy nekoupíte. Mezi nejlepší funkce HitFilms Express patří schopnost automatického ukládání tak často, jak každou minutu, desítky klávesových zkratek, barevné štítky (pro 3D efekty, text, modely, kompozitní snímky, obrázky atd.) A možnost ořízněte klip a animujte jej, abyste určili, která část je viditelná. Můžete také nastavit vlastní maximální úroveň zpět, získat přístup k několika výchozím možnostem šablony včetně 1080p Full HD, mixujte a vyvážte zvuk, pomocí užitečného nástroje pro výběr uchopte vše před nebo po přehrávací hlavě a přidejte neomezené video a zvukové stopy. Tento bezplatný editor videa pro YouTube můžete použít v 64bitových verzích Windows 10 a Windows 8, stejně jako v macOS 10.13 High Sierra a novějších. Než si můžete stáhnout software, musíte si u FXhome vytvořit uživatelský účet a poté se přihlásit pomocí stejného účtu, abyste našli odkaz pro stažení a nakonec aktivovali program.

Clipchamp: Online editor YouTube pro jednoduché projekty

Screenshot z online editoru videí YouTube Clipchamp

Co se nám líbí

 • Žádné stahování softwaru.
 • Rychlý proces registrace.
 • Intuitivní úpravy.
 • Zdarma video a audio soubory k použití.

Co se nám nelíbí

 • Exportuje se pouze do formátu 480p.
 • Některé možnosti, které vidíte, nejsou zdarma.

Clipchamp vás pokryje, pokud vás zajímá pouze rychlý editor pro vaše video z YouTube. Žije zcela online, takže není nutné stahovat žádný software. Navíc to nemůže být jednodušší. Tento bezplatný editor videa pro videa YouTube nebude produkovat videa ve vysokém rozlišení, ale exportuje se do formátu MP4 a přijímá zvuk, video a obrázky. Umožňuje vám také vytvářet hlasové komentáře pouhým zadáváním textu, změnou rychlosti libovolného videoklipu, změnou velikosti nebo oříznutím videí, aby se vešly na obrazovku, otáčet a převracet videa, vybírat z přibližně tuctu filtrů, prolínat a oddalovat jakýkoli video / audio soubor a používat přechody mezi soubory. Obsah do videa můžete přidat nahráním souborů na web Clipchamp z telefonu nebo počítače, importem z Boxu nebo Disku Google nebo nahráváním obrazovky nebo webové kamery. Přetáhněte je na časovou osu, uspořádejte soubory a vyřízněte, co nepotřebujete. Protože je tento editor YouTube pouze online, pracuje se všemi operačními systémy. Můžete se přihlásit pomocí své e-mailové adresy nebo účtu Google nebo Facebook.

Lightworks: Snadno použitelný editor videa z YouTube

Lightworks video editor

Co se nám líbí

 • Nahrávejte přímo na YouTube.
 • Pokračujte v úpravách při vykreslování nebo exportu.
 • Zdarma videonávody.

Co se nám nelíbí

 • Nelze exportovat do UHD 4K.
 • Chybí funkce spolupráce nalezené ve verzi Pro.

Lightworks je oceňovaný editor videa, který je zcela zdarma. Jedním z hlavních omezení je, že nedostanete podporu pro všechny formáty exportu, které byste našli v Lightworks Pro. Tento bezplatný editor videa je ideální pro uživatele YouTube z mnoha důvodů: přidejte svůj hlas přímo na časovou osu, importujte videa v dávkách, vytvářejte makra pro rychlejší úpravy, zobrazujte náhledy písem v reálném čase, exportujte videa až do 720p a publikujte přímo do svého účtu YouTube . Mezi další funkce Lightworks patří podpora drag-and-drop, režim „fit to fill“, režim celé obrazovky, přizpůsobitelné rozvržení, přesné ořezávání pomocí klávesnice, přepínání klipů multicam, automatická synchronizace při importu, přechody a filtry, dávkový export, a porovnání přehrávání dvou zdrojů. Pokud potřebujete s jeho používáním pomoci, mají několik bezplatných video tutoriálů a aktivní komunitní fórum. Lightworks běží na počítačích s Windows (7 a vyšší), Linux a Mac (10.11 a vyšší).

FilmoraGo: Funkce pro úpravy obsahu YouTube bohatá na funkce

Screenshoty bezplatné aplikace FilmoraGo pro editor YouTube pro Android

Co se nám líbí

 • Několik užitečných funkcí.
 • Zahrnuje hudbu zdarma a další doplňky.
 • Žádné reklamy.
 • Aktualizace často.

Co se nám nelíbí

 • Vynutí vodoznak dole.
 • Několik vestavěných motivů a mediálních souborů.

Další bezplatnou aplikací pro úpravy videí YouTube je FilmoraGo. Spravuje poměrně snadné použití a zároveň obsahuje některé skvělé funkce, jako je vestavěná knihovna hudby, přechody videa a základní nástroje pro úpravy videa. Redaktorům YouTube se také líbí tyto funkce: export do 720p, přidání vlastního hlasu přímo z telefonu, překrytí jiného videa pro efekt obraz v obraze, po dokončení odeslání videa přímo na YouTube, okamžité použití motivu na celé video , použijte svou vlastní hudbu, předvolby nebo soubory ke stažení zdarma, zahrňte přechody klipů (odraz, zkreslení, posunutí, posunutí atd.), import souborů z Facebooku / Instagramu nebo Google, oříznutí klipů 16: 9 nebo rozmazání / oříznutí okrajů , překrývejte objekty, jako jsou listy a srdce, přidávejte tituly zábavnými styly, upravte rychlost klipu, otočte videa a upravte jas, teplotu, dálniční známku, kontrast a další. FilmoraGo běží na Androidu a iOS. K dispozici je také verze Filmora pro stolní počítače, ale uprostřed videa ponechává velký vodoznak, pokud nezaplatíte za jeho odstranění. KineMaster a Videoshop jsou některé další úžasné bezplatné editory videí YouTube pro mobilní zařízení, ale z tohoto seznamu jsme je vynechali, protože oba budou na videu opatřeny vodoznakem pokud nezaplatíte za jeho odstranění. U FilmoraGo je vodoznak pouze na spodní straně a za jeho odstranění můžete zaplatit pár dolarů.

Stáhnout pro: