Skip to content

4 nejlepší online kalendáře zdarma

2 de Srpen de 2021
free online calendars 1357935 41eafe4b4d484e6f8f7593cd5514e071

Online kalendář je skvělý způsob, jak řídit svůj život z domova, z práce a na cestách. Nejen, že vám umožní sledovat události a speciální data, ale také si můžete nastavit připomenutí, posílat pozvánky, sdílet a organizovat události s ostatními a obecně spravovat celý svůj život. Mnoho z nich má spoustu dalších funkcí, díky nimž jsou jedinečné, například adresáře, správa fotografií, nahrávání a sdílení dokumentů a mnoho dalšího.

Níže je uveden seznam nejlepších online kalendářů. Určitě se pomocí odkazů na recenze dozvíte, jak fungují, co s nimi můžete dělat, jak je používat jako online sdílené kalendáře a další. Většina níže uvedených možností má mobilní aplikace, které můžete používat na cestách. Podívejte se na nejlepší aplikace kalendáře pro chytřejší plánování více, nebo nejlepší aplikace na sdílený kalendář.

Kalendář Google

Měsíc Kalendáře Google v prohlížeči Chrome

Co se nám líbí

 • Barevné kódování pro kalendáře.
 • Snadné přidávání nových událostí.
 • Offline prohlížení v mobilní aplikaci.
 • Sdílejte kalendáře s ostatními.

Co se nám nelíbí

 • Offline přístup pouze z mobilního zařízení.
 • Možné obavy o bezpečnost.

Kalendář Google je snadno použitelný bezplatný online kalendář, který můžete sdílet s kýmkoli. Vyberte, kdo smí provádět změny ve vašich kalendářích a kdo je může zobrazovat, nebo ponechte své kalendáře Google zcela soukromé. Můžete také pozvat lidi na jednotlivé události ze zcela soukromého kalendáře, aniž byste odhalili ostatní události ve vašem kalendáři. Pokud již účet Gmail máte, je použití Kalendáře Google stejně jednoduché jako otevření odkazu. Budete milovat, jak snadné je sdílet, synchronizovat, aktualizovat a přistupovat ke Kalendáři Google. Navíc je vytváření událostí ze zpráv v Gmailu opravdu praktické. Kalendář Google můžete dokonce vložit na svůj web nebo blog. Kalendář je také součástí Google Workspace, který je k dispozici komukoli s účtem Gmail a nabízí hlubší integraci s dalšími aplikacemi Google, včetně Gmailu, Disku, Dokumentů, Tabulek a Prezentací.

Kalendář Zoho

Kalendář Zoho v Google Chrome

Co se nám líbí

 • Vysoce přizpůsobitelné.
 • Vložit kalendář na webovou stránku.
 • K dispozici jsou videonávody.

Co se nám nelíbí

 • Offline prohlížení možnosti PDF nepovoluje aktualizace kalendáře.
 • Žádná funkce kopírování a vkládání.

Díky spoustě dostupných možností může být Zoho Calendar tak jednoduchý nebo podrobný, jak jen chcete, což z něj rozhodně dělá jeden z nejlepších bezplatných online kalendářů. Tenhle může fungovat pro kohokoli, protože si můžete nastavit vlastní pracovní týden a pracovní rozvrh tak, aby odpovídaly vašemu konkrétnímu životnímu stylu. Existuje několik způsobů, jak zobrazit kalendáře a přidat nové události, a Chytré přidání Díky této funkci je rychlé vytváření událostí hračkou. Své kalendáře můžete sdílet s ostatními prostřednictvím webové stránky nebo souboru ICS a také uložit svůj kalendář do PDF pro prohlížení offline. Můžete se také přihlásit k odběru dalších kalendářů (např. Přátel nebo svátků) z kalendáře Zoho, abyste mohli všechny ty události vidět vedle svého.

Cozi Family Organizer

Útulný kalendář v měsíčním zobrazení

Co se nám líbí

 • Ideální pro velké, aktivní rodiny.
 • Intuitivní uživatelské rozhraní.
 • Každému členovi rodiny je přiřazena jiná barva.

Co se nám nelíbí

 • Ve srovnání s prémiovou verzí výrazně omezené.
 • Bezplatná verze je podporována reklamou.
 • Hledání a kontakty nejsou v bezplatném kalendáři k dispozici.

Pokud hledáte způsob, jak udržet všechny členy vaší rodiny na stejné stránce, podívejte se na organizátora rodiny z Cozi. Nabízí sdílený kalendář a individuální kalendáře pro každého člena rodiny, což usnadňuje synchronizaci aktivit a sledování toho, co se děje za den, týden a měsíc. Kromě kalendářů, které lze sdílet, můžete některým členům rodiny také e-mailem nebo textem odeslat seznamy úkolů a seznamy s potravinami jediným kliknutím. Recepty si můžete také uložit do kalendáře. Bezplatné mobilní aplikace vám umožní přístup, i když nejste doma. Pokud již používáte jinou online kalendářovou službu, ale chcete přejít na Cozi, podívejte se, jak ji používat s jinými kalendáři.

30 krabic

Kalendář 30 krabic

Co se nám líbí

 • Podporuje položky v prostém jazyce.
 • Naplánujte opakující se události.
 • Barevné značky pro zdůraznění a organizaci.
 • Sdílejte všechny, část nebo žádný z kalendáře.

Co se nám nelíbí

 • Nevaruje, pokud jsou naplánovány dvě události současně.
 • Web Bare-Bones neposkytuje mnoho informací, než se zaregistrujete.

Kalendář 30 boxů má jednoduchý design, který umožňuje komukoli snadno vytvářet a používat online kalendář. Vytvářejte události kliknutím a přidávejte poznámky, textová nebo e -mailová připomenutí, opakující se události a pozvánky. Existuje také seznam úkolů, který není součástí kalendáře, abyste jej mohli naplnit věcmi, které potřebujete k dokončení, ale nechcete definovat datum. Události lze strukturovat tak, aby se vám zobrazovaly po týdnech nebo v seznamu s pohledem na agendu. K dispozici je také zobrazení, které zobrazuje mapu všech vašich událostí, ke kterým je připojeno umístění. Pokud chcete dostávat denní e -mailové souhrny událostí online kalendáře, 30 boxů vám to také umožní. Ještě něco, co stojí za zmínku o tomto online kalendáři, je to, že když přidáváte události, můžete přidat stejnou událost na více dní najednou výběrem dat v kalendáři, což nemůžete dělat ani s některými z populárnějších webů s online kalendářem. Kalendář můžete sdílet s ostatními prostřednictvím RSS, iCal, webové stránky pouze pro čtení nebo dokonce prostřednictvím vlastního webu s vložitelným kódem HTML. Kalendář můžete také vytisknout v zobrazení dne, týdne, agendy nebo měsíce.