Skip to content

5 nejlepších způsobů, jak najít číslo mobilního telefonu online

8 de Srpen de 2021
Stocksy txpb427ae01Ukt100 Medium 1127822 5abe8b12a18d9e0037d61014 97e73f9b586d439395f15e6272fa6c19

Veřejné adresáře mobilních telefonů je těžké najít, ale to neznamená, že je nemožné je získat. Existuje několik nástrojů, které můžete použít ke sledování toho, komu patří telefonní číslo, nebo vykopání něčích osobních nebo firemních telefonních čísel. Webové stránky pro vyhledávání mobilních telefonů jsou k dispozici ve dvou formách: vyhledejte číslo mobilního telefonu vyhledáním dalších informací, které o volajícím víte, nebo vyhledejte něčí číslo a zjistěte, komu patří (nazývá se zpětné vyhledávání čísel). Pokud jste ztratili číslo přítele, pokoušíte se kontaktovat vzdálené příbuzné nebo vás zajímá, kdo vám právě zavolal, možná budete potřebovat vlastní telefonní číslo. Níže je ucelený pohled na nejlepší způsoby, jak pomocí internetu najít informace o telefonních číslech. Přestože je web obrovskou pokladnicí zdrojů, ne všechno lze najít online. Je také důležité si uvědomit, že pokud najdete telefonní číslo dané osoby, budete používat zdravý rozum a nebudete je spamovat; mohl existovat důvod, proč bylo tak obtížné zjistit jejich počet. Pokud se pokoušíte najít databázi čísel mobilních telefonů, protože vás někdo spamuje, můžete vždy jeho telefonní číslo zablokovat. Aby někdo nemohl najít vaše číslo, když voláte, zjistěte, jak skrýt své číslo pomocí *67.

Spouštějte vyhledávání mobilních telefonů pomocí vyhledávačů lidí

Co se nám líbí

 • Nejlepší způsob, jak sledovat majitele čísla.
 • Najděte číslo buňky podle jména nebo naopak.
 • Obsahuje spoustu dalších identifikovatelných informací.

Co se nám nelíbí

 • Některé služby stojí za nalezení čísla buňky peníze.
 • Informace jsou někdy zastaralé, takže čísla již nejsou aktivní.

Nejlepší způsob, jak najít čísla mobilních telefonů online, je nástroj pro vyhledávání lidí. Tyto nástroje shromažďují spoustu informací o osobě, které mohou zahrnovat nejen číslo mobilního telefonu, ale také jejich úplné jméno, adresu, e -mail, historii zaměstnání, příbuzné atd. Většina těchto webových stránek vám umožňuje vyhledávat podle jakýchkoli informací, které již znáte. Můžete například zjistit, komu patří telefonní číslo (pokud ho znáte) nebo která telefonní čísla dané osobě patří (pokud znáte pouze její jméno, e -mail, uživatelské jméno nebo adresu). Některé z těchto stránek lze dokonce použít k vyhledání příbuzných a sousedů, což znamená, že byste nakonec mohli najít například telefonní číslo na něčího bratra, pokud jako výchozí bod znáte pouze jméno jeho sestry. Mezi několik příkladů míst, kde můžete zjistit číslo mobilního telefonu nebo z něj získat jméno, patří TruePeopleSearch a ZabaSearch (obojí zdarma). Za poplatek můžete získat spoustu dalších osobních údajů pomocí BeenVerified, TruthFinder nebo Pipl. Při hledání informací o telefonním čísle se snažte, aby byl nástroj pro vyhledávání lidí vaší první volbou. Většina z nich používá techniky, jako je vyhledávání na webu, profily na sociálních médiích, taktiky obráceného uživatelského jména a další metody.

Ke sledování čísla použijte sociální média

Vyhledávání telefonních čísel na Facebooku

Co se nám líbí

 • Jediný zdroj informací o spoustě dalších podrobností o dané osobě.
 • Ideální pro sledování mobilních telefonů díky obrovské uživatelské základně.

Co se nám nelíbí

 • Obvykle žádná vyhledávací funkce pouze pro hledání čísel.

Po celém světě jsou stovky milionů lidí aktivních na různých stránkách sociálních médií. Mnoho lidí používá tyto webové stránky ke vzájemnému sdílení informací a ano, to zahrnuje i telefonní čísla. Jednoduše zadejte jméno osoby do vyhledávací funkce webu a uvidíte, co se vrátí. Někteří lidé mohou mít svůj profil sociálních médií nastavený jako soukromý nebo mohou vyžadovat, abyste se s nimi spojili ve službě, než si budete moci zobrazit osobní údaje, jako je jejich telefonní číslo. Jiné jsou však otevřené a jejich telefonní číslo a další podrobnosti mohou být zcela veřejné. V závislosti na stránce sociálních médií, kterou používáte, můžete být schopni vyhledat číslo pomocí jména osoby a pokud neznáte jejich jméno, zjistěte, komu patří telefonní číslo, a to vše zdarma. Zjistěte, jak najít lidi na Facebooku, pokud hledáte něčí telefonní číslo na Facebooku.

Vyhledejte čísla mobilních telefonů na více webech pomocí webového vyhledávače

Vyhledávací pole Google vyplněné telefonním číslem, které je třeba vyhledat

Co se nám líbí

 • Vyhledávání mobilního telefonu se provádí na více webech najednou.
 • Umožňuje přidat doprovodná data pro lepší výsledky.

Co se nám nelíbí

 • Mnoho výsledků je vyplněno automaticky a neobsahuje cenné informace.

Reverzní vyhledávání telefonních čísel pomocí Google nebo jiného webového vyhledávače je dalším užitečným způsobem, jak sledovat čísla buněk. Toto je nejlepší způsob, jak prohledávat web jako celek a zjistit, které telefonní seznamy mají uvedené číslo. Pokud je číslo mobilního telefonu uvedeno na blogu, webu, veřejném profilu práce, ve vyhledávači osob, které není uvedeno výše atd., Zobrazí se zde. Odtud můžete na tomto konkrétním webu provést další kopie, abyste zjistili, o jaké číslo se jedná, a možná dokonce našli jejich e -mail a další kontaktní informace, jako je fyzická adresa. Vyhledávání telefonních čísel pomocí vyhledávače funguje nejen na mobilní čísla, ale také na pevné linky a bezplatná telefonní čísla. Například můžete najít číslo 800 hledáním „800 číslo“ nebo vyhledejte číslo společnosti vyhledáváním jako „kontaktujte nás“ XYZ (pro číslo podpory XYZ). Zkuste do vyhledávání přidat další relevantní informace, které vám pomohou zúžit výsledky. Jednoduché vyhledávání telefonního čísla by měl stačí, protože telefonní čísla jsou pro každého vlastníka jedinečná, ale pokud také víte, kde daná osoba bydlí, kde pracuje nebo chodila do školy, jaké je jméno společnosti, její jméno nebo příjmení atd., mohlo by to pomoci najít správné informace.

Použijte web vytvořený pro vyhledání informací o čísle mobilního telefonu

Spy Dialer mobilní telefon vyhledávání

Co se nám líbí

 • Soustředí se pouze na hledání telefonních čísel.
 • Velmi jednoduché a snadno použitelné.
 • Většina je zcela zdarma.

Co se nám nelíbí

 • Obvykle mají méně informací než jiné weby.
 • Většina z nich nezobrazuje čísla buněk, pouze pevné linky.

Výše uvedená metoda vyhledávače je užitečná pro vyhledávání čísel mobilních telefonů, pokud si nejste jisti, kde přesně hledat. Pokud jste však s touto metodou neměli štěstí, existují stránky vytvořené speciálně pro vyhledávání telefonních čísel a vykopávání, komu patří číslo. Přestože se většina služeb pro vyhledávání čísel zaměřuje na pevné linky, bylo potvrzeno, že fungují k nalezení jména spojeného s číslem, které vyhledáváte, nebo k opaku (vyhledání čísla podle jména osoby):

 • Spy Dialer: Zadejte číslo mobilního telefonu, abyste viděli jméno majitele a odkud pochází předčíslí.
 • ZVYHLEDAT: Do pole zadejte číslo a zobrazí se jméno osoby a operátor, kterému číslo aktuálně patří.
 • USPhonebook: Jednoduchý web, který vám umožní najít číslo podle jména a najít jméno podle vyhledávání čísla buňky.
 • ReversePhoneCheck: Není zdarma, ale dotazy přes půl miliardy mobilní čísla, aby se jméno shodovalo s číslem mobilního telefonu. Obsahuje také spoustu dalších osobních údajů, ale až po zaplacení.

Najděte číslo buňky pouze pomocí uživatelského jména

Ilustrace pro přihlášení a heslo

Co se nám líbí

 • Skvělá volba, pokud nefunguje vyhledávání na sociálních sítích.
 • Můžete vyhledávat více webů na stejné osobě jedním vyhledáváním.

Co se nám nelíbí

 • Není tak zaručený jako jiné techniky vyhledávání počtu buněk.

Většina lidí používá stejné uživatelské jméno na celém webu, takže jeho znalost vám může pomoci najít všechny ostatní weby, které používají. To je skvělý odrazový můstek k tomu, že nakonec najdete číslo jejich mobilního telefonu.