Skip to content

5 špičkových způsobů, jak vytvořit nejúžasnější místnost na akademické půdě

8 de Červenec de 2021
dormroomdec featured 5b5f156046e0fb002570136b

Zdobení vaší nové koleje na akademické půdě může být jednou z nejzábavnějších částí začínající vysoké školy nebo univerzity. Zatímco většina studentů si vybere vyzdobit svůj pokoj obvyklými plakáty a fotografiemi, nyní existuje několik fantastických možností interiérového designu, díky nimž může být vizuální estetika vaší koleje od předvídatelné po epickou. Zde je pět skvělých nápadů, jak využít technologii k tomu, aby vaše výzdoba na koleji vynikla ze všech ostatních.

Digitální fotorámeček: Dekorace koleje, která se aktualizuje

Pokud jste typ člověka, kterému chybí studenti a rodina při studiu na vysoké škole, digitální fotorámeček by mohl být přesně to, co potřebujete. Pouze jedno zařízení může zobrazit obrovské množství fotografií, které lze buď ručně vybrat, nebo přidat do prezentace. Některé rámečky, například Aura, dokonce přicházejí s aplikací pro chytré telefony, která umožňuje více uživatelům, například členům rodiny, nahrát do vašeho rámečku nové obrázky, kdykoli se jim líbí.

Na rozpočet? K dispozici je celá řada levnějších digitálních rámečků, které mohou dokonce fungovat jako hodiny, kalendář a přehrávat hudbu. Není to špatný způsob, jak vyléčit toto stesk po domově a současně poskytnout dynamickou změnu ve vaší koleji.

Osvětlení Philips Hue: Změňte barvu vaší koleje

Většina pokojů na kolejích je obvykle vybavena nákladově efektivními žárovkami, které mají krátkou životnost, nelze je ztlumit a rozhodně nemohou změnit jejich barvu nebo tón. Světla Philips Hue Lights řeší všechny tyto problémy tím, že jsou dlouhotrvající a jsou schopny upravovat jejich jas manuálním přepínáním, aplikací pro chytré telefony nebo dokonce hlasem po připojení k hlasovému asistentovi, jako je Siri nebo Alexa.

Dvě ženy sledující televizi s růžovými světly Philips Hue

Tato světla nové generace mohou změnit barvu tak, aby vyhovovala jakémukoli vzhledu, který jste si naplánovali pro vaši koleji.

Kromě přeměny vaší internátní místnosti na špičkový technologický prostor, jehož vzhled se může změnit pouhým přepnutím, lze Philips Hue Lights synchronizovat také s přehráváním hudby a vytvořit tak atmosféru diskotéky v nočním klubu. Chcete být se svými nápady na výzdobu koleje opravdu kreativní? Podívejte se na světelné pásky Philips Hue LightStrips, které lze použít k vylepšení oken, knihoven a stolů. Studenti s nízkým rozpočtem, kteří si stále chtějí vyzdobit internát moderním osvětlením, přesto si nemohou dovolit výrobky Philips Hue, se stále mohou zapojit do akce s žárovkami od společnosti Brightronic, levnější alternativy.

Ultrazvukový difuzér aroma: zvlhčovač, světlo a aromaterapie v jednom

Internátní pokoje mohou v některých oblastech velmi vyschnout, takže zvlhčovač vzduchu je ve skutečnosti velmi praktickým nákupem pro mnoho studentů. Zvlhčovače vzduchu jsou zvláště užitečné pro osoby s citlivou pokožkou nebo osoby, které potřebují chránit svůj hlas při představeních a prezentacích. Bohužel mohou být také velmi drahé.

Ultrazvukový difuzér aroma VicTsing

Ultrazvukový difuzér aroma VicTsing může zvýšit vlhkost ve vaší místnosti, zlepšit její vůni a lepší vzhled.

Aromatické difuzory VicTsing jsou skvělou alternativou, protože fungují nejen jako aromaterapeutické přístroje, ale také zvyšují vlhkost ve vzduchu pomocí ultrazvukové technologie. Co je na této technologii skvělé, je to, že umožňuje difuzoru vytvářet vodní mlhu, která není ve skutečnosti mokrá na dotek a nebude tlumit žádné notebooky ani látky. Ultrazvukové aroma difuzéry také často obsahují řadu různobarevných LED světel, které lze ručně změnit tak, aby odpovídaly estetickému designu místnosti, ve které se nacházejí, nebo náladě majitele. S jedním z nich můžete změnit atmosféru své koleje pouhým stisknutím tlačítka.

Bezdrátová nabíječka: špičková technologie a velmi cool

Bezdrátové nabíjecí základny jsou fantastická zařízení, která vám umožní nejen rychle začít nabíjet smartphone nebo iPod, ale také odstraňují potíže s hledáním kabelů, jejich rozmotáváním a výměnou opotřebovaných.

BOOST ↑ UP Bezdrátová nabíjecí podložka Qi se smartphony iPhone a Android

Vše, co musíte udělat, je umístit kompatibilní zařízení na platformu a nabíjení začne okamžitě. Skutečně skvělé je, že tyto platformy fungují s iPhony, smartphony Android a telefony Windows, takže vaše kolej bude mít vždy možnost nabíjení pro vaše přátele, když o ně přijdou.

Levitující reproduktor Hvězdy smrti: funkční a magický

Kurz, že si budete muset koupit bezdrátový reproduktor Bluetooth pro vaši koleji, tak proč si nedat takový, který udělá dojem? Tento oficiálně licencovaný reproduktor Hvězdných válek Death Star se může připojit k jakémukoli zařízení s podporou Bluetooth, jako je váš smartphone nebo počítač, a vysílá vysoce kvalitní zvuk doslova v každém směru.

Reproduktor Plox Star Wars Death Star BlueTooth

Nejúžasnějším rysem tohoto levitujícího reproduktoru Death Star je, že ve skutečnosti levituje díky magnetům zabudovaným do jeho základny. Mnoho pokojů na koleji nebude mít plovoucí reproduktor. Nejste fanouškem Star Wars? Proč si nechytit moderní reproduktor Bluetooth Harry Potter nebo reproduktor, který má zabudovaná LED světla, která mohou změnit barvu reproduktoru? Už neexistuje žádná výmluva pro generický černý reproduktor.