Skip to content

8 způsobů, jak získat dopravu zdarma při každém nákupu

13 de Červenec de 2021
free shipping 56a324c63df78cf7727c0105

Existuje tolik důvodů, proč milovat online nakupování, ale platba za to, že máte něco odeslat, pravděpodobně není jedním z nich. Naštěstí existuje několik způsobů, jak se vyhnout vysokým nákladům na dopravu. Některé z největších webů pro online nakupování nabízejí dopravu zdarma. Někdy to závisí na dni, nebo pokud platíte za bezplatné členství v dopravě, ale jindy můžete mít štěstí a najít kupón, který nabízí dopravu zdarma.

Použijte kód kupónu na dopravu zdarma

Dobrý kód kupónu vám umožní bezplatně odeslat další objednávku. Kód kupónu nebo propagační kód je kód, který online obchody zpřístupňují, aby vás nalákali nakupovat na jejich webových stránkách. Pokud nepatříte do jejich e-mailového seznamu nebo do určité skupiny zákazníků, možná nikdy nevíte, že tyto kódy existují. Chcete-li najít kód kupónu pro obchod, ve kterém si chcete objednat, navštivte webové stránky kupónů, jako jsou RetailMeNot a CouponCabin. Do vyhledávacího pole zadejte název obchodu a procházejte seznamem výsledků, abyste zjistili, zda je k dispozici přepravní kód zdarma. Ještě jednodušší způsob, jak najít kódy pro přepravu zdarma při nakupování, je doplněk prohlížeče, který za vás vyhledá vše. Příkladem je med. Pokud najdete kód kupónu na dopravu zdarma, můžete jej zadat během procesu placení a získat objednávku bez platby za dopravu. V závislosti na webu, kde jste našli bezplatný přepravní kód, může existovat speciální odkaz, na který můžete kliknout a automaticky přijmout dohodu, aniž byste museli kopírovat kód.

Vyberte si obchod, který má dopravu zdarma

FreeShipping.org slevové kupóny a výprodeje

FreeShipping.org vám umožní procházet tisíce obchodů, které mají dopravu zdarma. Zahájením nákupu na tomto webu zaručujete, že vše, co si koupíte, získáte s dopravou zdarma.

Udělejte minimální objednávku a získejte dopravu zdarma

Walmart doprava zdarma

Více webů, než si myslíte, nabízí dopravu zdarma, pokud utratíte určitou částku peněz – není potřeba žádný kupónový kód. Možná zjistíte, že pokud utratíte 50 $, bude vaše objednávka odeslána zdarma. Tyto typy obchodů jsou obvykle propagovány na domovské stránce webu nebo, jako na tomto obrázku, při placení. Některé z výše uvedených webů předvádějí tyto typy bezplatných přepravních nabídek, takže pokud si nejste jisti, kde hledat, vraťte se na tyto weby.

Pošlete zdarma do místního obchodu

Je vybrána Kohlova bezplatná loď k uložení filtru

Velké obchodní řetězce, jako jsou Best Buy a Walmart, vám umožní provést objednávku na jejich webových stránkách a rozhodnou se, že ji budou odeslány zdarma do jejich nejbližšího kamenného obchodu. Budete si to muset vyzvednout sami, ale pár minut, které k tomu potřebujete, vám ušetří nutnost platit za dopravu.

Požádejte o dopravu zdarma

Internetové obchody chtějí vaši firmu a mnoho z nich je ochotných se ohnout dozadu, aby to získali. Pokud chcete dopravu z obchodu zdarma, stačí zavolat a zeptat se. Pokud jste častým zákazníkem nebo zadáváte velkou objednávku, použijte tyto body jako páku. Budete překvapeni, jak často to funguje!

Nakupujte na každoroční den dopravy zdarma

Seznam obchodů Freeshippingday.com

Každý rok kolem svátků se Den dopravy zdarma účastní stovky obchodů. Při nakupování v těchto obchodech není stanovena minimální částka objednávky, takže nezáleží na tom, jak malá je vaše objednávka. Na webových stránkách Den dopravy zdarma si můžete prohlédnout, které obchody budou mít tento den dopravu zdarma. Nejedná se o jediný den přepravy zdarma, který můžete využít. Pokud odložíte, počkejte s nákupem až do zvláštního dne nebo jiné události, kterou společnost ctí. Může to být týden před Dnem matek, 10letým výročí společnosti atd. Dávejte si pozor na propagační e-maily a bannery webových stránek, které inzerují dny dopravy zdarma.

Ušetřete s plánem dopravy zdarma

Informační stránka Walmart + plán dopravy zdarma

Rostoucí počet webů začíná nabízet plány dopravy zdarma. Funguje to tak, že zaplatíte určitou částku peněz, abyste po stanovenou dobu dostali dopravu zdarma. Pokud jste jedním z těchto plánů častým zákazníkem webových stránek, můžete ušetřit spoustu peněz. Program Amazon Prime je skvělým příkladem plánu dopravy zdarma – za 119 $ si můžete po celý rok užívat neomezené dvoudenní zasílání zdarma. ShopRunner je podobná bezplatná dvoudenní přepravní služba, která je partnerem více než 100 obchodů. Podobná je Target’s RedCard. Neexistuje žádný roční poplatek, ale pokud jej použijete při nakupování na jejich webových stránkách, můžete u některých položek získat bezplatnou dvoudenní dopravu plus slevy na nákup.

Ujistěte se, že skutečně šetříte s dopravou zdarma

Výsledky hledání dětské chůvičky PriceGrabber

Někdy přijdete o peníze pouze při objednávání v obchodech, které mají dopravu zdarma. Před objednáním nezapomeňte porovnat ceny s webem, jako je PriceGrabber nebo Google Shopping. Například obchod s poštovným zdarma může účtovat 50 dolarů za džíny, zatímco jiný obchod s paušální přepravou 5 $ může účtovat pouze 40 $ za stejné džíny. V obchodě byste ušetřili 5 $ bez doprava zdarma. Stejný koncept platí i v jiných situacích, například u aukčních webů. Ve srovnání s běžnými weby můžete získat skvělé nabídky, i když doprava není zdarma.