Skip to content

9 nejlepších bezplatných webových stránek pro výměnu jazyků

6 de Červenec de 2021
free language exchange websites 1357059 d87c92dbdba3429dbf17d51ba313b1ff

Použití bezplatného výměnného programu jazyků je skvělý způsob, jak se naučit nový jazyk, protože někoho jiného můžete naučit jazyk, kterému rozumíte, a zároveň vám s jazykem pomůže. vy chci se učit. Tyto weby pro bezplatnou výměnu konverzací fungují tak, že vás s někým spojí prostřednictvím textové, zvukové nebo video služby, což usnadní komunikaci. Obvykle nejprve někoho kontaktujete nejprve prostřednictvím textového chatu nebo e-mailu a pak se můžete oba rozhodnout, jak nejlépe pokračovat v rozhovoru. Pokud na webových stránkách pro výměnu jazyků nemůžete najít to, co hledáte, nebo byste chtěli další školení, možná by bylo lepší se učit samostatně. Existuje spousta bezplatných webových stránek pro výuku jazyků, mobilní aplikace pro výuku jazyků a stránky pro překlad jazyků, ke kterým máte přístup 24/7, aniž byste museli komunikovat s jinou osobou. Využijte všech výhod bezplatných zdrojů pro výuku jazyků s online lekcemi, hrami a pracovními listy a naučte se populární jazyky, jako je angličtina, španělština a francouzština. Můžete se také zcela zdarma naučit znakovou řeč a dětskou znakovou řeč online.

Konverzační burza

Co se nám líbí

 • Přímý přístup a postupy.
 • Velká skupina uživatelů.
 • E-mailové adresy zůstávají soukromé.

Co se nám nelíbí

 • Funkce vyhledávání nemá žádný konkrétní formát pro město, takže uživatelé musí vyzkoušet několik různých způsobů (např. „New York, NY“, „New York City“ a „New York“ mohou vrátit různé výsledky).
 • Žádná integrovaná funkce chatu.

Díky konverzaci Exchange je opravdu snadné najít někoho, kdo vám pomůže naučit se jazyk. Můžete hledat konkrétně penpal, se kterým si můžete procvičovat čtení a psaní, partnera, který s vámi bude chtít mluvit prostřednictvím hlasu nebo videochatu, nebo někoho, s kým se můžete fyzicky setkat. Pokročilý vyhledávací nástroj vám umožní popsat vašeho dokonalého jazykového partnera. Můžete si vybrat, jakým jazykem mluví, jaký jazyk se učí (v čem ovládáte), jejich úroveň dovedností, zemi, město, časové pásmo, typ výměny, věk, pohlaví a jméno. Výsledky hledání můžete seřadit podle data posledního přihlášení a najít tak jazykového partnera, který web aktivně používá. Podrobnosti o typu výměny, které se každý uživatel chce účastnit, jsou uvedeny v každém profilu. Jakmile na Conversation Exchange najdete někoho, kdo vyhovuje vašim požadavkům, můžete ho přidat jako kontakt a poslat mu soukromou zprávu, abyste získali všechny podrobnosti seřazené o tom, jak budete komunikovat.

Mixxer

Screenshot webové stránky Mixxer pro studium jazyků.

Co se nám líbí

 • Uživatelé mohou zveřejňovat obsah napsaný v jazyce, který se chtějí naučit, aby jej ostatní mohli opravit.
 • Živý chat s ostatními uživateli.
 • Silná komunita.

Co se nám nelíbí

 • Vyžaduje účet Skype.

Mixxer funguje tak, že si vytvoříte jednoduchý uživatelský účet definující jazyky, kterými mluvíte, a ty, které se chcete naučit. Můžete také určit, zda máte účet Skype, který chcete sdílet s veřejností. Po přihlášení na web můžete vyhledávat uživatele, kteří vám pomohou naučit se jazyk, který vás zajímá, poslat jim zprávu nebo zavolat na Skype a poslat jim soukromé zprávy prostřednictvím Mixxeru. Můžete dokonce vidět, kdy byl uživatel naposledy přihlášen do služby Mixxer, která vám pomůže procházet neaktivní účty, a také zobrazit seznam všech aktuálně přihlášených uživatelů s odkazem na každý profil. Kromě kontaktování jednotlivých uživatelů můžete zveřejňovat veřejně přístupné spisy, které vás může opravit kterýkoli uživatel z aplikace The Mixxer, aby se zlepšily vaše dovednosti v psaní. Na jejich stránce s častými dotazy najdete několik tipů, jak Mixxer využít na maximum.

Snadná výměna jazyků

Screenshot jednoduché jazykové výměny.

Co se nám líbí

 • Více než 100 000 uživatelů po celém světě.
 • Možnost okamžitého chatu.
 • Lekce a testy zdarma.

Co se nám nelíbí

 • Velmi základní vyhledávání nezahrnuje polohu.
 • Před registrací je těžké najít podporu a často kladené dotazy na webu.

Začněte používat snadnou jazykovou výměnu výběrem jazyka, s nímž chcete pomoci, a poté výběrem toho, v jakém jazyce plynně mluvíte. Vyhledávací nástroj najde všechny uživatele, kteří těmto kritériím odpovídají. V současné době jsou na Easy Language Exchange desítky tisíc uživatelů. Můžete rychle procházet všechny odpovídající uživatele a zjistit, jakými jazyky mluví a které se učí. Seznam online uživatelů se zobrazuje v pravém dolním rohu webové stránky, kde můžete okamžitě chatovat s kterýmkoli z nich. Můžete také přidat další uživatele jako přátele nebo jim poslat soukromou nebo veřejnou zprávu, abyste se rozhodli, jak chcete pokračovat v jazykové výměně.

Speaky

Screenshot webové stránky Speaky.

Co se nám líbí

 • Integrované nástroje zahrnují chat, audio / video volání a automatický překladač.
 • Může zablokovat každého, kdo nemluví vaším primárním jazykem.

Co se nám nelíbí

 • Při registraci je třeba uvést datum narození a pohlaví.

Speaky se pozoruhodně snadno používá. K dispozici je plně integrovaný, čistý a velmi intuitivní chatovací program, pomocí kterého můžete chatovat s lidmi, které si přidáte jako přátele. Pomocí vestavěné funkce volání můžete také hovořit prostřednictvím zvuku a videa. Speaky má překladač, který je vždy přístupný ve spodní části stránky a můžete jej použít k překladu libovolného textu do primárního jazyka nebo naopak, abyste mohli rychle chatovat s někým, kdo používá jiný jazyk. Jedna možnost v nastavení vašeho profilu zablokuje, aby vás nemohli kontaktovat všichni lidé, kteří nemluví vaším primárním jazykem. To znamená, že si můžete být jisti, že lidé, kteří se vám snaží pomoci, jsou dobře obeznámeni s jazykem a nebudou ztrácet čas. Tento web můžete také použít prostřednictvím aplikace Speaky pro Android.

Papora

Screenshot webové stránky Papora.

Co se nám líbí

 • Vyhledávání jazykových partnerů má možnosti pro zemi, věk a pohlaví.
 • Zahrnuje funkci soukromých zpráv.

Co se nám nelíbí

 • Bez registrace není o webu k dispozici mnoho informací.
 • Odkaz „Podmínky služby“ na přihlašovací stránce je mrtvý, takže neexistuje žádný rychlý způsob kontroly.

Je snadné se orientovat a hledat použití, navíc můžete dělat víc než jen posílat zprávy lidem. K dispozici je sekce pro psaní, kde můžete psát text a nechat ostatní uživatele komentovat, jak přesný je. Mohou to být jednotlivé věty nebo více odstavců a někdo, kdo zná jazyk, může vysvětlit, kde jste se pokazili. The Skupiny část webu je jednoduše fórum, kde můžete odeslat dotaz nebo žádost a nechat ostatní uživatele veřejně odpovědět. Může být jednodušší najít partnera pro výměnu jazyků prostřednictvím fóra, než jednoduše čekat, až vám někdo pošle zprávu prostřednictvím vyhledávacího nástroje. Kromě výše uvedeného vám Papora umožňuje přidat uživatele jako přátele, poslat jim soukromou zprávu a poslat úsměv. Váš profil může zahrnovat více jazyků (a vaši úroveň dovedností), které znáte nebo byste se chtěli naučit, a navíc je zde textová oblast, kde můžete napsat cokoli jiného, ​​co by o vás lidé měli vědět.

LingoGlobe

Screenshot webové stránky LingoGlobe.

Co se nám líbí

 • K dispozici je mnoho způsobů komunikace.
 • Žádný kontakt s uživateli, pokud se oba nedohodnou na interakci.

Co se nám nelíbí

 • Před registrací o používání webu je k dispozici velmi málo informací.
 • Žádná integrovaná funkce chatu.

V LingoGlobe je více než 6 000 registrovaných uživatelů a vytvoření nového účtu je stejně snadné jako výběr jazyků a úrovní dovedností, které znáte, a také jazyků, které se chcete naučit. Můžete také definovat, jak chcete, aby probíhala vaše komunikace s ostatními, například prostřednictvím e-mailu, hlasových / telefonních hovorů, videochatů, textových chatů nebo tváří v tvář. Jedna věc, která odlišuje LingoGlobe od téměř všech ostatních webů pro výměnu jazyků, je to, že vás uživatelé nemohou bombardovat zprávami, dokud se oba nedohodnete na výměně. A navrhnout jazykovou výměnu je stejně snadné jako kliknout na jedno tlačítko. Líbí se mi LingoGlobe, protože vyhledávací funkce je velmi snadná. Jakmile najdete uživatele, uvidíte všechny podrobnosti, které si vybral při vytváření účtu, například jazyky, které se musí naučit. K dispozici je také fórum a chatovací místnost, kterých se mohou všichni přihlášení uživatelé zúčastnit najednou, což jsou další rychlé způsoby, jak najít partnera pro výměnu jazyků. Domovská stránka navíc zobrazuje nové uživatele i ty, kteří jsou aktuálně online.

Scrabbin

Screenshot webové stránky Scrabbin pro studium jazyků.

Co se nám líbí

 • Mnoho způsobů interakce.
 • Probíhá, aktuální interakce ve fóru.

Co se nám nelíbí

 • Stránka je trochu zastaralá.
 • Četné překlepy na webu by mohly otravovat mluvčí angličtiny.

Scrabbin se příliš neliší od žádného jiného programu pro výměnu jazyků. Můžete přidat více jazyků, kterým rozumíte a kterým můžete naučit, a také více než jeden jazyk, který se chcete naučit. Můžete vyhledávat další uživatele podle jejich pohlaví, města a samozřejmě jazyka. Uživatelé lze kontaktovat zasláním soukromých zpráv, po kterých můžete nastavit něco externího, jako je Skype, telefonní hovory, textové zprávy atd. K dispozici je také fórum, kde mohou všichni uživatelé vzájemně komunikovat.

Sdílení jazyků

Screenshot webové stránky Language Share.

Co se nám líbí

 • Může se spojit s neomezeným počtem lidí.
 • Komplexní vyhledávání.

Co se nám nelíbí

 • Žádná snadno zjevná pomoc, kromě kontaktního formuláře.

Posílejte soukromé zprávy a přidávejte uživatele do seznamu oblíbených položek v Language Share. Můžete vyhledávat lidi mezi dvěma konkrétními věky, podle pohlaví, země a jazyka, který je můžete naučit. Kromě vyplňování jazyků, které znáte a chcete se naučit, může váš profil obsahovat informace o vás a / nebo o tom, co chcete z výměny získat.

TongueOut.net

Screenshot webové stránky Toungueout.net pro studium jazyků.

Co se nám líbí

 • Zábavnější volba než některé jiné.
 • Členové mohou zveřejňovat fotografie a videa.

Co se nám nelíbí

 • Profily, které správci stránek považují za neúplné, a proto nedůvěryhodné, nebudou mít status VIP, což je nevýhoda, pokud máte obavy o soukromí.

Rozhraní a celkový dojem z TongueOut.net vypadá spíše jako web sociální sítě než ostatní v tomto seznamu, ale to rozhodně není špatná věc. Do svého profilu můžete přidat fotografie, informace, videa a odkazy, aby lidé lépe pochopili, kdo jste, a mohli vám posílat soukromé i veřejné zprávy. Na webu TongueOut.net je snadné zjistit, kam jedete, abyste měli přístup k vyhledávacímu nástroji a našli partnera pro výměnu jazyků, ale také otevřít skupiny, události, chatovací místnosti a hry z hlavního menu.