Skip to content

9 skvělých způsobů, jak podpořit svůj oblíbený Twitch Streamer

5 de Červenec de 2021
image twitchnerdhug 59e702d3af5d3a00108ee26e

Každý chce vidět, jak uspěly jeho oblíbené Twitch streamery. Přestože je pravděpodobné, že občasné komplimenty na chatu Twitch pošlete streamerům, existují mnohem efektivnější způsoby, jak ukázat vaši podporu. Zde je devět nejlepších způsobů, jak podpořit streamer na Twitchi a pomoci posunout jejich kanál na další úroveň.

Sledujte streamery, které se vám líbí

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak ukázat podporu vašemu oblíbenému Twitch streameru, je jednoduše je následovat. Vytvořte si bezplatný účet Twitch a klikněte na fialové srdce Následovat tlačítko na stránce streameru a přidejte je do svého Sledované kanály. Následující zajistí, že budete upozorněni na budoucí streamy; Pomáhá také zvyšovat počet sledovatelů kanálu a zvyšuje pravděpodobnost, že bude povýšen na status affiliate partnera nebo partnera, což by streamerovi poskytlo větší možnosti expozice a další možnosti příjmů.

Přihlaste se k odběru Twitch partnerů a přidružených společností

Pokud je váš oblíbený streamer již Twitch Partner nebo Affiliate, zvažte přihlášení k odběru jejich kanálu. Twitch předplatné jsou opakující se měsíční dary. Jedná se o jeden z nejúčinnějších způsobů, jak pomoci streamerovi platit za herní výdaje nebo dokonce přejít na streamování na plný úvazek. V závislosti na kanálu může být na výběr z několika platebních možností; předplatitelé jsou často odměněni exkluzivními digitálními položkami a elitním statusem v chatu kanálu. Předplatné lze zahájit kliknutím na ikonu předplatit na ploše stránky kanálu. Pokud máte členství v Amazon Prime nebo Twitch Prime, můžete si každý měsíc bezplatně předplatit účet Twitch. Jednoduše uplatněte bezplatné předplatné jako svou platební metodu. Streamer bude stále vydělávat peníze.

Kupte si na zdraví

Přemýšleli jste někdy o speciálních animovaných krystalických výstrahách, které se objevují během proudu Twitch? Říká se jim na zdraví a kromě toho, že vypadají skvěle, podporují streamery. Kdokoli si může tyto nálady koupit prostřednictvím webové stránky Twitch. Jakmile jsou přidány do vašeho účtu, můžete je použít v chatu Twitch zadáním fandění a počtu fandů, které chcete použít. Například, cheer10 použil by 10 na zdraví jásot2500 použije 2500. Twitch streamer vydělá 1 $ za každých 100 použitých na zdraví.

Přispět

Dary jsou rychlý a snadný způsob, jak dát streamerovi Twitch jednorázovou injekci hotovosti, která by mohla jít ke konkrétnímu cíli daru, jako je nový počítač, nebo může jednoduše představovat způsob, jak divák ocenit. Jednou z výhod darování streameru je, že veškerá vaše platba (po transakčních poplatcích) jde příjemci. Twitch obvykle bere část peněz z předplatného a na zdraví. Dary lze poskytovat různými způsoby, každý streamer však pravděpodobně určí, kterou metodu preferuje. Některé způsoby darování zahrnují PayPal, Bitcoin nebo speciální dárcovskou službu třetí strany.

Nakupujte prostřednictvím partnerských odkazů přes Streamer

Až se příště rozhodnete něco koupit od Amazonu, proč nenavštívit web pomocí odkazu Amazon Associate vytvořeného vaším oblíbeným Twitch streamerem? Streamery obvykle mají na své stránce profilu Twitch odkazy na Amazon; pokud kliknete na tyto odkazy a poté provedete nákup na Amazonu, vydělají procento z celkové vynaložené ceny. Odkazy Amazon Associate mohou vypadat jako běžné odkazy na web Amazon, ale mnoho fáborek se ve svém profilu zmíní, pokud je jejich odkazy podporují. Pokud máte pochybnosti, jednoduše se zeptejte streameru na chatu Twitch nebo prostřednictvím přímé zprávy. Rádi vám pomohou pomoci sami.

Kupte si Twitch Streamer Merch

Stále více streamerů Twitch vytváří své vlastní zboží, aby pomohlo propagovat jejich kanály a vydělat nějaké další příjmy. Mezi příklady streamerového zboží patří oficiální trička s jejich jménem nebo uměleckými díly, hrnky, podložky pod myš a mikiny. Oficiální streamerové zboží, pokud existuje, bude často propagováno v profilu Twitch streameru a během streamu prostřednictvím speciální propagační grafiky na překrytí rozvržení.

Sdílejte své oblíbené na sociálních médiích

Každý streamující Twitch, který to myslí s rozšířením svého kanálu vážně, bude mít také účty na sociálních sítích, jako je Twitter nebo Facebook, které používají k ohlašování živých přenosů a propagaci. Pokud chcete pomoci svým oblíbeným streamerům, sledujte jejich účty na sociálních médiích, na které jsou obvykle odkazovány z jejich profilu Twitch nebo propagovány během jejich streamů, a sledujte je. Na Twitteru můžete retweetovat jejich oznámení o streamu a na Facebooku můžete pozvat přátele, aby lajkovali jejich stránku.

Automatické hostování škubnutí streamerů

Máte dobrý počet Twitch následovníků nebo přátel? Proč si nepřidáte svůj oblíbený streamer do svého seznamu Auto Host, abyste získali bezplatnou propagaci? Jakmile zapnete Auto Hosting ve vašem Nastavení kanálu Twitch, kdykoli někdo na vašem seznamu začne streamovat, zatímco vy streamování neprovedete, váš kanál přehraje jeho stream a vyzve diváky, aby ho sledovali. Na této formě podpory je obzvláště skvělé, že jakmile je aktivována, nemusíte být online, aby fungovala. Je to plně automatizované.

Buďte aktivní v chatu Twitch

Při zvažování kanálů na povýšení na status partnera nebo přidruženého subjektu Twitch nezohledňuje pouze čísla sledovatelů, ale také aktivitu a zapojení do chatu Twitch. Stream může sledovat přes sto lidí, ale pokud nikdo chat nepoužívá, vypadá to, že streamer není zábavný nebo není profesionální. To znamená, že nestačí sledovat svého oblíbeného streamera, pokud chcete, aby byl povýšen. Během jejich streamů musíte být aktivní v jejich chatu. Mezi způsoby, jak být aktivní, patří kladení otázek streameru, konverzace s ostatními diváky nebo dokonce jen spamování pomocí emotikonů a jásotů (pravděpodobně jediná sociální síť, která to podporuje). Příjemným vedlejším účinkem je to, že vás streamer lépe pozná a může vás někdy pozvat ke společné hře.