Skip to content

Adobe Summit: Data, zprávy, pověsti a vše, co je třeba vědět

12 de Červenec de 2021
summit21 banners opengraph 1200x630 update 5b0b76a900264c1ebd2db92ae53c6d59

Tuto každoroční akci pořádá společnost Adobe pro marketingové pracovníky, především s cílem povzbudit je, aby používali produkty Adobe k vytváření online zážitků a dávali „tvůrcům zkušeností“ šanci vzájemně se propojovat a učit se od lídrů v oboru.

Jaká jsou data pro Adobe Summit?

Akce se bude konat prakticky 27. – 28. dubna 2021.

Jak se zaregistrovat k účasti

Akce je zcela zdarma, ale k registraci potřebujete účet Adobe. Během procesu můžete jednu vytvořit; nevyžaduje aktivní předplatné. Začněte na registrační stránce Adobe Summit.

Jak sledovat Adobe Summit

Účastníkům budou poskytnuty konkrétní odkazy na sledování hlavních řečníků, účast na workshopech a účast na různých útěkových relacích.

Jakým tématům se bude summit věnovat?

Na letošní akci se v současné době účastní desítky řečníků, včetně významných osobností, jako je Michael Hayes, globální ředitel pro digitální technologie pro Ben & Jerry’s, a spousta vedoucích pracovníků společnosti Adobe. Celebrity jako Dan Levy, Serena Williams a Malcolm Gladwell jsou také na kohoutku. Účastníci si mohou vybrat relace z různých skladeb, jako je tvorba obsahu, digitální obchod nebo analytika a statistiky. Mohou se také rozhodnout zaměřit na konkrétní odvětví nebo produktovou řadu Adobe. Další informace najdete v katalogu Summit Session Catalogue.

Nejnovější technické novinky

I když si vždy můžete přečíst nejnovější technologické novinky na Lifewire, zde je několik zajímavostí týkajících se Adobe a dalších. V tomto prostoru najdete další novinky a aktualizace Adobe pro Adobe Summit.