Skip to content

Amazon Prime Now: Co to je a jak to funguje

12 de Září de 2021
Amazon Delivery Service Partner 5b842489c9e77c0050f22ab3

Amazon Prime Now staví na pohodlí online nakupování s dodáním ve stejný den a dvouhodinovým doručením. Bezplatná doprava do druhého dne s Amazon Prime byla nějakou dobu naprostým pohodlím, ale někdy to něco potřebujete právě teď, ať už je to z Amazonu, místního obchodu nebo restaurace. Prime Now je k dispozici v mnoha velkých metropolitních oblastech po celé zemi a v několika málo případech mohou zákazníci zadávat objednávky prostřednictvím Amazonu z místních obchodů a restaurací. Možná už nikdy neopustíte svůj dům. Amazon Prime Now funguje takto.

Co je Prime Now?

Amazon Prime Now je výhoda nabízející doručení ve stejný den ve více než třiceti metropolitních oblastech v USA. V závislosti na vašem PSČ můžete kromě produktů Amazon také zadávat objednávky z místního obchodu nebo restaurace.

Na webu se podívejte, kam Prime Now dodává a které oblasti nabízejí rozvoz do místních obchodů a restaurací.

Jak to použít

Objednávku můžete zadat pomocí počítače nebo mobilního prohlížeče nebo pomocí aplikace Amazon Shopping. Při nákupu na Amazonu můžete získat bezplatnou dopravu při objednávce od 35 USD výše, jinak je účtován poplatek 4,99 USD. Za doručení do restaurace Amazon se poplatky liší; zběžné vyhledávání našlo rozmezí od 2,99 do 5,99 $ v závislosti na restauraci a městě. U místních obchodů může existovat minimální požadavek na dodání; jeden supermarket na Manhattanu má práh 20 $. Pokud něco, co si objednáte, není na skladě, obchod vás bude kontaktovat ohledně náhrady. Musíte vybrat, co má doručovatel udělat, pokud se k vám nedostane: zahrňte výměnu nebo ji vynechejte.

Stránka pokladny Amazon Prime Now se seznamem dostupných doručovacích slotů

Při pokladně uvidíte výběr dvouhodinových doručovacích oken pro dodávky do Amazonu a místních obchodů. Můžete si vybrat, zda kurýr nechá balíček u vašich dveří nebo ho předá někomu na dané adrese. Amazon automaticky přidá spropitné ve výši 5 $, ale můžete jej upravit nebo nastavit na nulu, pokud dáváte přednost spropitnému v hotovosti.

Sekce rozvozu Amazon Prime Now Restaurant

Objednávky do restaurace jsou připraveny a doručeny okamžitě, stejně jako kdybyste si objednali večeři prostřednictvím Seamless nebo GrubHub. Pohodlně můžete řidiče sledovat v reálném čase. Prime Now přináší každý den od časného rána do pozdního večera; konkrétní hodiny se liší podle lokality.

Jak získat Amazon Prime hned

Chcete -li využívat výhody Prime Now, potřebujete účet Amazon Prime nebo někdo jiný, kdo s vámi sdílí své členství v Prime. Přejděte na web Prime Now a zjistěte, zda je ve vaší oblasti k dispozici. Pokud jste přihlášeni a máte uloženou dodací adresu, v horní části obrazovky uvidíte, zda je Prime Now k dispozici. Modul řekne „Nakupování v“ a za ním vaše PSČ. Vybrat modul přepnout na jiné PSČ, pokud to není vaše preferovaná adresa. Pokud nemáte uloženou dodací adresu, zadejte vaše PSČ v rámečku uprostřed obrazovky. Můžete se zaregistrovat a dostávat e -mailové oznámení, když Prime Now přijde do vaší oblasti, pokud ještě není k dispozici. K dispozici je také a Zobrazit všechna města odkaz pod schránka na PSČ takže můžete zjistit, zda je Prime Now někde poblíž místa, kde žijete nebo pracujete. Služba je dodávána do více než 30 měst a lokalit, včetně Manhattanu a Brooklynu v New Yorku, San Francisku, Houstonu a Las Vegas, z nichž všechny zahrnují část předměstí, jako je Long Island, New York. Ne všechna města, na která se vztahuje Prime Now, zahrnují rozvoz do místních obchodů a restaurací. Mezi oblasti metra, které nabízejí všechny tři možnosti Prime Now, patří San Francisco, Seattle, New York a Atlanta.